Макаренко Света рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Тонометр M3 Comfort HEM-7155-E, Замовлення №992

Умови і терміни доставки відповідають заявленим. Менеджери відповідають на повідомлення та всі запитання. Рекомендую!
Кузина Люда рекомендує цей магазин
11 квітня 2024 На модерації

Купив: Іригатор WP-462 Black Cordless Plus, Замовлення №0000001179

Гарна ціна, тому і купила саме тут. Отримала очікуваний товар. Все добре.
Кулинич Ирина рекомендує цей магазин
3 березня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Major IV Black (1005773), Замовлення №603

Враження від покупки позитивні. Менеджери магазину професіонали свого діла та просто ввічливі люди. Товаром задоволена. Звісно рекомендую магазин Medlife!!!
МазуренкоВіктор рекомендує цей магазин
27 лютого 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Pixel Buds Pro Fog (GA03203), Замовлення №579

Швидко надали зворотний зв'язок, уточнили всі параметри замовлення, відправили в обіцяний строк. Рекомендую. Ціна - одна із найнижчих.
Коваль Макс рекомендує цей магазин
15 лютого 2024

Купив: Навушники з мікрофоном WF-1000XM5 Silver (WF1000XM5S.CE7), Замовлення №0529

Професійний підхід до покупців, детальна інформація щодо товару. Дякую. Надалі буду замовляти в цьому магазині.
Голынский Леня рекомендує цей магазин
6 лютого 2024

Купив: Іригатор Sonicare ProtectiveClean 5100 HX6851/53, Замовлення №362

Буду рекомендувати Ваш магазин. Дякую!
Гарвалинская М. рекомендує цей магазин
3 лютого 2024

Купив: Тонометр M4 Intelli IT (HEM-7155T-EBK), Замовлення №351

Купила тонометр. Відповіли на всі запитання що цікавили по товару, допомогли оформити замовлення, оперативно відправили товар Новою Поштою. Все сподобалось. Дякую!
Владимир Бесфамильный не рекомендує цей магазин
19 січня 2024

Хотів купити: Ирригатор Waterpik WP-662 Black Aquarius

Товара нет в наличии, хотя на сайте указано обратное.
Kior Ivan рекомендує цей магазин
17 січня 2024

Купив: Іригатор Ultra Water Flosser WP-100, Замовлення №0131

Гарний сервіс, швидко обробили замовлення, вчасно відправили, дякую! На що звернув увагу це доброзичливість персоналу, оперативність, професіоналізм, швидкість. МАГАЗИН РЕКОМЕНДУЮ!!!
Ляпко Вероника рекомендує цей магазин
15 січня 2024

Купив: Тонометр M7 Intelli IT (HEM-7361T-EBK), Замовлення №0124

Все оформила через сайт, швидко отримала зворотній зв‘язок, а за два дні тонометр вже приїхав на моє відділення. Дуже сподобався сервіс.