Bohdan Mak рекомендує цей магазин
3 квітня 2023

Купив: Респіратор Virok 83v204, Замовлення №8819

Все супер, оплатив і оперативно відправили. Рекомендую!
Дякуємо Вам за відгук!
danebola рекомендує цей магазин
6 вересня 2022

Купив: Stihl cf3 pro, Замовлення №3936

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Наявність товару та вартість була актуальною. Замовляв жилку косильну stihl, та деякі витратні матеріали на бензокосу. Відправили в день оплати. Обслуговуванням задоволений.
Відповідь представника «Tehnotools»
Добрий день, дякуємо Вам за покупку в нашому магазині
Василь Сачковський рекомендує цей магазин
10 квітня 2021

Купив: Шуруповерт Makita DF0300

Все супер. Задоволений. Рекомендую.
Відповідь представника «Tehnotools»
Добрий день, дякуємо вам за покупку, будемо раді допомогти у виборі інструменту надалі.
Сергій Милацький рекомендує цей магазин
20 січня 2021

Купив: Болгарка (Кутова шліфмашина) Metabo WEV 850-125 (603611000)

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail

Замовленя пройшло добре передзвонили уточнили всі питання .рекомендую.
Відповідь представника «Tehnotools»
Доброго дня, дякуємо за відгук, звертайтесь ще, допоможемо вам підібрати все необхідне.
Андрій не рекомендує цей магазин
15 жовтня 2020

Хотів купити: Фрезер AEG MF 1400 KE

Якщо вказано: під замлвлення (3 дні), товар є на складі. То після оформлення замовлення, повідомляють що товару нажаль немає,а якщо і буде то вже за вищою ціною, і пропонують щось інше підібрати.
Відповідь представника «Tehnotools»
Доброго дня, так буває що товар в обмеженій кількості і представники з якими ми співпрацюємо самі корегують ціни та терміни поставки, тому менеджер який приймає замовлення враховуючи ваші побажання по технічних характеристиках може запропонувати аналог відповідного товару що є в наявності і може бути відправлений в день замовлення.
Vladimir Ladogubec не рекомендує цей магазин
9 жовтня 2020

Хотів купити: Дизельный генератор Hyundai DHY 12000LE

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, асортимент

Не сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину

Цена не соответствует заявленой на сайте. Обратый звонок ждал 2 часа!!!. Рекомендовать этот магазин большой вопрос.
Відповідь представника «Tehnotools»
Доброго дня, наяність цін може змінюватись постачальником з яким ми співпрацюємо. Всі вхідні заявки опрацьовуються менеджером почергово. Ми попрацювали над актуальністю цін на нашому сайті.
XAPAKTEPHiK не рекомендує цей магазин
20 серпня 2020

Купив: Шуруповерт Metabo PowerMaxx ВS 12 BL Quick (601039500), Замовлення №302

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail

Товара не было в наличии, но на сайте указано, что товар на складе. Менеджер сообщил, что отправят через три дня. Товар был отправлен как и обещал менеджер. Из недостатков ещё, я не мог дозвонится в магазин в течении дня. Коммуникацию с покупателями надо улучшать. По качеству товара вопросов нет.
Відповідь представника «Tehnotools»
Доброго дня, дякуємо за ваш відгук, ми постарались покращити можливість комунікації із клієнтами. Ви завжди можете звертатись через форму зворотнього зв'язку у нас на сайті, менеджер вам зателефонує. Ми раді що товар вам підійшов.
Павел Калашников рекомендує цей магазин
27 липня 2020

Купив: bosch gsr 18v-50

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, сервісна підтримка

Заказывал шуруповерт bosch gsr 18v-50. Заказ прошел успешно, общение вежливое. Рекомендую.
SkyNetLPY не рекомендує цей магазин
6 липня 2020

Хотів купити: Акумуляторний (електричний) обприскувач Foresta BS-16М (79059000)

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail

Спілкування з менеджером прошло добре, але наявність товару вказана неправильно, менеджер знав, що товару немає і не буде, і відразу почав пропонувати альтернативи. Через 3 дні після спілкування товар в каталогах Хотлайн так і значиться в наявності, хоча вже достеменно відомо, що товару немає.
Відповідь представника «Tehnotools»
Ми цінуємо час наших клієнтів, тому щоденно оновлюємо дані щодо наявності товару, як на нашому сайті так і на hotline. Ні на tehno-tools.com ні на hotline.ua не вказано, що товар є у нас в наявності. Можливо, на момент вашого перегляду даний товар ще був в наявності, але зарезервований, або куплений іншим покупцем(з урахуванням часу на доставку, списання товару проходить після отримання коштів від клієта).
Не потрібно пояснювати мені як у вас працює логістика і закупка. Товар навіть зараз висить в каталозі, в стані під замовлення. Якщо ви не можете виконати замовлення, то не анонсуйте що товар у вашому каталозі, а якщо анонсуєте то прийміть замовлення і сповістіть строки виконання. А то так будь що можна показувати під замовлення. Наприклад iPhone 3GS. А що суто теоретично він десь на складах ще є. Не заводьте в оману покупців. Це залишає дуже неприємне враження і небажання зробити покупку саме у вас. Розмова з менеджером була у суботу, станом на понеділок товар все одно в каталозі, і статус був \"у наявності\". Хоча ще в суботу мені сказали, що товар буде лише в наступному році. Ви вже збираєте передзамовлення на наступний рік? Якщо ні, то не вводьте в оману.
9 липня 2020 Відповісти
Alex1966 рекомендує цей магазин
3 липня 2020

Купив: Електровикрутка Bosch GO 2 (06019H2100), Замовлення №221

Заказ был сделан через корзину, оплата G-pay (после уточнения деталей). Через день забрал заказ на НП. Все оперативно! Рекомендую!