Володимир Петрусенко рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Гарний настрій:), Замовлення №?)

Прекрасний магазин з гарним обслуговуванням,особливо знання про товар,ігри,та інші особливості геймінгу
Den Djent рекомендує цей магазин
9 квітня 2024

Купив: ГЕЙМПАД ДРОТОВИЙ NINTENDO SWITCH BATTLE PAD POKEMON PIKACHU NSW-109U YELLOW 3M НОВИЙ, Замовлення №121317

замовлял гру та джойстік. все працює, доставка вчасно, ціна актуальна. дякую. гарних продажів
Seraphim Ua рекомендує цей магазин
4 квітня 2024

Купив: Геймпад Sony DualSense White (9399902), Замовлення №№119259

Брав дуалсенс, ціна відповідала хотлайну, виникла проблема що донгл PS link виявився не сумістним з ПК+дуалсенс, але відправивши магазину назад отримав інший від 8BitDo все працює чудово, рекомендую магазин і техпідтримку, все вирішили швидше ніж очікував
John Connor рекомендує цей магазин
26 березня 2024

Купив: Samsung 256 GB microSDXC UHS-I U3 V30 A2 PRO Plus + Reader (MB-MD256SB), Замовлення №119018

prosto_Mtb Rider рекомендує цей магазин
20 березня 2024

Купив: Xbox 360 e, Замовлення №114181

Вже купую у вас не перший раз, дуже задоволений усіма покупками. Усе дуже якісно упаковується, також користувався послугою обмін з доплатою. Дуже приємний сервіс та продавці
Євген Д не рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Купив: Навушники TWS Xiaomi Buds 3 Black (BHR5527GL), Замовлення №НФНФ-025532

Marco не рекомендує цей магазин
7 лютого 2024

Купив: Акумуляторні батарейки Panasonic eneloop Pro, Замовлення №104380

Марина рекомендує цей магазин
27 січня 2024

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Sony PlayStation 5 Digital Edition 825GB, Замовлення №76371

Чудовий досвід покупки! Замовлення було легко зробити, а вибір товарів вразив своєю різноманітністю. Вражена швидкістю доставки – товар прийшов набагато раніше очікуваного терміну. Упаковка була надійною, що забезпечило цілісність товару. Загалом, покупка перевершила всі мої очікування!
Олена рекомендує цей магазин
25 січня 2024

Купив: Гараж, парковка Hot Wheels Мегагараж для машинок (GTT95), Замовлення №76463

Я вже кілька разів робила покупки І всім задоволена все вчасно товар якісний продавець консультант все докладно розповідає про товар дякую за обслуговування якісне
Natasha рекомендує цей магазин
24 січня 2024

Купив: Sony PlayStation 5 Horizon Forbidden West 9721390, Замовлення №76247

Вічливий персонал на моє побажання щоб,я хотів бачити в техніці порадили на які бренди звернути увагу і що саме головне не навязували!! Як то буває часто