Хачатурян Лера рекомендує цей магазин
7 березня 2024

Купив: Кухонна машина Bosch MUM5XW40, Замовлення №6498

Доставили все дуже швидко. Відвантажили у визначенні при розмові терміни. Дуже хороша ціна. Однозначно рекомендую продавця!
Гаврик Вадим рекомендує цей магазин
6 березня 2024

Купив: Бензопила AL-FA YD-KW 02-45, Замовлення №6451

Все на вищому рівні, рекомендую. Менеджер зателефонував одразу. Відправили вчасно. В магазині турбуються про свою репутацію та клієнтів.
Мамонтов Валера рекомендує цей магазин
6 березня 2024

Купив: Інверторний бензиновий генератор Kraft&Dele KD683, Замовлення №6317

Приємно порадували ціни у магазині та наявність товарів. Рекомендую магазин всім хто цінить якість та надійність.
КузнецовЛеша рекомендує цей магазин
5 березня 2024

Купив: Кавомашина автоматична Siemens TP703R09, Замовлення №6288

Передзвонили одразу і оформили замовлення. Все пройшло добре.
Ящук Алексей рекомендує цей магазин
5 березня 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S23 Ultra 12/1TB Phantom Black (SM-S918BZKP), Замовлення №6114

Замовив, сплатив, отримав, все як має бути Ціни адекватні, товар новий, персонал професіонали!
Сергiєнко Артем рекомендує цей магазин
4 березня 2024

Купив: Електрогриль притискний Tefal OptiGrill+ GC716 (GC716D12), Замовлення №6097

Мене цілком задовольнила якість сервісу! Працівники надали якісну консультацію! Дякую та я вже порекомендував Вас друзям!
Фроловских О.Н. рекомендує цей магазин
4 березня 2024

Купив: Окуляри віртуальної реальності Sony PlayStation VR2 (9454298, 9454397), Замовлення №6150

Чудовий магазин - товар в наявності і при цьому за оптимальною ціною: швидко замовив, швидко зв'язалися, швидко забрав. Дякую за такий сервіс!
Куликов Антон рекомендує цей магазин
3 березня 2024

Купив: Смарт-годинник Garmin Fenix 7S Solar Slate Gray with Black Band (010-02539-12/13), Замовлення №6109

Сервіс у магазині відмінний, зв'язався менеджер по телефону, все обговорили та оформили замовлення. Хороший вибір товару та гарні ціни, рекомендую всім магазин OleOle!
АсеевЖеня рекомендує цей магазин
29 лютого 2024

Купив: Портативна колонка Marshall Emberton II Black and Brass (1006234), Замовлення №6021

Купив саме те, що шукав. Дуже сподобалося обслуговування. Дякую. Рекомендую.
Павкин Роман рекомендує цей магазин
24 лютого 2024

Купив: Комбінована плита Beko FSMT62321DXSS, Замовлення №5683

Товар відправили швидко. Стосовно ціни - все ок. Швидкий зворотній звязок, гарна консультація, хороша нова техніка.