Irinaboris рекомендує цей магазин
30 березня 2024

Купив: BLUETTI EB55 Portable Power Station 700W 537Wh (PB930340), Зарядна станція BLUETTI EB55 Portable Power Station 700W 537Wh (PB930340), Замовлення №30259

Однозначно рекомендую продавца доставка 1 день, быстро связались подробно объяснили что к чему.
Михаил Бондаренко рекомендує цей магазин
27 березня 2024

Купив: Мультимедійна акустика Harman/Kardon Aura Studio 3 Black (HKAURAS3BLK), Замовлення №0000-001027

Замечательный магазин!
Sla-2015 рекомендує цей магазин
25 березня 2024

Купив: Apple Watch Series 9 GPS 45mm Midnight Aluminum Case w. Midnight S. Loop (MR9C3), Смарт-годинник Apple Watch Series 9 GPS 45mm Midnight Aluminum Case w. Midnight S. Loop (MR9C3), Замовлення №8343

За годину товар вже був доставлений!!! (Київ)
oluo рекомендує цей магазин
26 листопада 2023

Купив: Ноутбук Apple MacBook Pro 16" Silver 2019 (MVVM2), Замовлення №109207

Отличное обслуживание, очень клиентоориентированные сотрудники. Приятные цены. Сделали подарок ко дню рождения! Очень приятно, будем постоянными клиентами! Хороших клиентов и продаж, ребята!
Illia Mostenets рекомендує цей магазин
13 вересня 2023

Купив: Мультимедійна акустика Amazon Echo 4 Charcoal (B07XKF5RM3), Замовлення №8015

Магазин - супер, ввічливі продавці, які розбираються в тому, що продають, рекомендую!
AnnaSkoretska рекомендує цей магазин
3 вересня 2023

Купив: Ноутбук Apple MacBook Air 13" Silver Late 2020 (MGN93), Замовлення №3209

Купила в цьому магазині Macbook Air M1 2020 року. Дуже задоволена. Чудовий сервіс, хлопці все розповіли та проконсультували. Актуальні ціни та наявність товарів. Однозначно рекомендую. Дякую магазину за новий девайс
Andrew Mryha рекомендує цей магазин
22 серпня 2023

Купив: Ноутбук Apple MacBook Pro 13" Silver (MPXU2, 5PXU2) 2017, Замовлення №Не пам’ятаю вже

Купив макбук, ціна відповідає дійсності, ще є гарантія, дуже приємний персонал і до речі доставка на складі була раніше ніж очікував Однозначно рекомендую
Jada рекомендує цей магазин
21 липня 2023

Купив: Електронна книга з підсвічуванням Amazon Kindle 11th Gen. 2022 Black 16Gb, Замовлення №2551

Швидка доставка кур'єром, найнижча ціна, всі супровідні документи надали.
Назар рекомендує цей магазин
18 червня 2023

Купив: Ноутбук Apple MacBook Pro 16” Space Gray 2021 (Z14X000HQ), Замовлення №7615

Максим рекомендує цей магазин
15 червня 2023

Купив: Ноутбук Apple MacBook Pro 13" Space Gray 2020 (MXK52), Замовлення №1832

Добрий день, трошки залікових зірочок і від мене. Зателофонував до хлопців зранку, отримав консультацію, домовився про безкоштовну гравіровку українською розкладкою, після обіду заскочив буквально на 2 хв, оплатив, забрав ноут і поїхав далі. Все чітко, локанічно, приємно мати справу. Тому дякую і успіхів в цей нелегкий час.