Ирина Щербакова рекомендує цей магазин
24 лютого 2023

Купив: Посудомийна машина Bosch SPV4XMX28E, Замовлення №14036

Покупали в этом магазине телевизор Филипс в 21 году, а недавно купили посудомойку Bosch.Покупками очень довольны , продавец проконсультировал очень грамотно ,посоветовал лучшие модели на наш бюджет . Товар пришел в сроки договоренности . Очень рекомендую этот магазин , молодцы ребята , работают с клиентами отлично .
Відповідь представника «Диагональ»
Спасибо за Ваш отзыв! Было приятно сотрудничать с Вами!
Михайло Паламарчук не рекомендує цей магазин
10 лютого 2023

Хотів купити: Saeco Lirika One Touch Cappuccino, Кавомашина автоматична Saeco Lirika One Touch Cappuccino (RI9851/01)

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Магазин просить часткову передплату при умові відправки накладеним платежем, тобто це не накладений платіж..
Відповідь представника «Диагональ»
Тобто можливо варто читати умови доставки?, - які прописано в магазині в розділі "доставка", де чорним по білому написано: - "Якщо Ви хочете скористатися послугою післяплати, (накладений платіж) відправка здійснюється після часткової передоплати в сумі вартості доставки в обидві сторони. При відправці з післяплатою у відділенні Нової пошти, Ви сплачуєте суму, що залишилася за товар + вартість доставки + вартість послуги післяплати (20 грн.). + 2% від суми післяплати)." + Вам ще раз це повторив менеджер по телефону в розмові з вами.
Петя Лендел рекомендує цей магазин
7 лютого 2023

Купив: LGINanoCell 43NANO76, Замовлення №14009

Дуже зэадоволеный покупкой все пришло быстро Пока все добре минусов нет пользуюсь как 3 день Спасибо за чудовый телевизор
Alucard рекомендує цей магазин
20 січня 2023

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Elf Digital Display 65W 20000mAh Black (PPJL000001, PPJL65C), Замовлення №13960

Дуже хороша ціна була на павербанк Baseus, який я вибрав . Швидко зв'язалися ввечері і відправили миттєво! Наступного дня я вже його отримав на пошті, магія Хороший магазин =)
Арина Unicorn рекомендує цей магазин
9 січня 2023

Купив: Купувала в магазині Компресор BASEUS Energy Source Inflator Pump CRCQB02-0A , Замовлення №13876

Pavel Papa рекомендує цей магазин
7 січня 2023

Купив: Power bank Baseus Bipow Digital Display 10000mAh 20W Black (PPDML-L01), Замовлення №13885

Быстро прислали,товар в порядке.Рекомендую.
Sofia Nayda рекомендує цей магазин
6 січня 2023

Купив: Power Bank Baseus Amblight Digital Display Quick Charge 65W 30000mAh Black (PPLG-A01, Замовлення №13592

Магазин відповідав дуже швидко і в мене виникла проблема із павербанком, але все повернули і замінили (правда довелось почекати) Однозначно плюс за швидку відповідь в різних умовах, через що я не переживала, що мені повернуть новий товар.
Дякуємо за Ваш відгук! Було приємно з Вами співпрацювати!
Не перший раз я чую про проблеми з Baseus Amblight , може вся партія бракована. Тому я взяв Baseus Elf на скромні 20000 mah
20 січня 2023 Відповісти
Кирилл Сергеев рекомендує цей магазин
30 грудня 2022

Купив: Powerbank BASEUS Elf Digital Display Power Bank 20000 (PPJL000001), Замовлення №20450641597603

Неудачно выбрал себе пауэрбанк, и взял в этом магазине. Когда выяснилось что он мне не подходит - вернул без проблем. Потом ребята предложили другой вариант и он подошел идеально! По итогу взял Powerbank BASEUS Elf Digital Display Power Bank 20000 и получил +6 часов автономности моего HP Probook 450 G8. (работаю в основном с RDP и нагрузка на ноут небольшая) Я очень доволен покупкой и благодарен магазину!
Vladyslav Al-Saied рекомендує цей магазин
28 грудня 2022

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Bipow Digital Display Powerbank 20W 30000mAh Black (PPDML-N01, PPBD050401), Замовлення №13777

Дуже швидко відправили. Товар супер.
joyeffect рекомендує цей магазин
27 грудня 2022

Купив: Зарядна станція EcoFlow RIVER Pro (EFRIVER600PRO-EU), Замовлення №13754

Продавець вчасно відправив, все пройшло добре. Рекомендую