Людмила Ославська рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Електрична м'ясорубка zelmer ZMM9802B, Замовлення №1

Замовила м'ясорубку і активно використовувала для потрібнення мяса,сирих овочів на деруни,на салат.Десь за 5 міс після подрібнення трердіших овочів(моркви),м'ясорубка перестала працювати.Проте була гарантія на неї,і коли я звернулась з цим питанням до продавця,мені запропонували відправити їм в сервіс.і протягом тижня я отримала справну мясорубку.Щиро вдячна за порядність продавця і швидке залагодження питання.
Семенюк Валерій рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Мультиварка Tefal RK812B32, Замовлення №152953

Відповідь представника «Golstar.com.ua»
Дякуємо за зворотній зв'язок, та за високу оцінку нашої роботи. Приємного користування, отримуйте задоволення від покупки! Будемо раді Вас бачити знову серед наших покупців! З повагою, команда Golstar.com.ua
Марк Коваленко рекомендує цей магазин
14 квітня 2024

Купив: Засіб від накипу Delonghi EcoDecalk 500 мл SER 3018 (5513291781), Замовлення № №152873

Maks рекомендує цей магазин
12 квітня 2024

Купив: Вертикальний + ручний пилосос (2в1) Rowenta X-Force Flex 15.60 RH99G1WO, Замовлення №152820

Товар якісний, ціна приємна, доставили швидко
Dianka рекомендує цей магазин
9 квітня 2024

Купив: Прально-сушильна машина автоматична Indesit EWDE 71280 W EU , Замовлення №0000101798

Чудовий магазин , гарні ціни і продавці. Товар відповідає заявленому на сайті. Рекомендую.
Ірина Масечко рекомендує цей магазин
6 квітня 2024

Купив: Кавомашина автоматична Delonghi Magnifica Start ECAM 220.60.B, Замовлення №152582

Дуже задоволена покупкою. Оригінальний товар за адекватною ціною. Дякую за швидку відправку та якісний товар. Рекомендую до співпраці
Vova Lipka рекомендує цей магазин

5 квітня 2024

Купив: Кавомашина автоматична Philips Series 800 EP0820/00, Замовлення №152727

Олександр Король рекомендує цей магазин
30 березня 2024

Купив: Вертикальний + ручний пилосос (2в1) Philips FC9556/09, Замовлення №0000101434