Відгуки NOTEBOOKER.UA | досвід покупки, відгуки, враження | Hotline.ua

Відгуки покупців про інтернет магазин NOTEBOOKER.UA

Вибрані 15 відгуків: усі відгуки, 12 місяців Приховати підсумкову діаграму за всіма відгуками на магазин

• 23 червня 2022 р.

Отличный магазин. После оформления заказа позвонили на следующий день (понедельник). Быстро уточнили подробности. В среду утром уже забрал в Чернигове. Доставка, пересылка денег за счёт отправителя. Упаковка не повреждена. К товару претензий нет. Уже выкрутил, сын тестирует:) Спасибо! Рекомендую магазин.

ASROCK RX 6600 XT CLD 12G OC (RX6600XT CLD 8GO)

• 21 травня 2022 р.

Вечером заказал, утром связались, на следующий день получил на НП. Все супер.

Монітор LENOVO E27q-20 (62D0GAT1UA)

• 9 травня 2022 р.

Замовив відеокарту, відправили через 2 дні. Доставка та оплата накладним платежем за рахунок магазину. Трішки переживав, так як вперше купую у даному магазині, але все пройшло чудово. Купував уцінений товар через пошкоджену коробку. Зверху була потерта та на вигляд залита рідиною. Але всередині усе було ціле і в порядку. Комплектація в нормі. Всі пломби на місці. Відеокарта в заводських плівках. Користуюсь 2 тижні жодних проблем не виявив

Відеокарта MSI GeForce RTX 3070 Ti SUPRIM X 8G

• 9 квітня 2022 р.
відвантаження
повернення товару

Не без проблем, але товар отримав. Не всі працівники магазину ввічливі, повернення грошей за покупку неадекватно організовано, тобто неправильні заяви кидають на пошту. В деяких магазинах по запиту через затримку поставки повертали гроші одразу.

PALIT-XPERTVISION RTX3060Ti DUAL 8GB V1 (NE6306T019P2-190AD-LHR)

• 4 квітня 2022 р.

Сделал заказ рано утром в надежде что сегодня же отправят. В итоге прождал два часа отписал в чат, в чате ответили что ждите... В итоге под конец дня дозвонились и сказали что товара нет в наличии. Короче и в это магазине не взял и была возможность взять в другом. НЕ МОГУ РЕКОМЕНДОВАТЬ ВАМ ЭТОТ МАГАЗИН!!!!

Відповідь представника «NOTEBOOKER.UA»

Шкодуємо, що не змогли виконати замовлення!
Відеокарта була в одному екземплярі і на неї прийшло декілька замовлень.
Ми зв'яжемось з вами і запропонуємо альтернативні варіанти.

Відеокарта SAPPHIRE RX 6600 XT 8G NITRO+ W/BP (11309-01-20G)

• 4 квітня 2022 р.

Все чітко , надійно , порядно . Однозначно рекомендую . Робив оплату на перед , тому мав хвилювання . Ні . Все чітко , відразу видно , що Українці .
Дякую.

Дякуємо за відгук!
---
З повагою, інтернет-магазин Notebooker

Відеокарта PALIT-XPERTVISION RTX3060Ti DUAL 8GB V1 (NE6306T019P2-190AD-LHR)

• 1 квітня 2022 р.
відвантаження

Статус оплаченого замовлення "Збирається на складі", чекаю вже тиждень на відправку в Харків. Я розумію, що зараз скрутне положення, однак невиконані обіцянки про відправлення "сьогодні" або "максимум завтра", а потім "як тільки так одразу"... сумно.

Відповідь представника «NOTEBOOKER.UA»

Приносимо свої вибачення! По незалежним від нас обставинам відправка вашого замовлення затрималась. 4.04 замовлення буде передано перевізнику для доставки у ваше місто.

Дякую, мою проблему вирішено

Ноутбук LENOVO IdeaPad Gaming 3 15IMH05 (81Y400EQRA)

• 16 січня 2022 р.

Увидел на хотлайне минимальную цена по Киеву и с неплохими отзывами. Решил заказать но немного переживал. На следующий день после заказа товар был на пункте выдачи. Но у меня не получалось поехать забрать. В это время на сайте появился такой же монитор с поврежденной коробкой. Позвонил оператору попросил чтобы привезли и уверенный и я выберут тот что мне понравится. Все дружелюбно и все ради клиента. Приехал в магазин забирать. Продавец без каких либо просьб открыл коробку подлючил экран розгорнути

SAMSUNG LC34H890WGIXCI

• 4 грудня 2021 р.

Як і обіцяв пишу відгук :) Все супер, безкоштовна доставка + не потрібно платити за переказ коштів, все бере на себе продавець. І ціна якось вийшла дешевше, чим замовляв :). У інших буває навпаки. В мене перший раз таке, купляю в інтернеті років 15. Мабуть, ще одну відеокарту замовлю пізніше у Вас. Також хвилювався, щоб відеокарта була нова. Але все прийшло з пломбами.

Відеокарта PNY GTX 1660 Ti XLR8 Gaming DF (VCG1660T6DFPPB)

• 11 листопада 2021 р.

Замовив монітор
Все чудово, нова техніка, без виявлених дефектів, все відповідає опису, окрім того що в комплектації не було кабелю живлення монітора....
Сподобалося ввічливе ставлення персоналу до клієнтів та швидке реагування.
Очікую коли надішлють кабель ...

Монітор ASUS VA27AQSB (90LM06G0-B01170)