Юрій Мартиненко рекомендує цей магазин
17 квітня 2024

Купив: SSD накопичувач Kingston NV2 2 TB (SNV2S/2000G), Замовлення №2830

Єдине зауваження та порада продавцю, потрібно якісніше упаковувати SSD диски, так як без цього, товар може бути пошкоджений при доставці.
Влад не рекомендує цей магазин
7 березня 2024

Купив: Kingston XS1000 2 TB (SXS1000/2000G), Замовлення №71045

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Магазин підкупає привабливою ціною, але якщо ви очікуєте вчасно отримати замовлення, не раджу тут замовляти. В день замовлення товару повідомили, що товар відправлено "Новою поштою", але номер ТТН надати не можуть. На другій день підтвердили відправку товару, однак інформація про відправлення в додатку "Нової пошти" так і не з’явилась. В магазині номер ТТН повідомити не змогли в зв’язку з тим, що комірники не можуть його прочитати (?). Втративши час, розміщую замовлення в іншому місці.
Sergio не рекомендує цей магазин
16 січня 2024

Хотів купити: Відеокарта MSI GeForce RTX3060 12Gb VENTUS 2X OC

Відповідність ціни . Відповідає, поки не додаси до кошика, а там раптом на 1800 грн стає більшою .Прикріплюю скрін.
Відповідь представника «KPI-MARKET.COM»
Добрий день! Дякуємо за ваш відгук! Так дійсно, через особливість функціоналу інтернет магазину, ви потрапили на період його оновлення. саме через це було неспівпадіння цін. можемо тільки для Вас запропонувати аналог тієї відеокарти - Відеокарта Gigabyte GeForce RTX3060 12Gb EAGLE OC 2.0 (GV-N3060EAGLE OC-12GD 2.0) за найкращою ціною в Україні - 12000 грн. є в наявності, готова до відправки в день замовлення.
Захар Беркут рекомендує цей магазин
18 серпня 2022

Купив: Процесор Intel Core i5 10400F

Після оформення заявки зателефонували майже одразу, швидко оформили і прийшов на наступний день ще й безкоштовна доставка з повною передплатою. Рекомендую.
Игорь Супчий рекомендує цей магазин
5 липня 2022

Купив: Відеокарта Palit GeForce RTX 3060 Ti Dual OC V1 (NE6306TS19P2-190AD/LHR), Замовлення №00000004528

Заказывал видеокарту 3060ти, карты на все игры хватает с головой. Карта пришла вовремя несмотря на военное время. Однажды карта сломалась. Благодаря тому что сотрудники магазина отвечают по рабочим вопросам в субботу в 21:00 - удалось очень оперативно решить вопрос, за что больше спасибо.
makc96 рекомендує цей магазин
15 березня 2022

Купив: Видеокарта GF RTX 3060 Ti 8GB GDDR6 Dual OC V1 Palit (NE6306TS19P2-190AD) (LHR)

Один из немногих магазинов кто отправил товар в таких условиях без предоплат даже. Заказывал карту и бп,бп не оказалось того в наличии предложили альтернативу и отправили через пару часов.
eversummer не рекомендує цей магазин
3 грудня 2021

Хотів купити: SSD накопичувач GOODRAM CX400 Gen.2 512 GB (SSDPR-CX400-512-G2)

Цена выше чем на hotline
barmaleydp не рекомендує цей магазин
29 квітня 2021

Хотів купити: Материнська плата MSI B450 GAMING PLUS MAX

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

Ціна в магазині на багато вище, ніж вказана на HotLine
Алена.Р рекомендує цей магазин
27 квітня 2021

Купив: Блок питания Asus TUF Gaming 550W 80+ Bronze (TUF-GAMING-550B)

Не сподобалося: замовлення через корзину

Сделка прошла быстро и комфортно, цена была самой низкой. Отравка в тот же день. Наилучшие рекомендации
chekot не рекомендує цей магазин
5 квітня 2021

Хотів купити: Мишка Logitech M280 Black (910-004287)

не было в наличии. Когда будет - не знают, посоветовали купить в другом месте.