Sovko Sveta рекомендує цей магазин
7 лютого 2022

Купив: Krups Evidence EA8901

Відмінний інтернет магазин, дуже професійний персонал, який проконсультував і домовилися по доставці. Кавомашина супер, ціна якість на висоті. Всім задоволена, дякую.
Лилия Лилия рекомендує цей магазин
5 лютого 2022

Купив: Электрогриль

Вся информация актуальна, продавец всегда на связи, дал хорошую консультацию. Покупкой очень довольна. Магазин смело рекомендую.
Ярошевич Виталий рекомендує цей магазин
25 січня 2022

Купив: Кавомашина автоматична Krups Evidence Plus EA894T10

Unclesnow рекомендує цей магазин
19 січня 2022

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Microsoft Xbox Series S 512GB (889842651386), Замовлення №670

Цена на момент покупки была самой низкой. Каких то проблем не возникло, так что доволен.
Оводов Богдан рекомендує цей магазин
30 грудня 2021

Купив: Кавомашина автоматична Saeco Lirika Plus Cappuccino Silver (RI9841/01)

Радий, що була у наявності магазину, хотів саме цю модель кавоварки. Доставка швидка, спасибі).
Control не рекомендує цей магазин
26 грудня 2021

Хотів купити: Телевізор Sony XR-55X90J

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: оформлення замовлення

Не придбав нічого т.я. не розумію московитську, а консультант відмовився переходити на українську!
Я б на місці керівництва провів серйозну бесіду з менеджерами. Їх "не бажання" впливає на прибутки і рекламу магазину - це раз, а по-друге, можна потрапити на хорошо підготовлену особу, яка через суд здере непогану суму коштів
2 січня 2022 Відповісти
Маркин Ярослав рекомендує цей магазин
6 грудня 2021

Купив: Кофемашина Saeco GranAroma SM6580/10

Кавоварка автоматична йшла за відмінною ціною, захотів її замовити. Вибором задоволений. Дуже рекомендую магазин з нормальними цінами і сервісом.
СтарковаЯна рекомендує цей магазин
3 листопада 2021

Купив: Електрочайник SMEG KLF04CREU

Доставили мой электрочайник SMEG KLF04CREU в указанное время. Отлично работает, безумно красивый и стильный. Рада, что выбрала и заказала именно в этом магазине, прайс приятный и всегда наличие товаров. Спасибо за быструю доставку и быструю сделку!
Alexey Sazonov рекомендує цей магазин
20 серпня 2021

Купив: Телевізор LG OLED55C1

Приобрел телевизор в этом магазине, обслуживанием остался очень доволен, доставили и повесили на стену, все супер!
NicName рекомендує цей магазин
11 серпня 2021

Купив: sony kd-49xh8596, Замовлення №sony kd-49xh8596

Хороший магазин. Связались в течении 10 минут, после заявки. Я задал вопросы о телевизорах LG и SONY, заказал SONY kd-49xh8596. Дали небольшую скидку к цене на сайте. Телевизор получил по Новой Почте. Правда, еще не совсем понятно, как и что с гарантией, но то разберёмся. Рекомендую.