Александр Каратеев рекомендує цей магазин
1 травня 2024

Купив: Epson EcoTank L6276, БФП Epson EcoTank L6276 (C11CJ61406), Замовлення №20450912559890

Відповідь представника «Redprice»
Дякуємо за залишену оцінку. Нехай товар слугує довго, а ми чекаємо Вас знову! З повагою інтернет – магазин Redprice!
XxxKosSxxX рекомендує цей магазин
30 квітня 2024

Купив: Imou C2 IPC-F42P, Imou C2 IPC-F42P ip camera , Замовлення №20450913691838

Imou C2 IPC-F42P але ця камера не відповідає своїй якості це копія!!! Але ціна 2500 і 1600 є різниця ну і в якості....
Відповідь представника «Redprice»
Дякуємо за відгук. Здивовані, що Ви вважаєте що це копія, адже це не так. Ми працюємо виключно з оригінальною продукцією, копій чи підробок у нас не буває. Ціна низька, тому що працюємо з мінімальною націнкою. Шкода, що камера не виправдала Ваших очікувань. Ми з радістю очікуємо Ваших нових замовлень, впевнені, що співпрацею будете задоволені, адже робимо усе можливе для цього. Щиро Ваш - Redprice!
Андрій Конєв не рекомендує цей магазин
25 квітня 2024

Хотів купити: БФП HP LaserJet M234sdw (6GX01F)

Категорично не рекомендую. Замовив товар, зробив часткову передоплату згідно умов і чекав. Через 1,5 тижні мені написали, що «постачальник відправив іншу модель» яка мене категорично не влаштовувала. Втратив дорогоцінний час, товар піднявся в ціні за цей час, вимушений купувати тепер дорожче.
Відповідь представника «Redprice»
Андрію, хочемо перепросити за складену ситуацію. На жаль, дійсно, постачальник з яким ми працюємо досить довгий час, помилився та підвів нас відправивши не ту модель. Розуміємо, що очікувати на потрібну у Вас змоги не було, тому замовлення скасували. В будь-якому випадку, розраховуємо, що звернетесь для замовлення повторно, адже це досить непередбачувана ситуація, яку ми виправили та робимо усе можливе, щоб більше не повторювалось. Сподіваємось на Ваше розуміння. Інтернет – магазин Redprice!
Петро Кашпуренко не рекомендує цей магазин
20 квітня 2024

Купив: Logitech Z906 5.1 Surround Sound Speaker System (980-000468), Колонки для домашнього кінотеатру Logitech Z906 5.1 Surround Sound Speaker System (980-000468), Замовлення №223790

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «Redprice»
Петро, дякуємо за зворотній зв'язок, але ми здивовані відгуком. Ми завжди відправляємо лише новий цілісний товар. Очевидно, що він пошкодився при транспортуванні Новою Поштою. Вам, як відповідальному клієнту, слід було перевірити товар та наявність документів при отриманні, щоб уникнути таких ситуацій. Про це ми повідомляємо також в SMS повідомленні з номером ТТН, адже як зазначено в статуті Нової Пошти, після підписання накладної про отримання товару, вся відповідальність за нього лягає на клієнта, адже ніхто не може бути впевненим в точно в тому, що відбувалось з товаром за межами відділення пошти. Також дивує зазначення що Вас ігнорували, адже у нас таке не припустимо, ми завжди на зв'язку. Менеджери не могли відразу взяти слухавку, адже всі лінії були зайняті, але зв'язались з Вами згодом. Нам прикро, що у Вас залишилось негативне враження після співпраці, але ми виконали замовлення якісно, шкода, що перевізник не зробив свою роботу так само.
KACHKATV рекомендує цей магазин
4 квітня 2024

Купив: AOC 24G2ZU/BK (УЦІНКА), Замовлення №218385

Відповідь представника «Redprice»
Дякуємо за зворотній зв'язок. Вдячні за позитивну оцінку та Ваш коментар. На жаль, дійсно виявили недопрацювання в нашому магазині, а саме опис товару з уцінкою. Недоліки уже виправили, тож впевнені в чіткості наданої інформації про товар. Щодо роботи та кваліфікації сервісного центру, можемо гарантувати якість обслуговування, адже кожна несправність розглядається детально та надійно. Ми обов'язково врахуємо цю ситуацію, та опрацюємо її. Все ж, ми замінили монітор на новий, який Ви обрали, тому сподіваємось, що цей випадок не вплине на подальшу співпрацю. Завжди раді допомогти, обов'язково звертайтесь повторно, будемо очікувати нових замовлень. З повагою - RedPrice!
Оля Шустова рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Купив: Зволожувач повітря Xiaomi Smart Humidifier 2, Замовлення №211285

Дякую магазину, за дуже якісний товар,все прийшло добре запаковане,дуже задоволена покупкою
Відповідь представника «Redprice»
Щиро дякуємо за Ваш коментар. Ми завжди стараємось задовільнити клієнтів по усім можливим пунктам. Впевнені, що товар буде слугувати довго, та залишить лише приємні враження. Ваш RedPrice!
Яніна Георгіївна рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Купив: Krups Dolce Gusto Mini Me KP123B, Капсульна кавоварка еспресо Krups Dolce Gusto Mini Me KP123B, Замовлення №211 816

Спадобалась кавоварка) дякую, все швидко, прийшло вчасно, привітні продавці
Відповідь представника «Redprice»
Яніно, ми вдячні Вам за залишений відгук. Нехай товар довго Вам слугує. Обов'язково звертайтесь до нас знову, будемо раді виконати замовлення. Щиро Ваш - RedPrice!
Dmitriy G рекомендує цей магазин
13 лютого 2024

Купив: Мікрохвильовка з грилем Samsung GE83X, Витяжка телескопічна Samsung NK24M1030IS, Замовлення №1252

Відповідь представника «Redprice»
Дякуємо Вам за зворотний зв'язок! Будемо раді Вашим новим замовленням!
alexfear рекомендує цей магазин
13 лютого 2024

Купив: Мультимейкер (Бутербродниця-Вафельниця-Гриль) MPM MOP-43M, Замовлення №211877

Швидко зв'язалися і відправили мультимейкер, ціна була актуальною і однією з найкращих серед усіх магазинів, залишилось приємне враження!
Відповідь представника «Redprice»
Дякуємо за позитивний відгук! Будемо раді отримати від Вас нове замовлення та зробимо все можливе, щоб виконати його якісно та швидко.Очікуємо на Ваше повернення до інтернет-магазину RedPrice!
Mykhailo Kobets рекомендує цей магазин

Купив: Монітор Samsung ViewFinity UJ59 (LU32J590U), Замовлення №20450866104492

Товар доставлений вчасно, гарно запакований та в повній комплектації. Рекомендую!
Відповідь представника «Redprice»
Ми дякуємо за схвальний відгук! Бажаємо якнайдовшого користування. З повагою інтернет-магазин RedPrice!