Blackbird не рекомендує цей магазин
30 січня 2024

Хотів купити: Цифрове піаніно Yamaha CLP-635

В цьому магазині багато років був ніби-то нереально багатий асортимент. Але при першому ж дзвінку виявилося, що моделі, яка мене цікавила немає, причому, досить давно, а база і на сайті, і на Хотлайні неактуальна. Ганьба.
Mukola Neruk не рекомендує цей магазин
3 грудня 2023

Хотів купити: Вокальний процесор TC-Helicon Perform-V

Alex не рекомендує цей магазин
15 серпня 2023

Хотів купити: Roland RP102, Цифрове піаніно Roland RP102

Я навіть магазином назвати не можу, із всього переліку у них на сайті, 99% товару, або немає в наявності або інша ціна, жодного з запрошених мною інструментів, не було в наявності, та озвучувалась зовсім інша ціна, ніж на їхньому сайті НЕ ВИТРАЧАЙТЕ СВІЙ ЧАС
Ef_Alex не рекомендує цей магазин
29 липня 2023

Хотів купити: Електрогітара Godin LG EMG Graphite Black SG

Хотів замовити електрогітару, ціна виявилась на 30% вища. Після цього пройшло 2 тижні, ціни на сайті не змінюють. І так у них з половиною асортименту. Не вводьте людей в оману, оновіть ціни на товар. надають недостовірну інформацію покупцям та викривляють показники цін на значну частину електрогітар.
Маврин Олег2 рекомендує цей магазин
26 липня 2023

Купив: Цифровое пианино Kurzweil M1 WH + банкетка, Замовлення №19874

Все супер, покупкою задоволені.
Анна Василів рекомендує цей магазин
4 липня 2023

Купив: yamaha-psr-e453-блок питания, Замовлення №17860

Все добре, товар якісний, доставили швидко
БоднаренкоГ рекомендує цей магазин
3 липня 2023

Купив: YAMAHA PSR-E363, Замовлення №17857

Ціна і відповідність якості нормально. Я дуже задоволений. Оскільки сам не музикант, не можу так добре розписати всі переваги, але навіть для мене звук класний.
Reck Fed не рекомендує цей магазин
9 червня 2023

Хотів купити: система персонального моніторингу Sennheiser EW 300 IEM G2

Замовив на сайті персональні монітори, менеджер зв'язався, сказав, що в наявності немає, запропонував альтернативу, на яку я був готовий погодитися, але мав уточнююче питання, на яке отримав ігнор. Кілька ремайндерів не допомогли, мої повідомлення читали, але відповідь я не отримав і по сьогодні. Удачі з таким кастомер сервісом, панове))
Hokage Naruto не рекомендує цей магазин
6 червня 2023

Хотів купити: Навушники з мікрофоном Sennheiser Momentum M3 AEBTXL Black (508234)

Залишив заявку зранку, ніхто до обіду не перезвонив, вирішив набрати сам, 15 хвилин провисів на лінії ніхто не відповів. Через три години перезвонив хлопчина сказав, що в чороному кольорі немає в наявності і за білі навіть треба уточнювати, хоча на сайті і на хотлайні наявність вказана. Не вибачився навіть
Михайло не рекомендує цей магазин
5 червня 2023

Хотів купити: Цифрове піаніно Casio PX-860

на сайті вказана наявність, про факту товару немає, пропонують "аналогічні" варіанти