Dimasc рекомендує цей магазин
24 листопада 2023

Купив: Монокристалічний модуль Risen Risen RSM40-8-415M, Замовлення №1131

Супер, дуже вічливі консультанти, ціни актуальні. Швидка доставка, документи доставили окремо за свій кошт, навіть курєром. Рекомендую до співпраці однозначно, можна платити наперед!!!
Алексей Копенко рекомендує цей магазин
25 жовтня 2023

Купив: Котел електричний Protherm Ray (Скат) 18KE/14 (0010023674), Замовлення №1087

Усе дуже добре. Купив те що потрібно, за вказаною ціною. Швидко та оперативно. Усім рекомендую цей магазин. Десять балів з десяти.
Вячеслав Голиков рекомендує цей магазин
24 жовтня 2023

Купив: Бензиновий генератор Matari MH11000EA-ATS (MMH-11A), Замовлення №349

Дякую. Працюю з вами з 2017 року! Рекомендую. Ціни завжди конкурентні!
Юлия Рожко рекомендує цей магазин
21 жовтня 2023

Купив: Монокристалічна панель Risen RSM40-8-410M 9BB TITAN S, Замовлення №1088

Купляли сонячні панелі та мережевий інвертор. Оплатили і на наступний день зробили доставку в Київську обл. Дякую за проф консультацію та підбір обладнання!
игорь орлик не рекомендує цей магазин
19 жовтня 2023

Хотів купити: Котел електричний Protherm Гепард 23 MTV

Відповідь представника «Менерс»
Добрий день. Прошу надати інформацію коли Ви нам дзвонили і відповіли, що ціна не актуальна? Оскільки на сьогодні ціна актуальна у Нас.
Доброго дня, на хотлайні у Вас ціна найменша серед всіх, а на вашому сайті ціна вище, а мені потрібен Протерм Гепард 23МТV
Представник магазину «Менерс» відповів на коментар игорь орлик
Це не правда. Просто іноді бувають акційні пропозиції. Ви б подзвонили і уточнили перед тим, як залишити відгук.
Представник магазину «Менерс» відповів на коментар игорь орлик
Ціна іноді буває акційною, хотлайн оновлює прайс не кожну годину, а два рази над ень тому не завжди підтягує ту ціну, яка на сайті. Ви б подзвонили і уточнили перед тим, як залишити відгук.
Prs Prs рекомендує цей магазин
7 вересня 2023

Купив: ДБЖ безперервної дії (Online) Riello Sentinel Pro SEP 2200, Замовлення №1012

Николай Бондарь рекомендує цей магазин
1 серпня 2023

Купив: Монокристалічна панель Risen RSM110-8-550M TITAN, Замовлення №122345

Всё прошло нормально. Панели соответствуют описанию. Беру уже не первый раз. Проблем не возникало. Рекомендую к сотрудничеству
Alexander T рекомендує цей магазин
10 липня 2023

Купив: Axioma Energy AXM108-16-182-430N, Монокристалічна панель Axioma Energy AXM108-16-182-430N, Замовлення №20230608

Игорь Свичкарь не рекомендує цей магазин
24 жовтня 2022

Хотів купити: Газобензиновый генератор K?NNER&S?HNEN KS 10000E LPG

Сегодня 1 месяц и 2 дня с момента заказа, а он по прежнему "в обработке"))) Отличный магазин)) За смертью посылать, как говорится)
Vyacheslav Bukalo рекомендує цей магазин
26 червня 2022

Купив: Дизельный генератор Full FDL8000LE, Замовлення №570

Дуже дякую! Ціна більш ніж конкурентна. Замовляв з відправкою для хлопців на фронт. Тому генератор підготували до роботи, заливши мастило, і ще зробили знижку 10%. Хлопці задоволені і передають подяку менеджеру Євгенію.