HaWoHeY рекомендує цей магазин
15 грудня 2018

Купив: USB-hub Anker Aluminium 4-Port USB 3.0, Замовлення №6461

Всё отлично. Работает. Благодарю!
Dmitriy Ivanchenko рекомендує цей магазин
16 листопада 2018

Купив: SSD накопитель Samsung 960 EVO, Замовлення №6373

Связались в течении 20 минут. Если заказ оформлен до 14:00 то могут выслать в тот же день. Вчера заказал, сегодня забрал.
Евгений Чернов рекомендує цей магазин
12 листопада 2018

Купив: Samsung Galaxy S8 (SM-G950F) Arctic Silver, Замовлення №6345

Сергій рекомендує цей магазин
18 вересня 2018

Купив: Миша Microsoft Sculpt Ergonomic Mouse (L6V-00005)

Заказал у них и все ок. Товар был запечатаный, который я хотел. Доволен.
Дмитрий рекомендує цей магазин
4 вересня 2018

Купив: Жорсткий диск WD Gold 10 TB (WD101KRYZ)

Все прошло хорошо, заказ на удивление прошел с простотой и без типичных качель и разговоров о том что товар внезапно подорожал, ведь товар был с очень низкой ценой по рынку. Все устраивает. Единственное, что гарантия на товар не 60 месяцев, а 12 месяцев. Учитывая цену, можно с пониманием к этому отнестись, но кому важна гарантия, следует обратить на это внимание. Магазин понравился
folletto ma рекомендує цей магазин
27 червня 2018

Купив: Набор посуды Light My Fire Pack\\\\\\\'n Eat Kit Green/Black (50684740), Замовлення №601a0921

Не сподобалося: замовлення через корзину, видача товару на складі

ntest не рекомендує цей магазин
20 червня 2018

Хотів купити: галогенна Автолампа Philips H7 RacingVision +150% 55W (12972RVS2), Замовлення №37030907

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail

Відповідь представника «Євро розпродаж»
Даний відгук не відповідає дійсності. Даний клієнт не є клієнтом нашого магазину, дзвінок дійсно був від нього орієнтований на скандал. Коли менеджери почали розказувати про умови доставки і оплати, людина навіть не хотіла слухати, а вимагала відправити товар наложкою. У зв'язку з тим, що товар коштує менш ніж 500 грн то згідно наших умов поставки повинен бути завдаток до 100грн, щоб бути впевненими, що людина прийде за товаром. Ці правила виводяться при оформленні замовлення. Якщо клієнт прийшов, оглянув товар і з якихось причин товар не відповідає заявленим характеристикам, тоді ми товар міняємо або робимо повернення коштів. Всі клієнти, які здійснили у нас покупку були задоволені, якістю товару і оперативністю обслуговування.
Это супер ответ от магазина. Оказывается это я звонил....Интересно, как я мог звонить и не знать об этом... Я не являюсь клиентом Вашего магазина, поскольку НЕ УСПЕЛ им стать. Далее, мне в 9.25 позвонила девушка с номера 067-332-**-30. И это она мне сказала, что она не знает где и что на сайте. И на мою просьбу, озвученную нормальным тоном и интонацией (так совпало, что в этот момент я был за ПК) подсказать мне, где я на сайте могу увидеть эту информацию, я получил ответ раздраженным тоном, что это мое право покупать или нет, но у них такие правила. Я ничего не требовал (а что я в принципе могу требовать). У меня есть скрин заказа, у меня есть скрин сайта, где ничего такого про предоплату НЕТ. У меня есть запись разговора с ней, я могу его предоставить для всеобщего прослушивания, как и все скрины. Я действительно ничего не требовал, а сказал ей прощайте, после слов "не хотите, не покупайте".
20 червня 2018 Відповісти
Uk2 рекомендує цей магазин
4 червня 2018

Купив: Навушники з мікрофоном HyperX Cloud II Gun Metal (KHX-HSCP-GM), Замовлення №6e320787

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, асортимент

Магазином задоволений. Ціна більш ніж на третину була нижчою за пропозиції великих продавців. Після замовлення на сайті одразу зателефонувала менеджер та адекватно пояснила усі деталі покупки. Відправили в обіцяний строк. Товар прийшов із заводською пломбою, як я і просив. Товар 100% оригінальний у повній комплектності. Разом із товаром прийшла видаткова накладна і гарантійний талон. Одним словом хороший магазин.
Alexandr Garmash рекомендує цей магазин
31 травня 2018

Купив: Звуковая карта внутренняя Creative Audigy Rx

Владислав Игонин рекомендує цей магазин
27 травня 2018

Купив: НАУШНИКИ ИГРОВЫЕ CREATIVE SOUND BLASTERX H5 TOURNAMENT EDITION GAMING (70GH031000003), Замовлення № 4eb20752

Брав навушники. Замовлення приймала дуже ввічлива і приємна у спілкуванні жіночка. Платив гроші наперед переказом на кортку "Приват"-банку. Будь-яких проблем. Відправили відразу після отримання коштів. Якістю задоволений. Крім того дали гарантію на 12 місяців, хоча на сайті вказано 6 місяців. Однозначно рекомендую.