Виговецький Андрій рекомендує цей магазин
9 грудня 2022

Купив: обов\'язково  - номер заказа  - РН-2311/005, Замовлення № РН-2311/005

Айфон брав ще 23 листопада. У звязку з ситуацією відгук зміг написати тільки тепер. Про сам гаджет не бачу сенсу писати, бо всі і так занють, що таке айфон, а от про магазин можу сказати. Незважаючи на нестабільність ситуації і складності у роботі, цей магазин працює, а продавці викладаються на всі сто і це відчувається навіть при розмові по телефону. А ще в мене склалося таке враження, що я вже став не посто клієнтом, а другом цього магазину)
Den4ik228 рекомендує цей магазин
7 грудня 2022

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Pro Max 256GB Silver (MQ9V3)

Знаєте, що таке справжнє бажання, щоб покупець повернувся до магазину? Це коли тобі три рази телефонують до покупки і два рази після, щоб дізнатися чи працює гаджет, чи все мене влаштувало у процесі продажу, чи задоволений я результатом. Тouchstudio - ви справжні лідери і спражні професіонали! А найголовніше, ви зацікалені на сто відсотків у тому, що ви робите. Успіхів вам, і до дуже скорої зустрічі!
Анатолий Зеленюк рекомендує цей магазин
1 грудня 2022

Купив: Ноутбук APPLE MacBook Pro 16 M1 PRO 1TB 2021 Silver MK1F3, Замовлення №PH-2211/0004

Все як і має бути - стислість, відповідальсть, швидкість, якість. Більше доповнень не маю. 5 зірок.
Злая Лана рекомендує цей магазин
30 листопада 2022

Купив: Зарядна станція EcoFlow RIVER Max (EFRIVER600MAX-EU, PB930425), Замовлення №PH-2211/0002

Чудова співпраця з чудовим результатом для мене. Вельми дякую за допомогу у виборі. Номер мого замовлення РН-2211/0002.
Влад Неижко рекомендує цей магазин
30 листопада 2022

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 128GB Blue (MLPK3)

Потрапив сюди по рекомендації подруги. Оформили все швидко, консультацію надали якісну. В цілому всім залишися задоволені. Айфон новий на пломбі, оригінальний, з документами.
Denis рекомендує цей магазин
23 листопада 2022

Купив: Квадрокоптер DJI Mavic 3 (CP.MA.00000447.02)

все добре, квадр працює
Elizaveta2510 рекомендує цей магазин
21 листопада 2022

Купив: Apple iPhone 12 Pro Max 128GB Pacific Blue (MGDA3), Замовлення №-РН-1510/000

Покупку сделала 15 числа, а 17 получила телеофон на почте. Отличное продуктивное сотрудничество, за что твердая пятурочка в рейтинг и личная рекомендация от меня.
Володя рекомендує цей магазин
20 листопада 2022

Купив: Apple MacBook Air

Відношення як до віп персони. Швидка реакція на дзвінок, правдива інформація на сайті.
Anton _ рекомендує цей магазин
9 листопада 2022

Купив: Google Pixel 7 Pro 12/128GB Hazel

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Сервіс максимально крутий! В умовах повітряних тревог, відсутності електрики та проблем зі зв'язком я зміг придбати та доставити телефон протягом доби до дружини, яка залишилась з малою дитиною на 20му поверсі без звїязку. Хлопці, ви супер!!!
Відповідь представника «Touch Studio»
Дякуємо за замовлення, звертайтесь!
Представник магазину «Touch Studio»
Дякуємо за замовлення, звертайтесь!
10 листопада 2022 Відповісти
Максим Пасальський рекомендує цей магазин
25 жовтня 2022

Купив: Apple 12 256 GB(PROD4CT) RED, Замовлення №PH-1229/0001

У touchstudio купував iPhone 12. Покупку робив 10.09, гарно памятаю дату, бо це було за два дні до дня народження мами, якій і був призначений цей подарунок. Хочу у вівдгуку відмітити роботу персоналу магазину, бо саме завдяки їм моя отримала свій гаджет на свій день народження. Дивно, але з усіх магазинів 12-та модель у наявності була тільки тут. Дякую хлопцям!