Алексей Кучеренко рекомендує цей магазин
22 квітня 2024

Купив: OPPO Enco Air3 Pro ETE51 Green, Замовлення №138

Купил жене наушники. Протестировали в магазине. Продавец был приветливый и компетентен в с воем вопросе.
Loki_Software рекомендує цей магазин
20 квітня 2024

Купив: Навушники без мікрофону AUDEZE LCD-2, Замовлення №183915

Відмінний магазин із високопрофесійними співробітниками, які особливу увагу приділяють індивідуальному та зваженому підходу до кожного клієнта, підбираючи рішення, які максимально відповідають поставленим завданням та можливостям клієнта. У магазині є всі необхідні умови для того, щоб зробити складний та правильний вибір. Хотів придбати Денон 7200, але перепробувавши кілька варіантів, зупинив свій вибір на audeze lcd2 Дуже дякую!
Відповідь представника «Era in Ear»
Дуже дякую за приємний і конструктивний відгук! Стараємось кваліфіковано підходити до кожного питання. Приємного прослуховування!
Павло Курило рекомендує цей магазин
11 квітня 2024

Купив: Підсилювач мережевий WiiM Amp Silver, Замовлення №#182942

Чудовий магазин, не вперше замовляю у них. Добре обслуговування, і ціни досить конкурентні.
kolgenpav рекомендує цей магазин
5 квітня 2024

Купив: Навушники без мікрофону FiiO FH3, Замовлення №183184

Придбав ці навушники до ЦАП FIIO KA3. Окрема подяка співробітникам магазину за швидку доставку (1 день, незважаючи, що це були вихідні).
Александр427 рекомендує цей магазин
2 квітня 2024

Купив: Амбушури SpinFit CP100 M, Замовлення №182549

Магазину большое спасибо!
Николай рекомендує цей магазин
29 березня 2024

Купив: Gustard R26, Замовлення №182548

Купляв в магазині вперше, але думаю що не останній раз. Магазин чудовий.
kodos рекомендує цей магазин
18 березня 2024

Купив: Навушники без мікрофону Sennheiser HD 600 Black (508824), Замовлення №180952

Чудовий магазин у категорії "аудіо". Взяв тут вже другі навушники, брав для них і аксесуари
vag рекомендує цей магазин
18 березня 2024

Купив: підсилювач gustard h16, Замовлення №180946

Дякую за швидку доставку та підтримку
Alya рекомендує цей магазин
13 березня 2024

Купив: Кабель MEE Audio M6PRO-BK 1,3 м, Замовлення №179623

Anastasia Anastasia рекомендує цей магазин
9 березня 2024

Купив: Beyerdynamic DT 880 Edition 250 Ом, Замовлення №181880

Сьогодні вперше відвідала магазин і залишилась у повному захваті) особливо порадував рівень професіоналізму та індивідуальний підхід до покупця. Дякую Алану за допомогу у виборі навушників, консультацію та витрачені на нас 2-3 години :) дуже рекомендую!