Відгуки iStore.ua | досвід покупки, відгуки, враження | Hotline.ua

Відгуки покупців про інтернет магазин iStore.ua

Оцінка магазину
Оцінка магазину за останні 12 місяців
8.6 з 10
Вибрані 45 відгуків: усі відгуки, 12 місяців Приховати підсумкову діаграму за всіма відгуками на магазин

8.7
8.9
8.6

• Вчора

Найкращий магазин Apple техніки в столиці! Сервіс та обслуговування на найвищому рівні, за 10 хвилин до закриття магазину зробила замовлення, потрібно було терміново.
Працівники швидко все оформили. Попрацювали понаднормово, але врятували 15 стоматологів:)

Багатоповертовий адаптер Apple

• 15 серпня 2022 р.

Один із найкращих магазинів .Швидке замовлення ,професійні спеціалісти ,завжди прислухаються до побажань клієнтів і йдуть на зустріч .Всі близькі і знайомі купують тільки у Вас.Рекомендуємо ,не пошкодуєте

VDHKK44TX6 iPhone 13pro захисне скло iLera Sapphire deluxe glass для IPhone 13 pro

• 14 серпня 2022 р.

Купила вчора свій перший iphone. Замовила по телефону, товар вже через декілька годин був на магазині. Обрала магазин на Дружби народів. Мене обслуговував Кирил, дуже приємний менеджер, а головне терплячий, т.як це мій перший iPhone і у мене будо багато запитань. Навіть коли у мене не вийшло зробити деякі налаштування дома, я зателефонувала у магазин і Кирил допоміг мені вирішити проблему.
Магазин і персонал рекомендую.

• 8 серпня 2022 р.

Чудовий магазин, дуже уважні консультанти. Це мій перший iPhone, все розповіли,порадили. З телефоном купила і зарядний пристрій і поклейку скла. Чудовий сервіс! Дякую магазину!!!

Зарядний пристрій

• 4 серпня 2022 р.
повернення товару
сервісна підтримка

Як тільки гарантія-одразу проблеми! НЕ РЕКОМЕНДУЮ! Якщо Вам важливі ваш час та гроші.

09.06 придбав в даному магазині Macbook Pro m1 500gb. більше ніж за 2к $!
Пристрій пропрацював місяць і вийшов з ладу.
Після огляду в сервісному центрі сказали, що зламана материнська і чекати від 3х до 5 тижнів.

ТАК НЕ МАЄ БУТИ!

Відповідно до ст. 8 Закону виконавець повинен усунути недоліки товару протягом 14 днів з дати пред’явлення вимоги споживачем. Зазначений строк може бути збільшений лише розгорнути

MacBook

• 18 липня 2022 р.

Все отримав вчасно. Менеджери ввічливі і терплячі. Витримали всі мої розпитування, розтлумачили кожну деталь. Велика їм дяка.
Щодо отриманого товару скарг немає. Телефон чудово працює. Скло приємне на дотик, не спотворює форму і колір зображення. З моєї вини скло розбилося, але телефон уцілів. Фахівці магазину виконали заміну скла по гарантії, за що їм велика дяка!
Якість товару - 5/5
Сервіс - 5/5

Захисне скло iLera 3D Full Protection для iPhone 8 / 7 (чорне) EclGl1118Bl
Apple iPhone SE 2022 64GB Starlight (MMX63) Смартфон

• 16 липня 2022 р.

Пол года назад впервые довелось иметь дело с данным магазином, покупал iPhone 13 Pro. Остался очень доволен, потому вернулся во второй раз. Возникла проблемка с заказом через сайт, кнопка оформить не работала почему-то. Позвонил по телефону, сообщил о проблеме с сайтом, оформил заказ в телефонном режиме, оплатил. Дело было вечером, потому отправили посылку на следующий день. Ещё через день я её получил и остался очень доволен покупкой. Магазин рекомендую. Товар оригинальный, работают быстро, розгорнути

Apple Airpods Pro Bluetooth, Magsafe (белые) MLWK3

• 13 липня 2022 р.

Дякую магазину за швидку готовність замовлення та гарний сервіс. Все на вищому рівні

• 10 липня 2022 р.

Заказал наушники в пятницу вечером за 6050, в воскресенье утром приехал забирать, цена-3400
После размещения здесь негативного отзыва магазин оперативно предложил мне продать товар по заявленной цене и проблема была улажена

Дякую, мою проблему вирішено

Air pods 3

• 9 липня 2022 р.

Купував перший раз, купівлею задоволений все бистро і якісно, видно професійність менеджерів.