Ikarion рекомендує цей магазин
21 квітня 2023

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Adaman Metal Digital Display Quick Charge Power Bank 65W 20000mAh Black (PPIMDA-D01, PPADM-65S), Замовлення №4691

купив павербанк, оператор подзвонив швидко відправили в той же день, зайвих питань не було чи щось вам ще потрібно, ціна сама нижча на хотлайні.
Roman Pozniakovskiy рекомендує цей магазин
21 квітня 2023

Купив: Смартфон OPPO A96 8/128GB Starry Black, Замовлення №4196

Купував смартфон в цьому магазині вже в котрий раз. Все чудово відразу підібрали чохла, поклеїли захисну плівку і налаштували телефон. Дуже приємно, що пішли на зустріч - зробили знижку на чохол та скло і подарували навушники. Всім рекомендую!!!
Відповідь представника «SMARTFON»
Дякуємо вам за позитивний відгук!
YAROSLAV KOTIASH рекомендує цей магазин
19 квітня 2023

Купив: Планшет Lenovo Tab M10 Plus (3rd Gen) 4/128GB Wi-Fi Storm Grey (ZAAJ0391UA), Замовлення №4071

Консультант дуже ввічлива дівчина відповіла професійно на всі питання, порекомендувала придбати додаткові товари та програмне забезпечення, які насправді є необхідними і корисними для даного планшета. Ціна найкраща на ринку. Швидко отримав товар. При потребі буду робити ще покупки в цьому магазині. Рекомендую!
Відповідь представника «SMARTFON»
Дякуємо за ваш відгук, приємно читати такі слова! Це найкраща мотивація для нас.
Сергій Біляков рекомендує цей магазин
18 квітня 2023

Купив: Смартфон Motorola Moto G23 8/128GB Matte Charcoal (PAX20009), Замовлення №4409

Товар відаовідає опису
Вдячні за відгук!
Novo Mundo рекомендує цей магазин
15 квітня 2023

Купив: Телефон Xiaomi Redmi 9A 4/64GB Granite Grey, Замовлення №105378

Дуже приємна покупка, сервіс на уровнє... Порекомєндовалі брати другі аксесуари, воно майже не повліяло на ціну, але добавило захисту.
Відповідь представника «SMARTFON»
Дякуємо вам за позитивний відгук!
Анна Кононенко рекомендує цей магазин
14 квітня 2023

Купив: Смартфон Motorola Moto G23 8/128GB Matte Charcoal (PAX20009), Замовлення №20 4506 9476 5849

Отримала на наступней день після замовлення. Все сподобалось. Рекомендую.
Богдан Михалевський рекомендує цей магазин
13 квітня 2023

Купив: Motorola G72 8/128GB Meteorite Gray, Смартфон Motorola G72 8/128GB Meteorite Gray (PAVG0004), Замовлення №20440693518332

Хороший магазин, швидко подзвонили, відправили наложним, без проблем.
Відповідь представника «SMARTFON»
Дякуємо за відгук. Раді, що ви залишилися задоволені покупкою.
Анастасія Русінова рекомендує цей магазин
12 квітня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Poco C40 4/64GB Poco Yellow, Замовлення №4687

Дуже дякую, телефон ідеальний. Брала дитині на подарунок. Рекомендую магазин, прислали швидко.
Тетяна Мирончук рекомендує цей магазин
12 квітня 2023

Купив: Навушники TWS Philips TAT1207 Blue (TAT1207BL/00), Замовлення №3897

Дуже дякую магазину за швидку доставку! Купувала подарунок на день народження доці. Менеджер мене швидко і якісно обслужив, задоволена магазином повністю. Буду тепер постійно тут купувати, і знижки дають, і ціни не такі як у інших магазинів, і приємні працівники. Загалом все з позитивом!!! Дякую, за ваш професіоналізм, усе на найвищому рівні!!!
Шумик Василь рекомендує цей магазин
26 лютого 2023

Купив: Xiaomi Redmi 10C 4/64GB Graphite Gray, Смартфон Xiaomi Redmi 10C 4/64GB Graphite Gray, Замовлення №2990

Купив в магазині Smartfon телефон Xiaomi Redmi 10C, замовлення та доставка товару прийшла без проблем. Телефон прийшов повністю заводський упаковці, товарний чек та гарантійний талон були в наявності. Приємно здивований професіоналізмом та ввічливістю менеджерів магазину Smartfon, через це сервіс цього магазину дуже гарний. Магазин рекомендую!