Clavik Keronovv рекомендує цей магазин
11 травня 2023

Купив: 3G LTE, Замовлення №0000002614

Хочу по благодарить магазин за качественный товар и хороший сервис, хочу добавить что продавец хорошо проконсультировал по данному товару, я покупкой доволен, я рекомендую.
Віра Іванів рекомендує цей магазин
24 квітня 2023

Купив: Модем 4G / 3G + Wi-Fi роутер Novatel Wireless Jetpack MiFi 8800L, Замовлення №2014

Сервіс у магазину на вищому рівні, давно такого не зустрічала. Лояльність у цінах і уважне ставлення до моїх вимог та швидка доставка. Дякую за продаж.
Горбань Михаил рекомендує цей магазин
11 квітня 2023

Купив: Адаптер антенний TS9 F, Замовлення №2016

Якісний товар. Гарний магазин. Все сподобалось
Дмитрий Путеря рекомендує цей магазин
2 квітня 2023

Купив: Адаптер, Замовлення №56218

Купую тут не вперше, задоволений усім. Магазин працює відмінно, великий асортимент, адекватні ціни, товар відповідає опису, швидка доставка. Рекомендую.
Валентин рекомендує цей магазин
31 січня 2023

Купив: Wi-Fi роутер Huawei E 5573Cs-322, Замовлення №№ Ф0000000908

Купував мобільний Wi-Fi роутер Huawei E 5573Cs-322 чек № Ф0000000908 , залишився дуже задоволений якістю роутера саме те рішення яке було потрібне при відключенні світла і за розумну ціну. Рекомендую!
Гриша Тютюнник рекомендує цей магазин
17 січня 2023

Купив: Модем 4G / 3G + Wi-Fi роутер HUAWEI B315s-607, Замовлення №373

Придбав роутер в цьому магазині, робив замовлення через сайт. Мені перетелефонували за декілька хвилин після оформлення заявки, уточнили деталі та відправили в той же день НП. Задоволений покупкою!
Светлана Жгир не рекомендує цей магазин
14 листопада 2022

Хотів купити: Huawei E3372h-153, Замовлення №8579

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: оформлення замовлення

Замовила товар, одразу прийшло підтвердження на пошту, і далі все, від магазину і не чути. Через 2 дні запитала, чи є оновлення по замовленню, і знову тиша, тільки втратила час на очікування, хоча в іншому магазині вже б давно купила товар. Таке враження, що ніхто і не збирається тут щось продавати. Категорично не раджу, особливо оплачувати одразу.
Відповідь представника «3g LTE»
Шановна Світлано. Так, дійсно, ми мали технічні труднощі (із світлом, звязком, інтернетом..) у звязку з відсутністю електрики і тому не змогли звязатися з вами протягом двох днів. Інформація про затримки в обробленні замовлень була розміщена у нас на сайті. Вибачаємось за негативні емоції, які ви пережили разом з нами.
YevhenBlinov не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
12 листопада 2022

Купив: HUAWEI E8372h-153, Замовлення №8459

Відповідь представника «3g LTE»
Доброго дня. У звязку з відключеннями світла в офісі і на новій пошті дійсно не було технічної можливості обробляти замовлення вчасно.. Приносимо вибачення за негативні емоції. Гроші вам були повернуті через Liqpay (як ви і оплачували) з усіма комісіями. Є деяка затримка в перерахуванні коштів. Якщо ваша проблема вирішена, просимо відмітити це у своєму відгуці, якщо маєте ще якісь питання - просимо звернутись повторно.
Татьяна Дима не рекомендує цей магазин
7 листопада 2022

Купив: Комплект модем Huawei E8372h-608 + 2 Антенны для 3G/4G LTE, Замовлення №6779

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Відповідь представника «3g LTE»
Татьяна, приносим Вам искренние извинения за негативные эмоции. Сейчас действительно очень большая загрузка, которая усугубляется неконтролируемым отключением света в офисе и Новой почте. Первую антенну положили с другим разъемом, ошиблись. Замена, которую мы отправили вам сразу же, была именно для вашего модема с нужным разъемом. Пожалуйста, сообщите нам свои платежные реквизиты и мы возместим вам стоимость доставки и антенны. Еще раз извините. Желаем Вам только приятных покупок.
Дмитрий не рекомендує цей магазин
27 жовтня 2022

Хотів купити: HUAWEI E5577s-321

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення

У Хотлайні це S-версія (з роз'ємами під антени, а при переході з Хотлайна на сайт магазину, це вже інша - не S-версія (без підтримки зовнішньої антени). Це вже з'ясувалось у телефонній розмові. Спробував уточнити, чому вони вписали свій товар у іншу позицію Хотлайна, але оператор свідомо почав робити з мене дурня, відповідаючи зовсім на інши питання, а не які я задавав.
Відповідь представника «3g LTE»
Дякуємо за відгук, Дмитрий Huawei E5577s-321 в наявності на складі. Ви можете замовити цю позицію, якщо ще не знайшли в іншому магазині. Перепрошуємо за оператора, якщо вам не сподобались його пояснення, але він не відповідає за вигрузку товарів на Хотлайні і не міг вам надати корректного пояснення щодо цього питання. Сподіваємось, ми зможемо залагодити ваше незадоволення невеличким бонусом. Бажаємо вам тільки приємних покупок.