Відгуки FoRoom | досвід покупки, відгуки, враження | Hotline.ua

Відгуки покупців про інтернет магазин FoRoom

Оцінка магазину
Оцінка магазину за останні 12 місяців
8.4 з 10
Обрано 201 відгук: усі відгуки, 12 місяців Приховати підсумкову діаграму за всіма відгуками на магазин

8.1
8.4
8.4

• 21 червня 2022 р.

Магазин відпрацював на відмінно. Буде ще замовляти.

Ваш відгук дуже важливий для нас.
Нам приємно що ви задоволені нашим сервісом, і вдячні вам що знайшли час для оцінки нашої роботи. Гарантійний талон ми вам відправимо додатково за наш рахунок.
Вам завжди будуть раді в інтернет магазині FoRoom.com.ua.
Хочемо побажати вам здоров'я, терпіння, мирного неба, вдалих і приємних покупок у майбутньому.

Диск-тертка BOSCH MUZ45RS1

• 18 червня 2022 р.

Сделал заказ в этом магазине 28 мая 2022 года. До настоящего времени заказанные товары, а именно холодильник, микроволновую печь, духовку ,варочную поверхность, посудомоечную машину, не получил. Сегодня18 июня в очередной раз позвонила одна из многих некомпетентных менеджеров и сообщила что заказ в полном объеме мне доставить не смогут ,так как ещё нет в наличии духового шкафа. Хотя ранее не было в наличие холодильника. Но даже не в задержке заказа дело, а в том что никто ничего не знает, розгорнути

Ваш відгук дуже важливий для нас.
Обіцяємо зробити все щоб вирішити цю затримку в найближчі 1-2 дні, і доставити ваше замовлення в повному об'ємі.

З повагою Адміністрація Інтернет-Магазину FoRoom.com.ua

Холодильник, посудомойка, варочная поверхность, духовка, микроволновая печь

• 15 червня 2022 р.

Все супер, товар - оригінал. Ціна найнижча, був в наявності!

Доброго дня Любов.

Чайник Siemens

• 9 червня 2022 р.

Моніторив по Українським сайтам потужний і практичний блендер Gorenje. Раптово натрапив на сайт FoRoom, на якому ціна аж ну дуже була нижчою за наступну мінімальну у інших джерелах, дешевше на 450 грн. Замовив, оператор мені пояснив що товар має прибути у найближчі тижні до складу, і що у зв'язку з війною, товар буде надіслано і доставлено пізніше ніж у мирні часи. Я погодився, так як не поспішав, і міг чекати. Через 2 тижні, мені перетелефонували, і запитали про актуальність мого замовлення. розгорнути

Блендер Gorenje

• 6 червня 2022 р.
відвантаження

Замовила машинку 16 травня, сказали привезуть протягом 7 робочих днів, але затримали доставку і привезли тільки 4 червня. Оскільки для мене це було не критично, то все гаразд, але для кого терміни критичні, тоді обмірковуйте. Ціну зафіксували і при доставці не змінили. Рекомендую магазин!

Доброго дня Алена.

Посудомийна машина Bosch SMS25AI07E

• 6 червня 2022 р.

Дякую за оперативнiсть.Товар якiсний i в комплектi.Добра,успiхiв,миру!

Доброго дня Stas.

Makita EM 2600U

• 1 червня 2022 р.

очікувала товар близько 3 тижнів, про що була попереджена. зауважень до товару немає. не надали товарний чек. тому якщо будуть проблеми з товаром, не факт що зможу по гарантії працювати.

Доброго дня Kate.

dyson v15 detect

• 31 травня 2022 р.

Магазин дуже невідповідально відноситься до клієнтів. Замовлення було зроблено 30.04, передзвонив менеджер, сказав, що товар не в наявності, треба очікувати поставку 7 днів. окей. Через 10 днів сама телефоную (це був вівторок), кажуть до кінця тижня товар буде. В кінці тижня (13-14.05) дива не сталось, товару немає. 18.05 знову телефоную, менеджер відповів що дізнається, коли буде поставка і зателефонує. Сьогодні 31.05, нам звісно так ніхто і не передзвонив. Дуже не раджу зв'язуватись . Лише розгорнути

Кавоварка BOSCH CompactClass TKA3A031

• 30 травня 2022 р.

В магазине всегда покупали я и все мои друзья
технику! Вежливые, знающие своё дело менеджеры. В связи с валютными колебаниями в спорных вопросах по стоимости всегда идут на встречу клиенту! Обратная связь с клиентами на высоте! Доставка всегда вовремя с учётом желаемого времени!
Всем рекомендую!

Дякую, мою проблему вирішено

Вытяжка Electrolux KFIB19X

• 28 травня 2022 р.

Рекомендую цей магазин, ціни відповідають дійсності , товар був в наявності, дуже швидко відправили.

Насадка Kenwood kax950me