Сергей TM ProTech рекомендує цей магазин
28 серпня 2023

Купив: Світлодіодний прожектор Евросвет ZUM 150W 6400K IP65 12000Lm 000057046, Замовлення №21794

Сергій Шадура рекомендує цей магазин
14 серпня 2023

Купив: TITANUM LED A68 10W E27 4000K з акумулятором (TL-EMA68-10274), Світлодіодна лампа LED TITANUM LED акумуляторна A68 10W E27 4000K 220V (TL-EMA68-10274), Замовлення №250894388

Швидко опрацювали моє замовлення та відправили. Чудове обслуговування, дякую)
Vitok_u рекомендує цей магазин
13 січня 2023

Купив: Комплект Biom профіль алюм. ЛП7 анод + розсіювач прозорий ЛП-7A+LC-U, Замовлення №№16418

Незважаючи на військовий стан дуже зручний магазин для покупки. Широкий асортимент товару. Оператори завжди в чаті, що палегшує купівлю та уточнення характеристик по потрібному товару. При прохані порізати профіль на частини пішли на зустріч.
Control рекомендує цей магазин
11 грудня 2021

Купив: Блок живлення biom profesional

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Не сподобалося: оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару

Не відправляють при 100% оплаті,тільки при тел. підтвердженні! Щоб обслуговували українською мовою треба робити зауваження!
Відповідь представника «SVETUM.COM.UA»
Дякуємо за Ваше замовлення та за те, що виділили час на зворотний зв'язок. Ми намагаємося не турбувати своїх клієнтів підтвердженням оплати і зазвичай розпізнаємо всі оплати і відразу відправляємо замовлення. Але бувають випадки, коли оплата приходить без призначення платежу і ми не можемо швидко ідентифікувати чий був платіж. З приводу мови повністю згодні, наша недоробка, намагатимемося виправитися)
Торговый Двор не рекомендує цей магазин
3 грудня 2021

Купив: Настольная LED лампа ElectroHouse 10W 2700К/4100К/6500К EH-LMT-03, Замовлення №10942

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення

Сделал заказ. Товар на сайте был в наличии. Оплатил онлайн. Пришло письмо что заказ принят и со мной свяжуться. Никто не связался. На следующий день на их сайте в он-лайн помощнике интересуюсь судьбой заказа. Пишут "Уточняем, подождите". Через 15 минут приходит письмо об возврате моего платежа. Все!!!! никто не удосужился позвонить, прояснить ситуацию....ну и да возврат произвели без "слямзенной" у меня комиссии за обработку заказа :(. Категорически не рекомендую!
Відповідь представника «SVETUM.COM.UA»
Благодарим за такой развернутый отзыв, благодаря им мы становимся лучше! Приносим еще раз свои извинения за сложившуюся ситуацию по Вашему заказу. Действительно, в тот день было очень много заказов и мы попросту не успевали всем вовремя перезвонить. Если по какой-то причине заказ отменяется, то комиссию платежной системы мы всегда возвращаем вместе с суммой заказа. В данном случае мы спешили вернуть Вам деньги и о комиссии попросту забыли, о чем сожалеем, и как только об этом стало известно, мы попросили вас сообщить куда ее Вам перечислить. Впредь будем стараться не повторять таких ошибок в обработке заказов).
John Constantine рекомендує цей магазин
5 жовтня 2021

Купив: Блок питания (драйвер) Mean Well Блок питания 150W 27-56V 4.17А IP67 (XLG-150-H-AB), Замовлення №992

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Не сподобалося: оформлення замовлення

По вопросам проконсультировали. Товар отправили в тот же день через НП, заказ забрал на следующий день. Упаковано Ок. Блок питания рабочий, претензий нету.
dinamit666 рекомендує цей магазин
23 квітня 2021

Купив: LED светильник Biom 90W 7200Lm SML-S01-90/2 20585

Купив в цьому інтернет магазині перший раз, все пройшло добре, товар прийшов запакований та якісний, яскравість ну дуже хороша, є багато режимів. Рекомендую до співпраці та покупки даний світильник
linehotner рекомендує цей магазин
17 березня 2021

Купив: Розетка із заземленням (євророзетка) Bylectrica Розетка 1-местн. с заземлением РА16-254, Світлодіодна лампа LED Biom LED BT-547 C37 4W E27 3000К матовая, Світлодіодна лампа LED Biom LED BT-563 G45 6W E27 3000К матовая, Світлодіодна лампа LED Biom LED BT-549 C37 4W E14 3000К, Замовлення №6545

Особенно порадовали цены, мотивируют покупать!
Martinychka рекомендує цей магазин
27 лютого 2021

Купив: LED Светильник Biom Smart 80W+6WRGB 3000-6000-RGB 6400Lm SML-R19-80-RGB, Замовлення №6304

Однозначно рекомендую магазин Svetum. Широкий асортимент товарів, а саме смарт світильників. Обирала за характеристиками та ціновою категорією, менеджер з терпеливістю відповідав на всі запитання) Приємні ціни на сайті, а також мені зробили додаткову знижку. Доставили швидко, добре запаковано, оплата на карту без проблем.
Але ще не розібралась, як підключити світильник до телефону? не синхронізує..
27 лютого 2021 Відповісти
blizniukov рекомендує цей магазин
4 лютого 2021

Купив: Wago 2273-243 4X2,5 c пастой Alu-Plus, Замовлення №5786

Заказывал в магазине 32 точечных светильника разных фирм. Заказ отправили быстро, все пришло на почту хорошо упаковано и рабочее. Магазин рекомендую, светильники как и хотел) Однозначно буду заказывать еще.