Юра Бандурский рекомендує цей магазин
16 березня 2024

Купив: Зубна щітка BRAUN Oral-B iO Series 6 iOM6.1B6.3DK Black, № замовлення: 36633, Електрична зубна щітка Oral-B iO Series 6 iOM6.1B6.3DK Black, Замовлення №№ замовлення: 36633

Очень рекомендую этот магазин,вежливый оператор,отправили очень быстро,все соответствовало заявленным.
Відповідь представника «Tovary»
Дякуємо за Ваш відгук про наш магазин! Нам дуже приємно, що Ви залишилися задоволені покупкою зубної щітки Braun Oral-B. Ми цінуємо Ваші теплі слова про нашого оператора та швидкість доставки. Ми завжди прагнемо до того, щоб наші клієнти були задоволені, і Ваш відгук є для нас стимулом до подальшого розвитку. Запрошуємо Вас до наступних покупок! З повагою, Команда інтернет-магазину Tovary
Алена Басанец не рекомендує цей магазин
11 січня 2024

Хотів купити: Засіб від накипу Delonghi EcoDecalk 500 мл SER 3018 (5513291781)

замовлення так і не відпрвили, вже 5 днів чекаю.
Відповідь представника «Tovary»
Доброго вам дня. Для вирішення вашого питання, надайте нам будь ласка номер замовлення. В жодному разі ми не лишаємо наших клієнтів без уваги. Дякую
№ замовлення: 33566
13 січня 2024 Відповісти
Представник магазину «Tovary»
Олено, вітаємо! Дуже просимо написати нам на емейл, office@tovary.com.ua, не можемо зв'язатись за номером, який ви вказали в замовленні.
16 січня 2024 Відповісти
lego3z рекомендує цей магазин
29 грудня 2023

Купив: Кавомашина автоматична Delonghi Eletta Explore ECAM 450.86.T, Замовлення №33107

Кінець року. Хотів зробити собі подарунок на ювілей. Замінити відпрацювавшую вірою та правдою 8 років DeLonghi ECAM 22.112 на щось більш просунуте і функціональне. Покупкою нової кавоварки задоволений. Опис, доставка, ціна відповідали очікуванням. Навіть вийшло краще. Заявлене на сайті, що виробник Румунія - виробник Італія. Співробітникам магазину велике спасибі та побажання успіхів у бізнесі у Новому Році! мирного неба всім в Україні! Дякую!
Відповідь представника «Tovary»
Доброго вам дня. Дякуємо, дуже приємно відповідати на ваш відгук. Приємного вам користування. Гарного вам настрою на весь рік.
Алекc888 рекомендує цей магазин
25 грудня 2023

Купив: Кавомашина автоматична Delonghi ECP 35.31, Замовлення №32857

Все дуже добре!!!
Відповідь представника «Tovary»
Дякуємо вам за ваш позитивний відгук. Приємного користування.
Denikas рекомендує цей магазин
11 серпня 2023

Купив: Електрочайник Gorenje K17GED, Замовлення №00000345887

Натрапив на акційну безкоштовну доставку новою поштою - тому вийшло дешевше від конкурентів. Того ж дня відправили - наступного ранку забрав чайник. Все пройшло ідеально)
Відповідь представника «Tovary»
Доброго вам дня. Дякуємо вам за ваш позитивний відгук. Приємного користування.
Vika_Nik рекомендує цей магазин
16 червня 2023

Купив: № замовлення: 25826, Замовлення №№ замовлення: 25826

дякую, все відповідало заявленим умовам
Олег Якобчук рекомендує цей магазин
15 березня 2023

Купив: Занурюваний блендер Braun MultiQuick 7 MQ 7087X, Замовлення №323360

Sveta Kovalchuk рекомендує цей магазин
21 грудня 2022

Купив: Насадка для комбайна Kenwood AT320A подрібнювач, Мультиподрібнювач Kenwood AT320A, Замовлення №307142

Хороший магазин. Гарне обслуговування, швидка відправка. Магазин рекомендую. Дякую.
Дмитро Дриньов не рекомендує цей магазин
26 липня 2022

Хотів купити: Electrolux E6SI1-2MN

Сподобалося: наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення

Не рекомендую цей магазин !!! На сайті висіла ціна зі знижкою на протязі тижня. Я передзвонив щоб замовити, замовлення підтвердили, потім передзвонили і сказали, що не можуть відправити і одразу ж змінили ціну в половину вище.
Відповідь представника «Tovary»
Доброго дня Дмитро ! Підтвердіть своє замовлення будь ласка. Жодному покупцю ми не відмовили за ціною на сайті на момент придбання.
danebola рекомендує цей магазин
17 червня 2022

Купив: Redmond RMC-M22 Black, Замовлення №275794

Заказывал мультиварку. Цена была самая низкая по рынку, актуальна, товар в наличии. Заказал, перезвонили - уточнили детали. Отправили в тот же день. В целом доволен.