Olghetta рекомендує цей магазин
15 березня 2024 На модерації

Купив: 3D-принтер Creality CR-10 SE, Замовлення №2998

3D-принтер Creality CR-10 SE отримала. Відправка від магазину вчасна. Коли обирала, то наголошувала на основній цілі використання, і продавець мені ідеально підібрав модель.
Влад Ватаманчук рекомендує цей магазин
13 березня 2024

Купив: Телевізор UE43CU8572, Замовлення №2944

Якщо магазин рекомендують друзі, то я впевнений, що все пройде навідмінно, і ціна тут буде кращою. Саме так і є. Телек я вже отримав, гарно його протестив і зауважень не маю. Дякую.
Karinastasenko рекомендує цей магазин
13 березня 2024

Купив: Смартфон доставили вчасно, відпрацювали на 10 балів із 10. Можу радити., Замовлення №2811

Смартфон доставили вчасно, відпрацювали на 10 балів із 10. Можу радити.
BondcheG не рекомендує цей магазин
11 березня 2024

Хотів купити: Монітор GAMING Odyssey G7 (LC27G75TQ)

Відповідь представника «SmartMag»
Добрий день. Вибачте, виправимося, склад постачальника підвів із термінами відправки. Не могли вплинути на цю ситуацію та робили все можливе.
Данил Пазяк рекомендує цей магазин
9 березня 2024

Купив: Мультипіч (аерофритюрниця) Tefal Easy Fry Classic (EY201815), Замовлення №2724

все как полагается, вернусь еще
ОЛЮНЯ рекомендує цей магазин
9 березня 2024

Купив: Портативна ігрова приставка Valve Steam Deck OLED 512 GB, Замовлення №2716

Приставку оформила 1.03 накладним платежем, доставку курьєром нп, швидко все зробили
Biros рекомендує цей магазин
8 березня 2024

Купив: Монітор Alienware AW2724DM (210-BHTL), Замовлення № 2709

Монітор точнісінько як на фото, ціна на сайті вказана вірно і по наявності теж не обманули. В цілому я придбанням задоволений.
Надія34 рекомендує цей магазин
5 березня 2024

Купив: SSD накопичувач SanDisk Extreme Portable V2 2 TB Black (SDSSDE61-2T00-G25), Замовлення №2259

Покупка сделана, я довольна. SSD накопичувач SanDisk Extreme Portable V2 2 TB Black (SDSSDE61-2T00-G25) приехал вовремя.
Оля Серёженко рекомендує цей магазин
5 березня 2024

Купив: Смарт-годинник Venu 2S Silver Stainless Steel Bezel with Mist Gray Case and Silicone Band (010-02429-12/02), Замовлення №2325

Оплатила одразу на сайті, забрала з пошти наступного дня. Смарт-годинник оригінал.
Pugachov Maksim рекомендує цей магазин
4 березня 2024

Купив: Кавомашина автоматична Philips Series 3300 EP3347-90, Кавомашина автоматична Series 3300 EP3347/90, Замовлення №2220

Дякую за позитивний досвід, буду рекомендувати