Волоимир Бойко рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 8/256GB Midnight Black, Замовлення №3735067

Я задоволений, телефон файний ,працює швидко
Вадим Сирик рекомендує цей магазин

Купив: Смарт-годинник Haylou LS02 Pro Blue, Замовлення №20400389385170

Доволен. Сделал свой циферблат. Понравилась функция звонили. Единственный минус - небольшая дальность связи с мобилкой.
Александр рекомендує цей магазин

Купив: Apple iPhone 13 Pro 128GB Sierra Blue (MLVD3), Замовлення №3736266

Не сподобалося: наявність, повернення товару

Після оформлення замовлення перетелефонував менеджер для уточнення всіх деталей. Замовлення привезли в обраний магазин швидко, товар відповідає опису і навіть краще.
Andrey Sichkarenko рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Квадрокоптер RC (S60), Смарт-годинник Xiaomi Mi Smart Band 7 Pro Ivory (BHR6076GL), Замовлення №3733683

Дуже гарний магазин! Мають багато фізичних магазинів, де можна подивитись на товар перед придбанням. Гарний сервіс онлайн і офлайн! Бажаю вдалих продаж!
Vlad Kushnir рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: OstroVit 100% Vit&Min 90 tabs / 45 servings, Замовлення №3739750

по цене качестве наверное лучше витамины на рынке, беру не первый раз и буду продолжать брать их дальше
Oleg Novoselov рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Насос занурювальний для брудної води WERK SPD-6H, пот 400Вт, макс підйом води 6м, 125 л/хв, вага 3,4, Замовлення №3732319

Моє замовлення № 3732319. Замовляв 2 насоси. Сподобалась ціна. Відправка була довготривалой, але нова пошта швидко доставила. Запаковано було лише у плівку. Наче пошкоджень немає. За рахунок того, що кожен насос відправляли окремим місцем, то доставка вийшла достатньо дорога. Але товар задоволений.
Відповідь представника «STYLUS»
Олег, добрий день! Дякуємо за відгук. Бажаємо, щоб покупка радувала Вас довгі роки! :)
Yura_empty не рекомендує цей магазин

Купив: Миша HATOR Pulsar 2 PRO Wireless Black (HTM-530), Замовлення №-

Відповідь представника «STYLUS»
Добрий день! Дякуємо за відгук. Для того аби ми могли перевірити надану Вами інформацію прохання вказати номер Вашого замовлення.
Номер замовлення 3701558
Вчора Відповісти
Yaryna Zakharko не рекомендує цей магазин

Купив: Витяжка вбудована Electrolux LFG525K, Замовлення №3744162

Сподобалося: наявність, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Зробила замовлення, оплатила. Менеджер Богдана підтвердила і тут через кілька годин пише вартість товару становить 4786, тобто на 970 грн більше ніж зазначено і ніж те що я оплатила. І пише мені чи замовлення актуальне. Це все вони закрутили в четвер після обіду і коли я відмовилась доплачувати, гроші треба чекати 1-3 робочих днів. А через паску це буде аж у вівторок.
Відповідь представника «STYLUS»
Ярино, добрий день! Щиро дякуємо Вам за відгук та приносимо найщиріші вибачення за доставлені незручності! Ми обов'язково приймемо міри аби подібних ситуацій в нашій роботі більше не виникало! Зі свого боку ми передали запит щодо повернення коштів й дійсно перерахунок становить від 1 до 3 робочих днів. Однак, ми, в свою чергу, зробимо все можливе, щоб Ви якомога швидше отримали надходження на карту. Щиро сподіваємось на Ваше розуміння!
А ціна дальше стоїть низькою і навіть ще зменшилась на 100 грн. Коли я написала менеджеру, що ціна менше ніж ви пишете в мене доплатити і чому ви не редагуєте ціну. Вона сказала що ціна правильна і вона змінюється протягом 24 годин. Покупець ловиться на ціну, потім кажуть доплатити, доплачуєте добре, ні то відправляємо кошти назад. А ціна дальше неправдоподібна, навіть її не по редагували.
Вчора Відповісти
lobzik90 рекомендує цей магазин

Купив: Samsung Galaxy Buds2 Pro Graphite (SM-R510NZAASEK), Замовлення №3738873

На сайті модель SM-R510NZAASEK, продали SM-R510NZAAMEA, виходить з пояснень що гарантія лише на 3 місяці тому і ціна знижена, хоча здається ця модель (МЕА) не офіційно продається в Україні і виготовлена для інших країн, також хочу зауважити, що видали накладну, та гарантію, чек надали лише через наполегливе прохання
Відповідь представника «STYLUS»
Добрий день! Щиро дякуємо Вам за відгук. Бажаємо, щоб покупка радувала Вас довгі роки! :)
Також купив чохол Ringke TPU Case Shockproof with Belt Black (RCS4811) замовлення №3738924, чек не видали! Талон замовлення теж цікава історія самі навушники 02.04.2024 коли на вулиці було 30.04.2024. а чехол куплений 01.05.2024, а вказана дата 03.05.2024 а це завтра лише буде
2 травня 2024 Відповісти
Гоша Гарыныч рекомендує цей магазин
2 травня 2024 На модерації

Купив: Sporter BCAA Instant 300 g, Замовлення №3741740

Мой заказ 3741740 Всё прошло отлично покупал с небольшой скидкой Товар качественный Рекомендую
Відповідь представника «STYLUS»
Добрий день! Дякуємо Вам за відгук. Ми раді старатись для Вас! :)