Виктория Бордюг рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Навушники TWS Apple AirPods Pro 2nd generation with MagSafe Charging Case USB-C (MTJV3), Замовлення №238964

Купила навушники аир про 2 ,все швидко і якісно, обслуговування на вищому рівні, все розповіли, показали , дали поради, дуже чемні консультанти, дуже задоволена)
Карина Запорощенко рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 256GB Natural Titanium (MTV53), Замовлення №238843

Все дуже швидко, консультант супер! Буду ще звертатись! Дякую
Sasha Yuziuk рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB White Titanium (MU783), Замовлення №238616

Купувала телефон в Istore, задоволена всім? все швидко і зручно, дякую))
Светлана Дуденко рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Мережевий зарядний пристрій Apple USB-C Power Adapter 20W (MHJE3), Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB White Titanium (MU783), Замовлення №238759

Неодноразово звертаємось, рекомендуємо консультантів, швидко і оперативно допомагають, налаштовують а також підказують з усіх питань щодо техніки. Дякуємо!
Yana Malykhina рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Ноутбук Apple MacBook Air 13" Space Gray Late 2020 (MGN63), Замовлення №238521

Не вперше купляю техніку в Istore, задоволена повністю
Катя Боярська рекомендує цей магазин
3 травня 2024 На модерації

Купив: Стільниковий телефон iPhone 15 128 ГБ Yellow, Замовлення №234948

Купувала телефон два тижні тому. Дуже задоволена, як покупкою, так і самим магазином ? Окреме дякую менеджеру Ярославу за професійний підхід та оперативність!) Була надана якісна консультація та у той же день здійснена відправка, що було дуже важливо для мене) Ввічлива та приємна комунікація? Однозначно рекомендую!)
Oksana Lysa рекомендує цей магазин
2 травня 2024

Купив: Смарт-годинник Apple Watch Series 9 GPS 45mm Midnight Aluminum Case w. Midnight S. Band - M/L (MR9A3), Замовлення №237636

Все супер, завжди швидко та якісно!
Dobrenky рекомендує цей магазин
2 травня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Black Titanium (MU773), Замовлення №237667

Андрій Парфелюк рекомендує цей магазин
29 квітня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 128GB Midnight (MLPF3), Замовлення №237022

Дякую за iPhone , все сподобалось Обслуговування дуже круте
Savage Mind рекомендує цей магазин
29 квітня 2024

Купив: Чохол для смартфона Apple iPhone 15 Pro Max FineWoven Case with MagSafe - Evergreen (MT503), Замовлення №131774

Нормальна ціна, ввічливі продавці, можливість вибрати саме те що сподобалось. Дякую за терпіння до прискіпливого покупця. P.S. Додаю фото (зняте на 14 Plus, без обробок), через тиждень в експлуатації. Реальний колір, звичайно, нормально не передається. Зелений він тільки при нормальній яскравості освітлення. Чим меньше світла, тим він темніший, так як воно не відбивається від поверхні, бо таканина ж..