Лёша Урядов рекомендує цей магазин
9 квітня 2024

Купив: Процесор Intel Core i7-14700K (BX8071514700K), Замовлення №285174341

Магазин отличный,товар отправили в заявлений срок.
Sa_lex рекомендує цей магазин
4 квітня 2024

Купив: Lenovo IdeaPad Gaming 3-15 Ryzen 5-5500H/16GB/512 RTX2050 144Hz (82K2028DPB), Замовлення №282214772

Листування з продавцем приємне, швидко відправили, по отриманні:гарантійний лист заповнений, товаром та продавцем задоволений.
Володимир Бабич рекомендує цей магазин
2 квітня 2024

Купив: Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Pro Bluetooth Silver Case with Brown Leather Strap (BHR7216GL), Замовлення №284641277

Ярослав Дяченко рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: SSD накопичувач Samsung 980 PRO 2 TB (MZ-V8P2T0BW), Замовлення №274345525

Йшло трохи довше ніж очікувалось, але всеж дійшло. Диск - оригінал, працює чудово.
Аркадий Пелешко рекомендує цей магазин
3 січня 2024

Купив: Смарт-годинник Xiaomi Watch S1 Active Moon White (BHR5381GL), Замовлення №268539910

Цілком задоволений продавцем, товар відповідає опису, швидка та зручна відправка. Рекомендую
dmytro_d рекомендує цей магазин
1 листопада 2023

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Anker 737 Powercore 24K 140W (A1289011), Замовлення №262058135

Відправили швидко, товар якісний, все працює. Дякую!
Слава Пястолов рекомендує цей магазин
8 жовтня 2023

Купив: Green Cell GC PowerPlay Ultra 26800 мАч 128 W , Зовнішній акумулятор (павербанк) Green Cell GC PowerPlay Ultra 26800 мАч 128 W Black (PBGC04), Замовлення №259119377

Ввічливе спілкування менеджера спонукало купити цей девайс. Насправді я обрав інший павербанк, але про нього мало інфи.На мій подив польський павер вживу виглядає краще ніж на фото: в міру важкий, металевий корпус, відсутність кнопок (ефект вау індикація). 4 роз'єми,один з них працює на заряд і розряд. Тепер оглядаю зарядний цієї ж марки...
Представник магазину «Labro»
Дякуємо що залишили відгук та спробували придбати дійсно якісний продукт !
10 жовтня 2023 Відповісти
Mikhail Tkachenko (МШ-222) рекомендує цей магазин
7 жовтня 2023

Купив: Ноутбук GIGABYTE G5 KF (KF-E3EE313SD), Замовлення №254927201

12/12
Представник магазину «Labro»
Дякуємо, Ви 100/100!
10 жовтня 2023 Відповісти
назар залужний рекомендує цей магазин
30 вересня 2023

Купив: Lenovo IdeaPad Gaming 3 16ARH7 (82SC003JPB), Замовлення №257349729

Чудовий магазин рекомендую.
WhiteChow рекомендує цей магазин
8 серпня 2023

Купив: Відеокарта INNO3D GEFORCE RTX 4070 TWIN X2 (N40702-126X-185252N), Замовлення №250931303

Ціна заявлена справжня, відправляють в той же день.