Валентина Станенко рекомендує цей магазин
26 березня 2024

Купив: Планшет Apple iPad Air 2022 Wi-Fi 64GB Blue (MM9E3), Замовлення №100310404

Вже не перший раз тут замовляю. В наявності смартфон, годинник, а тепер ще купила і планшет)) Доступні ціни за чудову якість. Чомусь думаю, що це не остання моя покупка в Appleroom.
Лена рекомендує цей магазин
20 березня 2024

Купив: Apple Watch Series 9 41mm GPS Starlight Aluminum Case with Starlight Sport Band (S/M) MR8T3, Замовлення №100310243

Купила Apple Watch, шалено задоволена наданою консультацією. Надіслали оперативно. Дякую.
Непийвода Валерій рекомендує цей магазин
17 березня 2024

Купив: Apple MacBook Air 13, Замовлення №100310198

покупкою задоволений на всі 5 балів
Vasiliy Viktuk рекомендує цей магазин
14 березня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 128GB Blue Titanium (MTV03), Замовлення №100310399

Замовив останню модель Айфону на подарунок своїй жінці. Мені зателефонував менеджер, який уточнив дані мого замовлення. Ми домовились про доставку в магазин у м.Вінниця в ТРЦ "МегаМолл". Через 2-3 дні телефон вже був на місці, прийшов щоб забрати. Все пройшло дуже гладко, там ще обрав і чохол, а також працівники магазину допомогли наклеїти захисне скло. В принципі рекомендую,сервіс, якісь супер.
Антон рекомендує цей магазин
11 березня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium (MU793), Замовлення №100310367

Классный сервис и магазин!
Julissa рекомендує цей магазин
7 березня 2024

Купив: Навушники Apple AirPods Pro 2 with MagSafe Charging Case (USB?C) (MTJV3) (2023), Замовлення №100310323

Уже брала тут Iphone и недавно купила к нему наушники AirPods. Магазин як і в минулий раз швидко зв'язався зі мною, уточнили всі деталі і відправили по новій пошті. Доставили вчасно, могу рекомендувати.
Vladislav Garus рекомендує цей магазин
22 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 128GB Blue Titanium (MTV03), Замовлення №100310456

Раньше техникой от яблока не пользовался, но вот решился и позвонил в данный магазин по поводу консультации. Мне все доходчиво обьяснили, даже не смотря на мои иногда странные вопросы от новичка.В итоге взял 15-ю модель, пока все нравится.
Сергей рекомендує цей магазин
18 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 128GB Pink (MTP13), Замовлення №100310395

Купував айфон та аксесуари до телефону, все на вищому рівні, дуже задоволений роботою магазину!
Настя Стрижак рекомендує цей магазин
13 лютого 2024

Купив: Apple MacBook Air 13, Замовлення №100310414

Лучший магазин техники Apple!
Оксана Журавко рекомендує цей магазин
10 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium (MU793), Замовлення №100310441

Обміняла свій старий пристрій на новий, також в магазині допомогли перенести всі данні і налаштування. дякую.