Дмитро не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
3 квітня 2024

Хотів купити: Клемма Hager KXA06LH, 6 мм?, Клемма Hager KXA06NH, 6 мм?

bshihmatov не рекомендує цей магазин
27 листопада 2022

Купив: Скоба OBO Bettermann 11 мм., G, однолапковая, Замовлення №0014904

Ничего не покупайте у них. Обманули с заказом, все оплатили, а товар не был поставлен. На звонки и в месенджерах не отвечают. Будем обращаться в полицию и общество защиты прав потребителей.
KostyaRib не рекомендує цей магазин
7 жовтня 2021

Хотів купити: Стабілізатор напруги Элекс Engineering Ампер У 9-1-25 v2.0, Замовлення №0011613

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення

Tessar не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
18 вересня 2021

Купив: Лампа Navigator NLL-A60-15-230-4K-E27, Замовлення №2289

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail

Petabajtik рекомендує цей магазин
27 серпня 2021

Купив: Автоматический выключатель Hager, Шина Hager 2P, 16 мм?, Замовлення №0010923

Не сподобалося: оформлення замовлення

Стьопа Коваль не рекомендує цей магазин
28 липня 2021

Купив: Автоматичні вимикачі, Замовлення №0010379

Не сподобалося: замовлення через корзину

Зробив замовлення через кошик 16.07.2021. До сьогоднішнього дня замовлення не виконане і зі мною ніхто так і зв'язався, ні по телефону, ні через електронну пошту. Не розумію, як можна проігнорувати замовлення на 3 000 грн. В результаті замовив товар в іншому місці.
Відповідь представника «Люкс Електро»
Доброго вечора, Степан Дуже здивований даною ситуацією, менеджер позначила замовлення як опрацьоване, але при цьому ніяких подальших дій по ньому не проводилось. Вибачаюсь за прикру ситуацію, проведемо роз'яснювальну роботу. Дякую за відгук!
Владимир Прошкин рекомендує цей магазин
15 липня 2021

Купив: Автоматичний вимикач Eaton PL6-C16/3 (286601)

Хороший магазин,лучшая цена в Киеве.Доставили точно в срок.Рекомендую.
Artem Scherbak рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
13 травня 2021

Купив: KN26N, Замовлення №0009586

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, сервісна підтримка

Не сподобалося: замовлення через корзину

перезвонили, проблему решили
Super Dr рекомендує цей магазин
7 квітня 2021

Купив: Автоматический выключатель Schneider Electric IC60N, 3P, 40A, D

Магазин хороший, сотрудники нормальные, покупаю здесь не впервые. Все отправили в срок. Не понимаю негативных отзывов. Рекомендую!
Александр не рекомендує цей магазин
12 березня 2021

Купив: Однополосный переключатель

Відповідь представника «Люкс Електро»
Доброго дня, Олександр Конкретизуйте номер замовлення та у чому саме у Вас була проблема