Відгуки Сафик | досвід покупки, відгуки, враження | Hotline.ua

Відгуки покупців про інтернет магазин Сафик

Вибрані 12 відгуків: усі відгуки, 12 місяців Приховати підсумкову діаграму за всіма відгуками на магазин

• Вчора

Мышка пришла, работает месяц как, нареканий нет. Единственное что грустно было, это что мышку отправляли неделю или больше, но об этом предупредили, так что с одной стороны справедливо, а с другой все равно грустно.

Номер замовлення: 194033274
Logitech G305 Lightspeed White (910-005291)

• 6 червня 2022 р.

Купив навушники ціна вказана 2138, заказ був зроблений ще в субботу, позвонили сьогодні сказали що навушників немає в наявності та що була акція та ціна на данний момент 2900, якщо на данний момент подивитись в них в магазині та на хотлайні то ціна 2138

Відповідь представника «Сафик»

Так, Ви зробили замовлення 04.06.2022 о 15:02 на той момент магазин вже не працював, тому Вас набрали в понеділок. І так, дійсно, ціна у постачальника змінилась, по акції вони коштували 2138 грн, тепер 2739 грн і так як дані навушники були не в наявності, а йшли "під замовлення", то привезти Вам по старій ціні ми не в змозі. Інші кольори, які були в наявності по ціні не змінились.
Оновлення нашого сайту зазвичай займає певний проміжок часу, і відбувається лише один раз на добу, сайт агрегатор розгорнути

Logitech G435 LIGHTSPEED Black (981-001050)

• 4 червня 2022 р.

Товар шёл под заказ, попросили подождать около 10 дней, в итоге наушники пришли быстро и их моментально отправили на почту, низкая цена вызвала не большой дискомфорт от того, что могут обмануть, оплата была наложкой и предоплату не просили, посмотрел комплектацию на ютубе и пошел на почту, всё оказалось на своём месте, гарантийный талон само собой на месте, наушники работают, как и должны, в дальнейшем буду также заказывать в этом магазине.

Відповідь представника «Сафик»

Дякуємо, за Ваше замовлення та гарний відгук, звертайтесь до нас ще, завжди Вам раді.

Logitech G Pro X (981-000818)

• 24 квітня 2022 р.

Сделал заказ. Связались быстро. Попросил проверить один нюанс товара, который я никак немог разглядеть в описании - проверили без проблем. На следующей день товар был уже на руках у курьера. Работой магазина более чем доволен.

Відповідь представника «Сафик»

Дякуємо, Антон, за Ваше замовлення та гарний відгук, звертайтесь до нас ще, завжди Вам раді.

Corsair K100 OPX

• 14 квітня 2022 р.

Рекомендую - швидко, якісно і вигідно!
Замовляв вечором в неробочий час, зранку наступного дня перетелефонували, обговорили всі деталі, провів оплату і цього ж дня відправили. Отримав, все чудово, товар якісніший, ціна більш ніж приємна.
Окрема подяка Ростиславу)

Відповідь представника «Сафик»

Дякуємо за Ваше замовлення та гарний відгук, звертайтесь до нас ще, завжди Вам раді.
Таких клієнтів побільше)!

Номер замовлення: 190639848
Samsung Odyssey G3 F24G35TFWUX (LF24G35TFWUXEN)

• 31 березня 2022 р.

Могу порекомендовать этот магазин. Перезвонили очень быстро, а товар отправили в течение 6 часов в этот же день. Так это с текущей напряженной обстановкой! Цена замечательная, а самого кейса не было ни в каких других магазинах. Рад сотрудничеству.

Відповідь представника «Сафик»

Cooler Master MasterBox NR200P (MCB-NR200P-KGNN-S00)

• 12 лютого 2022 р.

Цена порадовала.
Товар нормальный, в упаковке от производителя с пломбой.
Гарантийный талон был.
Рекомендую.

Відповідь представника «Сафик»

Дякуємо, Андрій, за Ваше замовлення та гарний відгук, звертайтесь до нас ще, завжди Вам раді.

Компьютерная гарнитура HyperX Cloud Alpha (HX-HSCA-RD)

• 20 січня 2022 р.
відвантаження

Товар брав під замовлення, трохи затрималася в доставці, але пройшло без проблем.
Нормальна офіційна гарантія, всі документи і чеки
Погано лише, що підтримка по електронній пошті реалізована слабо.
А так рекомендую

Noctua NH-L12S Повітряне охолодження

• 3 листопада 2021 р.

Удивила и порадовала цена. Почти в два раза дешевле, чем в других магазинах. Не знаю реплика или оригинал - но знаю магазин где точно продают реплику - так там в два раза дороже. ).
Посмотрю как будет носится. тогда может допишу. Того что в первый раз хотел не оказалась, с приставкой "pro" но этот оказался вполне не маленьким.
Может через пару месяцев куплю еще один, но немного другой. Мне всегда одного мало.. )). Просто цена хорошая.
Магазину спасибо большое.

Lowepro Fastpack BP 250 AW III Black

• 3 серпня 2021 р.

Покупал компьютерный корпус, которого ещё нет в наличии в крупных магазинах.
Оплата и доставка прошла без проблем. Отправили в другой город, чек и гарантия шли в комплекте.
Могу рекомендовать этот магазин!