Sofia.dm рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Microsoft Xbox Elite Wireless Controller Series 2 Black (FST-00003), Замовлення №6309

дякую за швидкість
Кристина Попченкова рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Колонки для домашнього кінотеатру Logitech Z906 5.1 Surround Sound Speaker System (980-000468), Замовлення №6171

16.04.24 купила у СмартМаг колонки для кінотеатру. Замовила доставку новою поштою у місто Ірпінь. Послугу виконали вчасно, якісно і у повному обсязі. Магазин рекомендую.
maksim.lym рекомендує цей магазин
23 квітня 2024

Купив: Кавомашина автоматична Delonghi ECAM 350.35.W, Замовлення №6169

Дякую співробітникам магазину за задоволення від покупки, яке я отримав!
lee anania рекомендує цей магазин
23 квітня 2024

Купив: Портативна ігрова приставка Valve Steam Deck OLED 1 TB, Замовлення №6108

Живу у Київі. А цей магазин як вже потім зясувалося знаходиться саме у столиці, тому тут було без варіантів - купувала ігрову тут. Відмониторила спочатку через хотлайн, мені ціна підійшла, подзвонила, сказали що ігрова є у магазині. Прийшла і одразу забрала її.
Сорощук рекомендує цей магазин
18 квітня 2024

Купив: Ноутбук ASUS TUF Gaming A15 2023 FA507XI (FA507XI-LP013), Замовлення №5800

10 апреля заказала, 11 мая получила. Без проблем отправили наложкой. Заводская упаковка, ноут естественно не тронутый. Гарантийный талон и чек положили в упаковку от почты.
Pavel не рекомендує цей магазин
18 квітня 2024 На модерації

Купив: Електробритва чоловіча Braun Series 9 Pro 9466cc, Замовлення №50390

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Моє замовлення електробритва Braun Series 9 9466cс. Думаю завдяки скріншотам все зрозуміло ?
Відповідь представника «SmartMag»
Добрий день. Ваше замовлення відправлено згідно з графіком роботи складу, вам у листуванні це озувучили кілька разів. На якій підставі ви у менеджера вимагаєте самостійно вигадану компенсацію за доставку товару? У нас на сайті десь таке прописано? Ви замовили товар за найкращою ціною в країні, видаліть свій відгук і залиште ваші вимоги компенсувати доставку для тих у кого це прописано в публічній угоді!
Не вводіть людей в оману, виконуйте умови доставки які самі пропонуєте і з якими погоджуєтесь, попереджайте людей про несвоєчасне виконання домовленостей! У зв'язку з тим, що це був подарунок людині, яка його не отримала вчасно з вашої вини, майте совість і навчіться виправляти свої помилки за свій кошт, для того щоб отримавач мав можливість відправити його в інше місто для людини, яка в певному місці та дату не отримала товар, який був їй призначений. Водночас, жодної компенсації ніхто не вимагав, натомість це є сума, яка необхідна для здійснення дій для подальшого пересилання товару, яке необхідно було зробити з вашої вини! (Про що вам повідомлено у телефонному режимі). Також я вже зазначав, що якщо б мене не ввели в оману з часом доставки,то я б взагалі, навіть з ще меншою ціною не погодився на його придбання у вашому магазині так, як я повідомляв що це питання принципове.
18 квітня 2024 Відповісти
Валентина Николенко рекомендує цей магазин
17 квітня 2024

Купив: Жорсткий диск Seagate IronWolf 12 TB (ST12000VN0008), Замовлення № 5894

доставка на відділення НП, оплата онлайн на сайті
Ангеліна Тимчук рекомендує цей магазин
17 квітня 2024

Купив: Мікрофон студійний для ПК Blue Microphones Yeti Blackout, Замовлення №5835

Мікрофон оригнал, працює як треба, отримала обіцяне сайтом
GalaktikaLera рекомендує цей магазин
12 квітня 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S22 8/256GB Phantom Black (SM-S901BZKG), Замовлення №4853

3 квітня на мій день народження вирішила зробити собі подарунок і обновити телефон. З цим магазином знайома давно, тому звісно вирішила купувати тут. Мені продавець порадив звернути увагу на Samsung Galaxy S22 8-256GB Phantom Black (SM-S901BZKG), бо він і камеру гарну має і параметри, і колір у нього просто щось. Купила, наступного дня забрала з пошти. Подарунком задоволена і магазин як завжди не підкачав)))
Victoria22 рекомендує цей магазин
10 квітня 2024

Купив: Смарт-годинник Garmin vivoactive 5 Cream Gold Aluminum Bezel with Ivory Case and Silicone Band (010-, Замовлення №5083

Годинник новий, відправили одразу. Покупкою задоволена.