Ірина Вакуленко не рекомендує цей магазин
20 листопада 2021

Купив: Кресло портативное Ne Rest NR32, Замовлення №10098

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, повернення товару, сервісна підтримка

Алла Романенкова рекомендує цей магазин
8 липня 2021

Купив: Газонокосарка Grunhelm S461VHY

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, видача товару на складі

Не сподобалося: оформлення замовлення, асортимент

Забирали в Харькове из магазина, гарантийный лист заполнили и поставили печать, товаром остались довольны и покупкой в целом и дешевле чем в ...
Tvfan не рекомендує цей магазин
26 березня 2021

Хотів купити: Blaumann 24 см BL-3373-SP

Не советую магазин- описание сковороды на сайте не соответствует реальности - сковорода без указанного антипригарного покрытия -просто покрашена.
Ihor Makarenko не рекомендує цей магазин
20 березня 2021

Хотів купити: Динамометрический ключ Intertool 3/8, Замовлення №14250

Не сподобалося: відповідність ціни, замовлення через корзину, оформлення замовлення

Цена не соотвецвует заявленой. На сайте написано 522 и на hotline тоже 522, а когда дело дошло до оплаты 639 гривен. Случайно заметил. Это просто ужас!!!
Andrey991 не рекомендує цей магазин
10 лютого 2021

Хотів купити: Пневмомашинка, Замовлення №975

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail

Не сподобалося: наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

Відповідь представника «Terka.com.ua»
Доброго дня. Андрій, дуже Вам дякуємо за відгук, ми обов'язково візьмемо його до уваги при подальшій роботі. Але все ж таки ми повинні відповісти, бо ваш відгук частково містить неточності. По-перше, ви замовили товар, оплатили його і ми вам його відправили точно у вказаний строк. По-друге, ви зателефонували нам і повідомили, що виїжджаєте на заробітки та не зможете забрати посилку. Ми НЕ відмовили у поверненні посилки та коштів, але повідомили, що повернення товару не за нашою виною, тому ви повинні відшкодувати вартість транспортування, бо ми свої зобов'язання виконали. Після чого вам це не сподобалось і ви почали погрожувати нам відгуками, розмовляли з менеджером не ввічливо, кричали та погрожували. Потім ви таки не поїхали на заробітки, а значить сказали нам не правду, щоб якось уникнути відповідальності за замовлення. Ви повідомили, що підете на пошту, щоб "оглянути" товар та цілеспрямовано знайти в ньому невідповідність. Після огляду заявили, що потужність в інструкції вище, аніж в описі на сайті. Але, на жаль, ви не врахували те, що в характеристиках вказана номінальна потужність, а в інструкції МАКСИМАЛЬНА. Якщо ви працюєте з технікою, то маєте знати значення цих величин. У нас є в наявності записи розмов та листування з вами, а за погрози та наклеп на роботу магазину ви також несете відповідальність. Ми діємо в рамках Закону, та бажаємо вам враховувати ПРАВИЛА, за якими працюють інтернет-магазини. Повернення було не з нашої провини, товар був якісний та вчасно відправлений. В таких випадках доставку повернення сплачує покупець, а вдаватися до цілеспрямованих претензій - це ваше право, але ніяк не провина магазина.
По-перше, якщо у вас є запис розмови з менеджером, ви можете переконатись що ніхто не погрожував менеджеру, а розмова проводилась в спокійній інтонації. По-друге, так я зараз у відряджені, мені прийшлось залишитись в країні на один день щоб вирішити питання з посилкою, так був такий момент. По-третє, перегляньте в дійсності свої описи на вашому сайті з реальними тех характеристиками зазначені в описі реальної інструкції тієї яка прикладається до інструменту про які номінальні максимальні значення ви говорите. Всім рекомендую хто все ж таки надумає на свій страх працювати з Terka.com.ua, працюйте тільки по послузі перевізника наложений платеж щоб можна було добре оглянути товар, а краще оберіть добросовісного продавця серед інших інтернет магазинів.
11 лютого 2021 Відповісти
Vovan Vovan не рекомендує цей магазин
5 липня 2020

Купив: Плиткоез

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення

Не сподобалося: асортимент, відвантаження товару

Заказывал несколько товаров отправили тремя разными посылками переплатил за доставку
Влад Айкуменов рекомендує цей магазин
10 квітня 2020

Купив: Опрыскиватель Forte 1.2 л ОР-1,2, Замовлення №9302

Быстро,удобно,недорого и в добавок ещё подарок!:))
Виктор Мирошниченко рекомендує цей магазин
23 грудня 2019

Купив: Занурювальний свердловинний насос Dongyin 3SEm1.8/20 (777403), Замовлення №7096

Відповідь представника «Terka.com.ua»
Добрый день! Благодарим за то, что выбрали наш магазин. Желаем приятных покупок в дальнейшем.
beliyal не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
19 грудня 2019

Купив: Гравер Tekhmann TMG-2660

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину

Відповідь представника «Terka.com.ua»
Добрый день! Благодарим, что обратились в наш магазин. Да, действительно в некоторых случаях товар, который числится в наличии, может отсутствовать на складах. Это связано с не всегда корректным списанием товаров на складах поставщиков и несвоевременным оповещением интернет-магазинов об изменениях. Мы понимаем, что данная ситуация доставляет проблемы покупателем и пытаемся изменить ее. К сожалению, эта проблема касается абсолютно каждого интернет-магазина Предложив товар на замену, менеджер нашего магазина хотела решить ситуацию наилучшим способом. Мы не отрицаем вероятность брака в техническом устройстве (как правило, менее 1%) и предоставляем гарантию от производителя, а также гарантируем возврат денег или замену товара в гарантийных случаях. Но также мы не имеем права вскрывать упаковку товара и проверять технические устройства в случае отправки. Продавец имеет право вскрыть упаковку товара и осуществить проверку только в присутствии покупателя при продаже в точке выдачи. Если товар отправляется с помощью транспортных компаний, открывает и проверяет его покупатель. Не мы придумали данные правила, и на это есть причины. Нам жаль, что наш магазин вы не можете рекомендовать. Мы старались сделать нашу работу максимально хорошо, приняли товар на возврат без проблем, сразу же после получения товара вернули деньги (срок возврата денег составил менее 1-2 дней после получения товара). Благодарим вас за отзыв и желаем вам только приятных покупок в дальнейшем.
Usenko Volodymyr рекомендує цей магазин
2 жовтня 2019

Купив: Намет туристичний Ferrino Gobi 2 / green (91199EVV), Замовлення №3709

замовлення було оброблено оперативно, так як треба було терміново. сам товар дуже якісний, замки, шви, матеріал - все Ок.