roman_p рекомендує цей магазин
14 березня 2024

Купив: Розетка із заземленням (євророзетка) Schneider Electric Sedna Design со шторками черный (SDD114022), Замовлення №215

Магазин добре працює. Виникли трохи непорозуміння із зворотнім зв"язком. Доставка швидка, товар відповідає якості. Ціна актуальна. Все добре.
Ruslan рекомендує цей магазин
1 вересня 2023

Купив: Розетки та вимикачі, Замовлення №447

Консультант сам нам підібрав усю електрику потрібної серії і наступного дня вже отримали замовлення. Вийшло майже у 2 рази дешевше ніж в ...
Представник магазину «mironline.com.ua»
Дякуємо за відгук!
2 вересня 2023 Відповісти
Senior Advisor не рекомендує цей магазин
5 грудня 2022

Хотів купити: Eglo MANHATTEN 81056

Сделал заказ больше недели назад. Получил подтверждение смс, что мол, заказ принят. С тех пор, ни слуху, ни духу.
Відповідь представника «mironline.com.ua»
Добрий ранок Вам телефонували два рази, ви були поза зоною Вам скинули на Вайбер інформацію ще 28.11.2022!!! Ви до сьогодні не відповіли - від вас ні слуху ні духу Ви і зараз онлайн але чомусь не відповідаєте.... Вибачте за незручності.
По-перше, ніхто до мене не телефонував. По-друге, на Вайбер ви мені скинули що? Що товару немає? Так я про те і написав у своєму відгуки що немає заявленого товару. Де тут неправда? Також у той самий час ви мені вислали підтвердження: Vash zakaz №:ТОВ00000055 prinyat. І по-третє, у вас в компанії дійсно є проблеми зі спілкуванням з клієнтами. Тому навіть якщо у вас, скажемо, завтра товар і з\'явиться, бути вашим клієнтом тепер я вже і не хочу.
6 грудня 2022 Відповісти
Інна Макарчук рекомендує цей магазин
10 червня 2022

Купив: Врезной точечный светильник ImperiumLight Ronda 150112.01.01

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Замовили, оплатили через LiqPay Відправка була з затримкою але так як ми купували не вперше то і не переживали. Всі хто скаржиться на умови оплати - читайте перш ніж замовляти і писати відгуки.
Illia Krainiev не рекомендує цей магазин
6 червня 2022

Хотів купити: ПОДВЕСНОЙ СВЕТИЛЬНИК EGLO 43231 BORDESLEY, Замовлення №N6612

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Відповідь представника «mironline.com.ua»
Доброго дня Ви прекрасно знаєте, що даний світильник під замовлення. Без передоплати під час війни нажаль ніхто везти світильники не буде. Ви зробили замовлення - це означає, що ви ознайомились з умовами оплати і доставки. На сайті чітко вказано дана позиція є на складі в європі.
https://mironline.com.ua/dostavka_i_oplata/ https://mironline.com.ua/market/svetilniki/podvesnye_svetilniki/podvesnoy_svetilnik_eglo_43231_bordesley/?gclid=Cj0KCQjw-NaJBhDsARIsAAja6dOOZGVVlOESBFO_EiOvJd0MOM2WnzQ6TgcePbwNQuE9VjZtMoeAMnAaAg9HEALw_wcB Строки доставки та виготовлення під замовлення - відсутні, не вказані, по-перше. "срок поставки - уточняйте" По-друге про передоплату в мене не було питань. Але у вас на сайті вказано - 20% від суми, мені чомусь сказали - 50%, як це розуміти ? По-третє, є наскладі в Європі - це не термін, я щиро сподіваюсь що ви це розумієте. Вашою роботою є донесення та роз'яснення аналогічних питань. Ви не цінуєте своїх клієнтів і намагаєтесь їх повчати, нехтуючи основними принципами надання послуг. Мені просто цікаво, чому коли до мене звернувся консультант він зауважив, щоб я звернув увагу на термін доставки і перевірив чи влаштовує він мене? Щоб потім повчати мене ? Цікавий підхід у вас. Клієнтоорієнтований:)
6 червня 2022 Відповісти
Представник магазину «mironline.com.ua»
На сайті вказано - срок поставки - уточняйте В виставленому рахунку стоїть дата поставки, ви не звернули увагу Також вказано на сайті яка кількість є на складі в європі І вас ніхто не повчає. В будь якому інтернет магазині по люстрам вказано два три склади Україна, Європа, Китай
10 червня 2022 Відповісти
Відмовився від замовлення через термін постачання —-> не звернув увагу.
11 червня 2022 Відповісти
fascinatingsun не рекомендує цей магазин
16 грудня 2021

Купив: Feron 40039 DL8900, Замовлення №1617

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: оформлення замовлення, сервісна підтримка

Обработка заказа идёт очень-очень медленно. Менеджер ничем не помогает, на вопросы отвечает слишком лаконично, чем никакой ясности не добавляет. Очень расстроена таким общением.
ss не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
8 грудня 2020

Хотів купити: Автоматический выключатель Eaton PL6-B50/2, Замовлення №5043

Сподобалося: асортимент

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення

Присоединяюсь к предыдущему отзыву - 100% аналогичная ситуация. Никакого уважения к покупатеям - за 2 рабочих дня не удосужились даже ответить по поводу заказа. Не понятна вообще идея публикации товаров, как на hotline , так и у себя на сайте...
Відповідь представника «mironline.com.ua»
Добрий день Вячеслав. 1. За вказаним Вами номером телефону Вячеслава не має. 2. Вам відповіли на пошту *******@mail.ru - нажаль поки в україні даний провайдер блокується. Автоматический выключатель Eaton PL6-B50/2 (286560) - 1шт Автоматический выключатель Eaton PL6-B50/2 (286560) - 1шт На сайті вказано, що даний товар (з характеристикою B) тільки під замовлення і ви це прекрасно знаєте/
1) Легенда о некорректном телефоне. Не подскажете тогда, каким это чудесным образом я получил на свой номер подтверждение заказа в виде sms 17.12 09:30 \"Vash zakaz №TOB00000927 prinyat\", отправитель mironline ? 2) Вы даже здесь, в своем ответе ошиблись, дважды указав одну и ту же позицию заказа. 3) \"ви це прекрасно знаєте\" - неправда. На страничке товара PL6-B50/2 было \"на складе 1 шт.\" (на это, собственно, и купился), для товара PL6-C32/1 - до сих пор стоит \"6 шт. на складе\", а, между тем, в счете, который вы любезно выслали сегодня на мой адрес, сроки поставки для обеих позиций указано 31/12/2020. Но, далее спорить и что-то доказывать не собираюсь - не вижу смысла. Потому и поставил флаг \"моя проблема решена\".
9 грудня 2020 Відповісти
Viktor Kolodyazhniy не рекомендує цей магазин
22 вересня 2020

Хотів купити: Подвесной светильник Eglo 93161 Pinto 2, Замовлення №4692

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, асортимент

Ищешь, заказываешь, принимают заказ, потом оказывается, что в наличие нет, непонятно чем торгуют. Не рекомендую этот интернет -магазин.
Відповідь представника «mironline.com.ua»
Добрий день Віктор. Закази приймають всі. В тому числі і МИ. Ви хочете бачити і чути те, що Вам потрібно. На сайті вказано чітко, що товару не має. Якщо ви готові чекати то уточніть срок поставки.
Kolokotroni Volodymyr не рекомендує цей магазин
1 серпня 2019

Хотів купити: диф автоматы, Замовлення №TOB00000482

Пытались продать несоответствующие чеку и заказу оборудование (более дешевое с обрезанными функциями). Даже не извинились!
Відповідь представника «mironline.com.ua»
Добрий день. Можна фото або номер рахунку згідно якого Вам пробували продати товар?
Acer рекомендує цей магазин
16 липня 2019

Купив: Щит встраиваемый Schneider Electric Щит пластиковый врезной дымчатая дверь 3ряд/36м+2КК (EZ9E312S2F), Замовлення №527

Все очень быстро. Нужно было срочно купить щитки для автоматом , от всех ждал ответа пол дня , пока не попал на этот магазин. Менеджер Максим в течение 15 мин сказал наличие и через два часа я уже все забрал. Спасибо за оперативность