Dmitriy Nikolaevich рекомендує цей магазин
13 квітня 2024

Купив: Газонокосарка AL-KO Classic 3.82 SE (112856), Замовлення №20450904847537

Рекомендую магазин, коммуникация менеджера отличная, сразу отправили, газонокосилкой очень доволен, на свои деньги топ))!
Dokuchaiev рекомендує цей магазин
6 квітня 2024

Купив: Подрібнювач електричний BLACK+DECKER BEGAS5800, Замовлення №20400385460693

Довго вибирав подрібнювач гілок.Звернувся до цього інтернет-магазину.Але обраної мною моделі не було в наявності.Але з продавцем підібрали інший. BLACK+DECKER BEGAS5800.Який виявився навіть набагато кращим за параметрами.Швидко домовились про покупку.Відправили дуже швидко.О 10-й ранку наступного дня він вже був у мене.Запаковано чудово.Магазин дуже рекомендую.
Avithum рекомендує цей магазин
22 березня 2024

Купив: Інверторний бензиновий генератор FOGO F3001iS, Замовлення №1803

Дуже гарний магазин, продавець оперативно надав всю необхідну інформацію та відвантажив товар дуже швидко
Mary.Present рекомендує цей магазин
21 березня 2024

Купив: Рубанок Makita KP 0800, Електрорубанок Makita KP0800, Замовлення №0800

Товар оригінал. Зв'язалися швидко, відповіли на всі запитання. Запропонували варіанти зручної доставки. Рекомендую!
Любовь Т рекомендує цей магазин
19 березня 2024

Купив: Електропила Tekhmann CSE-2840 (844130), Замовлення №13814

Вагалась з вибором моделі. Менеджер проконсультував, відповів на усі питання. Товар відправили в день замовлення. Магазин рекомендую.
diver.kiew не рекомендує цей магазин
24 січня 2024

Хотів купити: Лопата снігоприбиральна Fiskars Скрепер-волокуша 143021 (1003470)

Kostiantyn Kazymirov не рекомендує цей магазин
22 грудня 2023

Купив: Маска зварювальника хамелеон Кентавр СМ-203Р, Замовлення №13140

Не сподобалося: наявність, фіскальний чек

Зробив замовлення з доставкою іншій людині. Мене жодного разу не зконтактували ні по телефону, ні за емейлом. Гроші за доставку прийшлося платити отримувачу.
Рт рекомендує цей магазин
14 грудня 2023

Купив: BLACK+DECKER BES720 BLACK+DECKER BES710, Замовлення №20450829154416

Хороший магазин, швидко відправили. Товар був габаритний, приїхало все ціле в заводському пакуванні.
Аркадичъ рекомендує цей магазин
31 жовтня 2023

Купив: Аккумуляторная пила DeWolt, Замовлення №12715

Заказывали аккумуляторную пилу девольт и дополнительный аккумулятор к ней, цену в Украине дешевле не нашли, брали в рассрочку, после первого платежа отправили сразу, с Волыни в Харьков приехало за сутки, всем довольны, цена на пилу и аккумулятор на порядок ниже чем в других магазинах, все топ, рекомендую!!!
Андрій Номат рекомендує цей магазин
29 вересня 2023

Купив: GENERGY LIMITED 7000D 6,5 кВ, Замовлення №240632090

Чесний продавець, швидко реагував на повідомлення,швидка доставка до дверей.. Рекомендую!