Роман Шалуев рекомендує цей магазин
17 травня 2023

Купив: Рюкзак для зимових видів спорту Terra Incognita Snow-Tech 30 / синій/сірий, Замовлення №34505

После оформления заказа через несколько минут перезвонил продавец и уточнил адресс доставки. Доставили на следующий день на отделение возле моего дома. Мне понравилось то как купаковал продавец , хоть и рюкзак по идеи во премя доставки ничего не случиться а продавец упаковал хорошо.
Valentina Dorogan не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
1 грудня 2022

Купив: Термоштани Woolona Norte, термошкарпетки Comodo

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, повернення товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, сервісна підтримка

Віталій не рекомендує цей магазин
3 листопада 2022

Хотів купити: primus camping lantern

Замовив ліхтарик у цій крамниці. Сказали, що треба чекати 5 днів до відвантаження товару. Минув тиждень, жодних звісток про товар. Лише коли я почав їм дзвонити (неодноразово), сказали, що буквально сьогодні дізналися, що товару немає на складі. Звісно, спробують усе списати на війну. Враховуючи інші відгуки, це в них системне явище з яким власники крамниці не хочуть давати жодної ради. Не марнуйте час на цю крамницю.
Відповідь представника «Магазини Terra Incognita»
Добрий день, Нам справді прикро за ситуацію та ми вибачаємось. Ваша скарга передана до відповідного відділу, і буде розглянута, будуть прийняті міри, щоб подібне по повторювалось. а щодо системного явища, і що "системне явище з яким власники крамниці не хочуть давати жодної ради", то це не так. Ми зараз повністю змінюємо алгортими роботи і робочі процеси, щоб адаптуватись і працювати в умовах регулярних повітряних тривог, обстрілів та дуже частих відключень живлення, мобільного зв'язку та інтернету. Не можливо за пару тижнів змінити те, що будувалось і налагоджувалось роками. Просимо увійти в ситуацію, та підійти до цього питання з розумінням.
Svyryd Svolota не рекомендує цей магазин
12 жовтня 2022

Хотів купити: Плита газова одноконфорочная Tramp Плита інфрачервона з керамічним пальником (UTRG-059)

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

оформив замовлення, сплатив, але передзвонили ы сказали "вибачте, товару нема". Запропонували "щось схоже", але воно ы близько не таке. Просто хотіли щось продати. Гроші повернулись швидко - це плюс. Станом на зараз й досі неактуальна інформація про наявність.
Відповідь представника «Магазини Terra Incognita»
Добрий день, Враховуючи шалений ажіотаж на плити в межах 10-11 жовтня після обстрілів, і фізичну не можливість забезпечити нормальне опрацювання замовлень, через регулярні відключення електроенергії та не велику кількість товарів на складі, безумовно ми не могли виконати всі замовлення. За що просимо вибачення. Нам прикро отримати такий відгук, оскільки ситуація - екстраординарна, сподіваємось на Ваше розуміння. Ми нормалізували нашу роботу, відновили всі робочі процеси, і налаштували автономне електроживлення, щоб таке не повторювалось.
gektar87 не рекомендує цей магазин
4 жовтня 2022

Купив: Lichter Skif Outdoor Light Drop Max, Замовлення №39188

Даремно витратив час. Зробив замовлення, підтвердили, за кілька днів передзвонили, сказали, що помилились. При цьому ціна була найнижчою
Відповідь представника «Магазини Terra Incognita»
Добрий день, Ви зробили замовлення в неділю, коли склади не працюють. В нас на сайті при замовлені було вказано, що даний товар був "Під замовлення". Вам попередньо підтвердили саме замовлення, а вже в понеділок (коли працювали склади постачальників) в другій половині дня ми отримали інформацію, що даного ліхтаря не виявилось. В вівторок зранку наш магазин отримав аналог даному ліхтарю і відповідно його вам було запропоновано. Тобто по факту по Вашому замовленню інформація Вам була надана разом із аналогом протягом 2 діб з врахуванням того, що в першу добу, ще не працювали склади.
Oleksandr не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
20 серпня 2022

Хотів купити: Рюкзак Deuter Trans Alpine 32 EL, Замовлення №77-037214

Сподобалося: відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення

Зробив замовлення, передзвонили підтвердили. Незабаром передзвонють, кажуть що ціна не така і требо почекати до завтра. Завтра наступило але нікто не дзвонить. А якже це день після завтра, тільки не дзвінок а месадж у вайбер с ціною вже на 50% більше. Дуже не задоволений цим магазином, на сайті одна ціна, а як итог на 50% більше так ще і чекав на дзвінок щоб дізнатись що сумма вже не 4340 а 6280грн. Вибирайте магазин де актуальні ціни і клієнто-орієнтування.
Відповідь представника «Магазини Terra Incognita»
Добрий день! Вибачте за ситуацію, що склалася! Постачальник товарів Deuter підняв ціни на свої товари, в нас вони не встигли оновитись вчасно. Питанням займаємось, щоб такого більше не повторилось.
lujok88 рекомендує цей магазин
31 травня 2020

Купив: Газовий пальник Kovea KB-0707 Supalite Titanium

Придбав за найкращу ціну з усіх пропозицій що були на hotline.ua, вислали в той же день, отримав швидко, дякую все сподобалось. Також поклали картку знижок. P.S. після замовлення я телефонував сам.
Код замовлення: #15816
7 червня 2020 Відповісти
Gryhorenko не рекомендує цей магазин
16 грудня 2019

Хотів купити: Pinquin table l, Замовлення №77013601

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, асортимент

Заказал товар 29.11.2019 за 1659 грн, позвонили, подтвердили заказ, скинули реквизиты для оплаты, сказали что товар будет в течении 5 дней, после двух недель выяснилось что товара нет у поставщика,вернули деньги, но при повторном звонке в магазин оказалось,что можно заказать этот стол, но уже за 2371 грн. Очень не советую магазин так как потерял кучу времени и возможность купить стол у других продавцов
Вася Круглый рекомендує цей магазин
4 червня 2019

На сайте магазина сделал заказ на влагозащищённый рюкзак, менеджер перезвонил мне через 10 минут, ответил на мои вопросы. Заказ получил через два дня, качеством товара и обслуживания остался доволен. Такой рюкзак купить хотел давно, но цена не устраивала, а здесь как раз и цена подходящая и рюкзак именно такой как я хотел.
Danyaa Shcherbatyi не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
27 травня 2019

Купив: Спальный мешок кокон Trimm Highlander / 185 L red/dark grey, Замовлення №10331

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, відвантаження товару

Відповідь представника «Магазини Terra Incognita»
Якщо Ваше питання було вирішене, чи могли би Ви рекомендувати нас в Хотлайні? Зараз стоїть відгук "Не рекомендую")
Спасибо магазину Terra Incognita за быструю реакцию - на следующий же день! Магазин принес свои извинения и обсудили детали проблем. Так же были даны обещания по улучшению сервиса. Попробую в будущем заказать еще что-нибудь и оценить улучшения.
29 травня 2019 Відповісти