Sergey Glushchenko не рекомендує цей магазин
11 серпня 2019

Хотів купити: Унітаз Cielo Enjoy (EJVS)

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail

OstJoker рекомендує цей магазин
12 липня 2019

Купив: Марко З-11, Злив-перелив Geberit 150.520.21.1, Змішувач для душової кабіни(душа) Hansgrohe Versostat 15348000, Ванна Kolo Opal Plus 150x70 (XWP1350000), Змішувач для душової кабіни(душа) Hansgrohe Logis Loop 71150000, душовий набір (гарнітур) Hansgrohe Crometta Vario 27353400, Замовлення №410

Для ремонта в санузле искал ванную, сифон, набор смесителей, тумбу, раковину и зеркало. Менеджер подсказал совместимые между собой варианты, предложили хорошие модели по ценекачеству. Также проконсультировали по поводу размеров и неочевидных нюансов при установке ванны и смесителя. Цены демократичные. Сервисом остался очень доволен, все заказал и оперативно получил, магазин рекомендую.
Дякуємо за співпрацю та теплі слова
Olya_125 рекомендує цей магазин
10 липня 2019

Купив: FERRO RETRO XD2 + Devit Sheffield 1010133 Смеситель в Комплекте с раковиной Акция, Замовлення №345

Купили раковину с краном в этом интернет-магазине, сказать что я осталась довольной ничего не сказать. Я просто в восторге от покупки, раковина шикарно смотрится всместе со смесителем))) спасибо вам огромное и удачных продаж
Дякуємо за співпрацю та теплі слова
Сергей С не рекомендує цей магазин
23 березня 2019

Хотів купити: Змішувач для душової кабіни(душа) Hansgrohe Focus E2 31940000

Сподобалося: замовлення через корзину, оформлення замовлення

Відповідь представника «Ванна.Київ.ua»
Протягом 30 хв. після вашого замовлення, Додзвонитись до вас було не можливо. Ви продзвонювали з ваших же слів всі магазини. При розмові з вами САМІЖ відмовились від замовлення, вказаного комплекту.