Наталія рекомендує цей магазин
23 квітня 2024

Купив: Карта пам'яті Transcend 256 GB microSDXC UHS-I (U3) High Endurance + SD Adapter TS256GUSD350V, Замовлення №100345951

Неодмінно рекомендую цей магазин! Тут знаходяться справжні експерти, які знають все про свої товари і завжди радять найкращі варіанти
Сергей рекомендує цей магазин
21 квітня 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S24+ 12/256GB Onyx Black (SM-S926BZKD), Замовлення №100345893

Найкраще місце для покупок техніки та електроніки! Величезний вибір товарів, ввічливий персонал і відмінні ціни. Я завжди раджу цей магазин своїм друзям.
Игорь рекомендує цей магазин
18 квітня 2024

Купив: Вентилятор підлоговий NEO Tools 90-005, Замовлення №100345802

Неймовірно приємний досвід покупки у цьому магазині. Величезний асортимент товарів, а ціни виправдовують очікування – дуже доступні з урахуванням якості. Персонал дуже корисний. Рекомендую!
Roman Grigorenko не рекомендує цей магазин
17 квітня 2024

Хотів купити: ProCraft PWA-216 Заказ # 100345968 от 15.04.24г.

Не рекомендую этот магазин.Отказались отправить товар после его покупки(оплата была на р/с ФЛП) -аргументируя повышением цены. Все вопросы были согласованы заранее с продавцом - цена,оплата,варианты доставки,гарантия,подтверждение оплаты и даже время отправки купленного мною товара. А спустя сутки после отказа мне в отправке,этот товар все еще продается на сайте, по той же цене.
Відповідь представника «Q-TECHNO»
так дійсно ціна була вказана неправильна на сайті, вам же сказали про це і кошти повернули
Я сплатив товар через корзину магазина,по тій вартості яка була вказана на сайті,та підтверджена вашим оператором перед моєю оплатою . З її слів-товар був не офіційний,гарантія від вашого магазина-а не від офіційного СЦ.Така відповідь про аргументацію вартості мене задовільнила. Дзвінок був 15.04.24 в 09г.48хв. Відслідкуйте і переконаєтесь. P.S. Я не коментував би вашу відповідь,але після слів "ціна була вказана неправильна на сайті, вам же сказали про це" ви ніби хочете перекласти відповідальність на мене.Це не правильно.
20 квітня 2024 Відповісти
Представник магазину «Q-TECHNO»
Відповідь представника «Q-TECHNO» Так дійсно, ціна з технічних причин була вказана неправильною, ми кошти вам повернули, перепрошуємо за незручність.
Вчора Відповісти
Ivan Kozenko рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: Електрокоса Einhell Agillo 18/200 без АКБ і ЗП (3411310), Замовлення №200001831

Дуже радий, що обрав саме ваш магазин. Швидка доставка і відмінна якість продукції зробили мій день!
Анна Курелех рекомендує цей магазин
14 квітня 2024

Купив: Навушники TWS OnePlus Buds Z2 White, Замовлення №100345787

Відмінна робота! Дуже задоволена швидкістю доставки і якістю обслуговування.
Максим рекомендує цей магазин
10 квітня 2024

Купив: Жорсткий диск Toshiba HDWD110UZSVA, Замовлення №100345737

Все питання були вирішені миттєво, а інформація надана зрозуміло та лаконічно.
Андрій Б. не рекомендує цей магазин
8 квітня 2024

Хотів купити: Смартфон Samsung Galaxy A54 5G 8/128GB Awesome Violet (SM-A546BLVC)

При уточненні замовлення менеджер запевнив у наявності товару та можливості його отримання через два дні. В день отримання менеджер перетелефонував та повідомив про відсутність товару на складі
Євген Стриж рекомендує цей магазин
8 квітня 2024

Купив: Квадрокоптер DJI Mavic 3T (CP.EN.00000415.01), Замовлення №100345634

Вражений різноманіттям товарів і якістю обслуговування! Персонал завжди готовий прийти на допомогу та дати потрібну пораду.
Олег рекомендує цей магазин
5 квітня 2024

Купив: Смартфон realme C55 8/256GB Rainy Night, Замовлення №100345616

Величезна подяка за вашу увагу до деталей!