Viktor212 рекомендує цей магазин
21 березня 2024

Купив: Супутниковий модем Starlink Internet Satellite 2gen, Замовлення №11382

Замовив в даному магазині супутниковий модем Starlink , менеджер відразу зателефонувала , оформили замовлення через 5 хв , відправку здійснили через 20 хвилин після замовлення , дякую за оперативність.
Максим Ільчук рекомендує цей магазин
10 січня 2024

Купив: Планшет Apple iPad Pro 12.9 2022 Wi-Fi 256GB Space Gray (MNXR3), Замовлення №11179

Придбав iPad Pro 12.9 2022 для дівчини, купую вперше в магазині Свайп, порадувала ціна в цьому магазині, дуже гарно проконсультували по умовам оплати і ще й дуже швидко відправили. Планшет приїхав новий, не активований з гарантійкою рік часу.. тому однозначно рекомомендую цей магазин.
Юліанна Мензул рекомендує цей магазин
29 грудня 2023

Купив: FPV дрон DJI Avata Pro View Combo with RC Motion 2 Controller (CP.FP.00000101.01), Замовлення №11156

Купляла хлопцю на подарунок каадрокоптер dji avata pro view combo в інтернет-магазині Свайп. Менеджер швидко зв?язався зі мною. Та оперативно зробив відправку. Повністю задоволена співпрацею і хлопець радий крутому та якісному подарунку!
Syndemoz рекомендує цей магазин
3 грудня 2023

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Bipow Digital Display Powerbank 15W 30000mAh Black (PPDML-K01, PPBD050201), Замовлення №853504

Потрібен був повербанк хорошої фірми. Замовив в магазині СВАЙП. Перезвонили швидко для уточнення. Відправили в той же день. Все пройшло чудово. Повербанком задоволений.
Fresh67 рекомендує цей магазин
5 листопада 2023

Купив: Смарт-годинник Apple Watch SE 2 GPS 40mm Starlight Aluminum Case w. Starlight S. Band - S/M (MNT33), Замовлення №26014

Магазин Swipe оказался отличным местом для покупки электроники, быстро отправили. А Apple Watch SE 2 GPS порадовал своей удобностью и стильным дизайном.
Егор Матвиенко рекомендує цей магазин
31 жовтня 2023

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S23 SM-S911U 8/256GB Phantom Black, Замовлення №14878

О данном магазине у меня сложилось исключительно положительное мнение. Сайт хорошо продуман и можно легко найти нужную вещь. Отмечу профессионализм консультанта и оперативную отправку моего заказа.
romul23 рекомендує цей магазин
26 жовтня 2023

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S23 SM-S911U 8/256GB Phantom Black, Замовлення №14152

Нормальный магазин. Лично я ничего плохого о нем сказать не могу. Купил тут на подарок ребенку отличный смартфон. Доставили быстро. Магазин рекомендую.
Денис Хуков рекомендує цей магазин
24 жовтня 2023

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S23+ 8/256GB Green (SM-S916BZGD), Замовлення №13867

Магазин мені в цілому сподобався. Непоганий вибір, прийнятні ціни, швидка доставка і ввічливе ставлення до покупців. Смартфон, що я тут купив дуже якісний і чудово працює.
Григорий Рублев рекомендує цей магазин
20 жовтня 2023

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S23 SM-S911U 8/256GB Phantom Black, Замовлення №12034

Отличный магазин с оперативной доставкой. Цены вполне адекватные. Отдельно отмечу грамотность консультанта. Всем рекомендую.
Макогін Назар рекомендує цей магазин
4 жовтня 2023

Замовив самовивозом у м.Львів , замовлення опрацювали максимально швидко , дякую за оперативність , поки налаштовую пристрій , нарікань нема , все співпаладо з інформацією на хот лайні та сайті .