Kostiantyn Zemlianskyi рекомендує цей магазин
1 березня 2024

Купив: HP OMEN 17-ck2001 (837W7UA), Замовлення №1

Дуже сподобалося. Приємне обслуговування, гарна ціна. Усім рекомендую.
mikola7777 рекомендує цей магазин
5 лютого 2024

Купив: Acer Nitro 5 AN515-57-5700 Shale Black, Замовлення №не пам"ятаю

РЕКОМЕНДУЮ ЦЕЙ МАГАЗИН. Купував ігровий ноут для сина. Ціни дуже привабливі і що саме головне - товар є в наявності і відправляють на наступний день.
Nick Sevryuk рекомендує цей магазин
18 січня 2024

Купив: Lenovo Legion Pro 5 16ARX8 (82WM0084RM), Замовлення №Немає під рукою

Це моя перша покупка в цьому магазині, але я повністю задоволений: ціною, якістю товара, доставкою в строк і найголовніше роботою продавця- консультанта (Він продав свій товар, я купив, всі задоволені!).
Sashkevi4h рекомендує цей магазин
9 січня 2024

Купив: Ноутбук GIGABYTE G5 MF (MF-E2EE313SD), Замовлення №1

Все добре.
E P рекомендує цей магазин
28 грудня 2023

Купив: MSI Katana 17 B13VFK (B13VFK-835US) (NEW, Замовлення №10471

професійний підхід, легкість спілкування, орієнтація на результат. Якщо цінуєте свій час і бажаєте швидко знайти, навіть те чого немає, то Вам сюди. Рекомендую цей магазин .
Anna Pavluchenkova рекомендує цей магазин
9 грудня 2023

Купив: Ноутбук HP Pavilion 15-eg3097nr (841C9UA), Замовлення №8037

Краща ціна на ринку, ліцензійна Windows, швидка і приємна, а головне, професійна комунікація з менежером. Час між оформленням завмовлення і отриманим товаром - один день. Так що, дуже рекомендую!
Максим Пономарёв рекомендує цей магазин
30 листопада 2023

Купив: Ноутбук Lenovo Legion Pro 7 16IRX8H (82WQ002SUS), Замовлення №6557

Вигідні ціни, уважне ставлення до покупця та комунікація
BlackSOUL рекомендує цей магазин
14 листопада 2023

Купив: Ноутбук Asus TUF F17 vs 3050, Замовлення №1

Кваліфікований і відповідальний продавець. За необхідності можна домовитись і протестувати товар, впевнитись в відповідності і якості. Чудова ціна, постійно на зв'язку Моя суб'єктивна оцінка магазину 10 з 10.
colipsone рекомендує цей магазин
10 листопада 2023

Купив: Lenovo legion , Замовлення №8008

Дуже оперативно передзвонили, проконсультуаали і швидко доставили, дуже задоволений товаром і компанією.
Nick Bohdanenko рекомендує цей магазин
29 жовтня 2023

Купив: Ноутбук Lenovo LOQ 15APH8 (82XT001NUS), Замовлення №6129

Замовив ноутбук Lenovo, впродовж хвилин 15 зі мною зв'язались для уточнення деталей. Не зважаючи на те, що я мав час забрати ноутбук тільки у неділю, продавець погодився, за що я, особисто, дуже вдячний. Коли прибув у офіс, мені допомогли оглянути товар, підтвердити комплектацію. Ціна порівняно до середньої по ринку скромна, сервіс 10/10. Рекомендую цього продавця.