Петр1607 рекомендує цей магазин
30 липня 2022

Купив: унитаз, плитка, умывальник, кран и др

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Alex0001 рекомендує цей магазин
1 грудня 2021

Купив: Умивальник Villeroy&Boch Subway 2.0 711365R2

Всю сантехніку купляв в цьому магазині. Зручна покупка і одержання товару. Замовлений товар можна оплатити в касі магазину і забрати самовивозом зі складу який знаходиться поруч. Чекати довелось лише один раз, коли останній змішувач, який був в наявності доставляли з магазину Львова. До речі, придбану плитку чи керамограніт можна в них ідеально порізати, відповідно поданим розмірам за додаткоу плату. Повернення товару також без проблем.
manunya рекомендує цей магазин
24 листопада 2021

Купив: 510590 ARIA белый AR0900, Замовлення №394788

И заказ и оплата прошли без проблем! Особенная благодарность сотруднику склада К Олегу, за то, что помог погрузить плитку в машину! Я приехала сама, плитка тяжелая, машина маленькая. Внимателен и аккуратнн и УЛЫБЧИВЫЙ! Больше бы таких сотрудников! Хорошее настроение обеспечено! Успехов вашему бизнесу раз у вас такие хорошие люди!
Odessamebel рекомендує цей магазин
16 липня 2021

Купив: Инсталляция

Брал в этом магазине инсталляцию в полном комплекте, все прошло замечательно. Заказал пришел на новую почту, осмотрел, заплатил и забрал. Долгое время считал что магазин слишком мажорный так как был их офлайн магазине и видел там дорогие эксклюзивы, но был приятно удивлен когда увидел что Хотлайн показал что в Агромате самая лучшая цена.
bozhena_07 рекомендує цей магазин
9 лютого 2021

Купив: Geberit DuofixBasic 458.103.00.1

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, сервісна підтримка

Инсталяция- отличная, сборка простая, все очень понятно. Комплектация полная, лишних деталей не осталось. И еще, онлайн-магазин "Агромат" работает действительно слажено. Первый раз ставлю твердую пятерку за профессиональную консультацию менеджера и оперативную доставку.
Сергей Бабенко не рекомендує цей магазин
23 листопада 2020

Купив: 8B8023 CARRARA

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Alex-s не рекомендує цей магазин
28 жовтня 2020

Купив: Ванна Devit Iven 18012141

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення

Не сподобалося: асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Artem Repnikov не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
9 січня 2020

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару

Екатерина Борисова рекомендує цей магазин
21 грудня 2019

Купив: Унітаз Villeroy&Boch Architectura 4687HR01, Замовлення №533977

Вечером сделала заказ, утром товар забрала со склада. Удобно и быстро.
Дмитрий Роман не рекомендує цей магазин
16 вересня 2019

Хотів купити: Поддон PRIMERA Frame STQ2010

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент