Анна Коломиец рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: Окуляри віртуальної реальності мета quest 3 512 gb, Окуляри віртуальної реальності Meta Quest 3 512GB, Замовлення №Немає

Все оперативно оформили і відправили. Ціни відповідають заявленим. Товар брала на подарунок тому оцінити його якості ще немали змоги.
Oleksandr Petrov рекомендує цей магазин
10 квітня 2024

Купив: Окуляри віртуальної реальності Meta Quest 3 128GB, Замовлення №i6636

Раджу всім цей магазин, все максимально швидко і якісно, ??менеджер Ярослав проконсультував з усіх питань, увійшов у мою ситуацію, найкращий у своїй справі! Дуже раджу цей магазин якщо потрібно швидко і якісно то вам сюди!
Ivan Iakovliev рекомендує цей магазин
9 квітня 2024

Купив: Oculus quest 3 128gb, Замовлення №6608

Дуже швидка відправка, товар якісний нарікань нема. Магазином задоволений.
Alexander Doykov рекомендує цей магазин
26 березня 2024

Купив: Квадрокоптер DJI Mavic 3T (CP.EN.00000415.01), Замовлення №21289

Придбав квадрокоптер DJI Mavic 3T. Менеджер Ярослав проконсультував по умовам придбання і дуже оперативно відправив товар.
Дима Конюший рекомендує цей магазин
25 березня 2024

Купив: Сенсор для HTC Vive Pro/Valve Index 2.0 (Base Station), Замовлення №21271

Дуже задоволений магазином, проконсультували з усіх питань що мене цікавили, пояснили як протестувати у точці отримання, щоб у разі чого не брати цей товар, підключив вдома, працює все чудово, видно що роблять для покупця, а не аби "втюхати"
Alex Momot рекомендує цей магазин
24 березня 2024

Купив: DJI Mini 4 Pro Fly More Combo DJI RC 2, Замовлення №21261

Купив квадрокоптер DJI Mini 4 Pro Fly More Combo DJI RC 2. Дуже вдячний за оперативну та своєчасну доставку замовлення.
Sergey O рекомендує цей магазин
17 березня 2024

Купив: Окуляри віртуальної реальності Meta Quest 3 512GB, Замовлення №6221

Користуюсь вже другий тиждень. Замовив у другій половині дня і через декілька годин вже відправили, що було дуже приємно.
Denis Saint рекомендує цей магазин
16 березня 2024

Купив: XhWqh3k@9@fNTBe, Портативна ігрова приставка Valve Steam Deck OLED 1 TB, Замовлення №21197

Denis Mozgovoy рекомендує цей магазин
14 березня 2024

Купив: Окуляри віртуальної реальності Meta Quest 3 128GB, Замовлення №21167

Попросив консультанта перевірити перед відправкой бо небуло можливості під'їхати до магазина і він погодився, тож на почті тільки подивився що коробка ціла. Дома вже підключив, все працює без проблем, тож дякую магазину
Oleksandr Nefyodov рекомендує цей магазин
11 березня 2024

Купив: Центральний контролер для розумного будинку Amazon Echo Show 5 Charcoal, Замовлення №6197

Все сподобалось, замовив, швидко зателефонували і відправили.