skv рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Веб-камера Logitech HD Pro C920 (960-000768, 960-000769, 960-001055, 960-001211), Замовлення №----

Все добре, швидко зв'язались та відправили)
Sergey Popovich рекомендує цей магазин
20 березня 2024

Купив: SSD накопичувач Samsung T7 Shield 2 TB Black (MU-PE2T0S), Замовлення №10001889

Все як в описі, оплата за реквізитами рахунку ФОП або післяплатою службою доставки. Швидке обслуговування, відправка, відповідність товару опису, ціна. Рекомендую магазин! Про товар. Пристрій невеликий, прогумований корпус, зручний. При активному використанні майже не грієтся. Два кабелі (USB-C, USB-A), інструкція, коробка. Дата виробництва - 4-й квартал 2023р.
Антон рекомендує цей магазин
14 березня 2024

Купив: Звукова карта зовнішня Sennheiser Epos GSX 300 Black (1000201), Замовлення №2024/0310

Гарний магазин, ціни виявились нижчими за решту пропозицій. Товар вислали на наступний день після замовлення. Товар працює, все корректно, покупкою задоволений.
Vladyslav рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: [WDBA3A0050BBK-WESN] Жорсткий диск WD BLACK P10 Game Drive 5 TB, Замовлення №10001834

Я дуже задоволений покупкою та якістю обслугоування. Оплата та доставка відбулося миттєво! Крутий сервіс! І зразкова комунікація!
Андрій Орлік рекомендує цей магазин
1 лютого 2024

Купив: SSD накопичувач WD Black SN770 2 TB (WDS200T3X0E), Замовлення №20450860296346

Дуже швидко звязались і відправили, товар вже прийшов надругий день SSD новий і працює як заявлено
Mr Likanit Тіма Кононенко рекомендує цей магазин
16 січня 2024

Купив: Процесор Intel Core i5-12600KF (BX8071512600KF), Замовлення №20450826472267

Товар відправили дуже швидко—всього через годину після замовлення. Гарантійний талон надіслали в електронному варіанті. Дуже рекомендую цей магазин
Anton Petrovskyy рекомендує цей магазин
16 січня 2024

Купив: SSD накопичувач WD Black SN850X 2 TB (WDS200T2X0E), Замовлення №10001724

Швидка відповідь і відправка, рекомендую
Юлія Саліхова рекомендує цей магазин
30 грудня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Poco C65 6/128GB Black, Замовлення №ТТН 20450842212112

Дякую за швидку доставку! Все чудово запаковано, швидко відповіли і відразу відправили! Якісна робота співробітників. Окремо дякую за подарунок!
Инна Диденко рекомендує цей магазин
21 грудня 2023

Купив: Мікрофон для ПК/ для стрімінгу, подкастів HyperX DuoCast (4P5E2AA), Замовлення №1

Гарний товар, відповідає повністю опису, сама низька ціна у продавця, швидке оформлення та відправлення в той самий день. Прибула коробка добре запакована зі всіма пломбами від виробника. Дитина задоволена подарунком. Рекомендую до співпраці цей магазин. Молодці! Дякую. Мирного неба!
Борис Kid рекомендує цей магазин
18 жовтня 2023

Купив: Мікрофон студійний/ для ПК Audio-Technica AT2020USB+, Замовлення №20450793914647

Быстро, четко всё сработанно и сделано, микрофон, за день-два уже у вас, дешевле чем в других магазинах, советую