slava302 не рекомендує цей магазин
7 лютого 2023

Хотів купити: Інтелектуальний зарядний пристрій Armer ARM-SC4E, Інтелектуальний зарядний пристрій Armer ARM-SC4E

Постоянно выставляют товар (на сайте и в хотлайне) не имея в наличии.
Представник магазину «Proavto»
Де ви бачите наявність та ціну товара ?! https://prnt.sc/ll8NJnxMS9cA
9 лютого 2023 Відповісти
Володимир Носатий не рекомендує цей магазин
23 грудня 2022

Хотів купити: маховик 415 0410 10

заявлено у наявності, по факту немає
Представник магазину «Proavto»
зараз - це найстрашніше що могло статися (через відсутність світла та інтернету, не завжди є можливість оновити наявність).
23 грудня 2022 Відповісти
Сергій не рекомендує цей магазин
7 листопада 2022

Купив: Масло моторное синтетическое Motul Specific Dexos2 5W-30, 5л,, Замовлення № 860051

Сподобалося: наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, сервісна підтримка

ТОВАР ВИЯВИВСЯ НЕНАЛЕЖНОЇ ЯКОСТІ! дешева підробка без кюер коду та голограми сама каністра мала нестерпний запах дешевої пласмаси без дати виготовлення і т.д і т.п.Хоча менеджер запевняв що голограма та код присутні. Бажаю повернути даний товар.
Відповідь представника «Proavto»
На жаль ви помилилися магазином, у нас немає замовлень з таким номером, перевірте ще раз номер замовлення або видаліть цей відгук
Перепрошую номер замовлення 8069 .
10 листопада 2022 Відповісти

Купив: Комплект прокладок Mitsubishi lancer 10, Замовлення №5934

Олександр, дякуємо за позитивний відгук! Будемо раді бачити Вас знову
st_0509 рекомендує цей магазин
30 травня 2022

Купив: масло двигуна і фільтра для ТО

Дякуємо за позитивний відгук! Будемо раді бачити Вас знову
Artem Leshko не рекомендує цей магазин
27 травня 2022

Купив: Автомобильный аккумулятор Tab , Замовлення №5931

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, повернення товару

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Відповідь представника «Proavto»
Приносим свои извинения за созданные неудобства. Ваши замечания переданы менеджеру и будут рассмотрены в ближайшее время. Мы постараемся разобраться в описанной Вами ситуации.
Дима Швец не рекомендує цей магазин
23 лютого 2022

Купив: 5PK692SF GATES Поликлиновой ремень 6PK1019SF GATES Поликлиновой ремень 713808600 VICTOR REINZ Прокла

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, сервісна підтримка

1.По деяким позиціям ціна на сайті не відповідає дійсності,після замовлення на сайті менеджер оглошує іншу ціну. 2. Доставка товару жахлива. В пакування, в якому знаходилось замовлення можна більше 20 таких ременів вислати. Фото приложу. Не рекомендую. 3.До оперативності та куплених мною позицій в замовленні питань не має.
Михаил не рекомендує цей магазин
10 січня 2022

Хотів купити: EK950 EXIDE Автомобильный аккумулятор Exide Micro-Hybrid AGM, 12В 95А/ч EK950

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Позвонил 29.12.21 - уточнил наличие и актуальность цены. Позвонил 06.01.22 перед заказом ещё раз уточнил наличие и актуальность цены. Сразу после звонка разместил заказ. Перезванивают 10.01.22 - говорят: извиняемся, цена не актуальная можем продать минимум на 10% (или около 450 грн.) ДОРОЖЕ! Вот такой неприятный опыт...
ekk44 рекомендує цей магазин
31 серпня 2021

Купив: трансмісійне масло VAG G 055 512 A2

Замовляв масло в коробку передач (механіка), наголосив на необхідності доставки конкретного каталожного номеру. Все пройшло відмінно, передзвонив менеджер, все детально пояснив про доставку та наявність товару (навіть привітав з днем незалежності). Трохи розчаровує нова пошта, але це окрема історія. Загалом я задоволений магазином в рекомендую до співпраці.
Відповідь представника «Proavto»
Дякуємо за позитивний відгук! Будемо раді бачити Вас знову.
bamboleo не рекомендує цей магазин
19 липня 2021

Купив: Шины летние Laufenn S-Fit EQ LK01 205/55 R16 94V XL FR

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару