Елена Обертун рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Телевізор Samsung QE65QN85C, Замовлення №3384970

З плюсів - ціна і наявність. Ну і швидкість відправки. з мінусів - завдаток, але тільки до тих пір поки не переконалась, що магазин дійсно чесний і не кидає на гроші. Тому враження позитивні.
Gorizont Earth рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: Телевізор Samsung QE55Q60C, Замовлення №3384946

Дякую магазину за допомогу у виборі телевізора. Я їм телефонував просто спитати яку марку вони можуть порадить згідно моїх вимог, а хлопці мені все по поличкам розклали, за що їм подяка.
Denys Tonkonogd рекомендує цей магазин
10 квітня 2024

Купив: Телевiзор samsung 43cu7100, Замовлення №3384940

Товар привезли нам додому. Дали перевіть (півгодини кур'єр чекав доки ми його підключим, за що просимо вибачення!) ). Ціна відповідає дійсності, а телевізор має належну якість. Рекомендуємо.
Алексей Ларионов рекомендує цей магазин
10 квітня 2024

Купив: Телевiзор LG 55ur8000, Замовлення №номер замовлення: 3384951

привіт! хочу поділитись приємним досвідом роботи з цим магазином. Телевізор привезли саме в той час, коли я просив. Зробили трішки знижки! До товару претензій не маю, тим більш , що продавець дав вичерпну інформацію у відповідь на мої питання. Тому дякую!
Kateryna Kalamanova рекомендує цей магазин
24 березня 2024

Купив: Телевізор Samsung UE55CU8000, Замовлення №3384922

Не дивлячись на відсутність досвіду купівлі в інтернеті таких недешевих речей, цього разу все обійшлося. І відправили те , що замовляла і по обумовленій ціні і вчасно. Тому подяка.
Ser Burik рекомендує цей магазин
18 березня 2024

Купив: Телевізор Samsung QE43Q60C, Замовлення №3384893

Обслуговування в цьому магазині нам сподобалося так сильно, що вирішили написати про це. Ємоції тільки позитивні. І це стосуеться як товару так і спілкування з представниками магазину, які за пів години розмови пояснили нам всі деталі. Телевізор був підібраний з урахуванням наших вимого і побажаннь. Спосіб доставки на нбанси по роботі з нововю поштою також були озвучені і почуті ). Тому , велика подяка!
АЛЕКСЕЙ рекомендує цей магазин
13 березня 2024

Купив: Sony XR-55X90S Mal, Замовлення №3885251

Наявність чеку продажі та чек по гарантії маються..
Vika867 рекомендує цей магазин
9 березня 2024

Купив: Телевізор Samsung QE50Q60C, Замовлення №3384911

Ціна відповідала заявленій. Модель також відповідала заявленій. Якість товару і обслуговування влаштовує. Претензій не маю.
Никита Чумаченко не рекомендує цей магазин
7 березня 2024

Хотів купити: Телевизор Philips 55PUS8518, Телевизор Philips 55PUS8518/12, Телевізор Philips 55PUS8518/12

Оставил заявку и внес предоплату. Через пару часов позвонили и сказали, что телевизоров в наличии нет, есть другие. Я отказался, предоплату до сих пор не вернули.
Анатолій Снігур рекомендує цей магазин
5 березня 2024

Купив: Телевізор Samsung UE43CU7100, Замовлення №3384907

Приємно здивований компетентністю продавців, що дійсно розбираються у товарі , що продають. Вони надали мені вичерпні пояснення стосовно вибраного мною телевізора. До умовних мінусів можу віднести тільки необхідність передплати, але, враховуючи , що покупка в решті решт пройшла без проблем, це уже і не мінус. Тому подака і респект.