Павло Подрєз рекомендує цей магазин
26 травня 2023

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Ariston ANDRIS RS 30/3 (3100635), Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Ariston ANDRIS RS 30/3 (3100635), Замовлення №241218664

Покупка пройшла успішно, представник магазину звязався швидко та в подальшому здійснював супроводження від допомоги в геолакації для самовивозу до оформлення документів на товар.
Сергей Кайсаров не рекомендує цей магазин
24 березня 2023

Хотів купити: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Willer EV80DR optima

ЦЕНА НЕ СООТВЕТСТВУЕТ ЗАЯВЛЕНОЙ.Товара нет в наличии.не связались со мной в течение суток
виктор науменко не рекомендує цей магазин
4 січня 2023

Хотів купити: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Ariston VELIS LUX PW ABSE DRY WIFI 80 (3700716)

Не має в наявності і не буде.
Максим зі Львова не рекомендує цей магазин
6 грудня 2022

Купив: Бойлер електричний Atlantic Atlantic Ondeo+ SWH 15 A M-3, Замовлення №218203386

По факту товару немає в наявності. Пропонують інший, дорожчий. Пройшло два дні від часу покупки, товар і далі в них на сайті "в наявності", хоча по факту і далі немає.
Crespo не рекомендує цей магазин
25 жовтня 2022

Хотів купити: Drazice OKHE 125

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Два дня пытался выяснить цену и наличие, первый раз, а именно примерно в 4 часа дня ответ был такой "Уже не на месте звоните завтра". Позвонил завтра, ответ " Ничего не скажу, я в банке", звоню в третий раз вместо цены на hotline 14300 называют 17000.
леший рекомендує цей магазин
24 жовтня 2022

Купив: Твердотопливный котел Altep Duo Plus 15

Роман не рекомендує цей магазин
5 жовтня 2022

Хотів купити: Ariston CLAS ONE 24 RDC

Сподобалося: наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення

Ціну обновляють мабуть раз в рік на сайті
Bohdan Vovk не рекомендує цей магазин
19 липня 2022

Хотів купити: Котел електричний Kospel EKCO.MN3-12/16/20/24

Сподобалося: наявність

Відповідь представника «ТЕПЛОХОЛОД»
Виробники на жаль міняють ціни дуже часто останнім часом у зв`язку зі станом в країні. В телефонній розмові було все пояснено, розуміємо відгук, працюємо над недоліками.
Natalia не рекомендує цей магазин
12 травня 2021

Купив: Drazice OKNE, Замовлення №146324921

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, асортимент

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару

Не рекомендую магазин. Еще на этапе покупки начались первые неприятные моменты: оплата на личную карту, потом потребовал компенсировать комиссию банка, которая на этой карте, так как на основной карте "перебор".. Нужно было уже тогда заканчивать с ним общение:(( Но к сожалению, заказали, оплатили, включая комиссию, которую он потребовал. Но бойлер пришел без клапана давления, который должен быть в комплектации. Продавец отказался как-то решать проблему и начал хамить.
Відповідь представника «ТЕПЛОХОЛОД»
Сделка была в марте месяце, доставка товара и расчет наличными средствами согласно товарного чека, а также гарантийными документами на оба бойлера со всеми необходимыми отметками. Никакой личной карты, а уж тем более комиссии не могло быть впринципе. по словам покупателя бойлеры она покупает регулярно. Клапан комплектуется только импортером данного оборудования и контакты предоставлены. Согласно закона о защите прав потребителей претензии по комплектации или работе принимаются не позднее 4-х недель с момента покупки. Но как клиент и обещал, написал отзыв. В свою очередь желаем покупателю здоровья и долгих лет работы бойлеров) А клапаны можно покупать (они не дорого стоят).
Len рекомендує цей магазин
1 грудня 2020

Купив: Обігрівач Electrolux EFH/C-5125

Продавцем задоволена. Все в наявності, ціна відповідала заявленій. Замовлення відправили одразу ж, товар належної якості і вигляду, ціна більш ніж приємна!