petryxa080912 рекомендує цей магазин

Купив: Шурупокрут Intertool WT-9360, Замовлення №1556

Шуруповерт душе сподобався гарна якість, хороша комплектація. Загалом магазин дуже прийемний, велика подяка менеджеру - продавцю!, дуже класно розповів про даний товар, всі його переваги і не доліки, про батарею і комплектацію!, одним словом професіонал свого діла!!! Дуже дякую!, обов?язково буду замовляти в цьому магазині!.
Олександр Кашпур рекомендує цей магазин

Купив: Intertool ET-7078 78шт, Замовлення №1559

Магазин супер! Замовлення опрацювали дуже швидко
Oleksandr 81 рекомендує цей магазин
2 лютого 2024

Купив: Шліф машина ексцентрикова Intertool WT-0541, Вібраційна шліфмашина Intertool WT-0541, Замовлення №1548

Хороша шліф машина. Ціна якість. Менеджер Сергій, консультування провів, все доступно роз'яснив.
Евгений Бойко рекомендує цей магазин
25 січня 2024

Купив: Сталь 70006, Замовлення №1192

Наталя Коміссарова рекомендує цей магазин
23 січня 2024

Купив: Дриль-шуруповерт акумуляторний INTERTOOL WT-0321, Шурупокрут Intertool WT-0103, Замовлення №29879

Рекомендую цей магазин! Швидко, зручно, якісно, надійно за кращою ціною!
mouse рекомендує цей магазин
15 січня 2024

Купив: Intertool BX-4024, Організатор для інструментів Intertool BX-4024, Замовлення №105,4 B2B40101046

Все якісно та вчасно.
Сашка рекомендує цей магазин
20 грудня 2023

Купив: Полірувальна машина Procraft PM2100K, Замовлення №29096

Швидко, якісно, нічого зайвого)) КАТЕГОРИЧНО РЕКОМЕНДУЮ ! ! !
upgoodman рекомендує цей магазин
10 грудня 2023

Купив: Пила дискова INTERTOOL DT-0613 1300 Вт, Замовлення №28795

Замовив в магазині пилу. Запакували відправили швидко без проблем. Рекомендую!
Александр Чередниченко рекомендує цей магазин
6 грудня 2023

Купив: Grand 2600, Замовлення №28711

Магазин хороший, була проблема з пилкою - текло масло, менеджер сказав - везіть, поміняємо, все зробили швидко, дуже вдячний, магазин рекомендую. І бачив люди там і в черзі стояли - це показник в наш нелегкий час.
Станислав Сухин рекомендує цей магазин
1 грудня 2023

Купив: Шуруповерт гранд, Замовлення №Не помню.

Гарний магазин Рекомендую. Є гарантія 12 місяців.