englsa не рекомендує цей магазин
17 жовтня 2023

Хотів купити: Simax Exclusive (6926/6936), Каструля Simax Exclusive (6926/6936)

після замовлення помовчали днів три... і поставили відказ.
Відповідь представника «Євро Техніка»
Добрий день. Дякуємо за відгук. Щодо вашого замовлення: ми раді, що ви вийшли на зв'язок, оскільки ми до вас телефонували декілька разів, але не могли з'єднатися, щоб повідомити ця модель закінчилася на складі в постачальника. Вам бажаємо хорошого вечора та мирного неба!
Rader Fazoni не рекомендує цей магазин
12 жовтня 2023

Купив: Навушники Havit HV-TW944, Замовлення №50937

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

Не сподобалося: повернення товару, відповідність умов оплати

Купив товар, хотів забрати самовивозом, відправили чомусь НП. Але це не все - нажаль товар виявився неналежної якості. Кошти за товар худо-бідно повернули, але зворотню доставку сказали робити за свій рахунок. В результаті ні товару, ні грошей. Явно комфорт покупця на останньому місці. Однозначно є багато більш достойних конкурентів на ринку.
Відповідь представника «Євро Техніка»
Добрий день. Сподіваємось у вас все гаразд. Стосовно доставлення замовлення: - вам не підійшла локація наших магазинів, оскільки ви хотіли забрати лише в районі Південного ринку, де в нас немає магазинів, тому ви погодилися на доставлення Новою Поштою. Щодо повернення товару: - ми вам запропонували повернення товару, бо якраз комфорт покупця для нас на першому місці. Згідно з правилами, якщо товар, який перебував в експлуатації, після настання гарантійного випадку - відправляється в сервісний центр клієнтом. Потім сервісний центр приймає рішення щодо несправності та надає свій дозвіл про обмін/повернення чи ремонтує. Задля вашого комфорту було запропоновано повернення коштів. Кошти повернені. що ви і самостійно підтвердили у своєму відгуку. Тому коментар "ні товару, ні грошей" - неправдивий. Щодо вартості доставлення: - клієнт оплачує вартість доставлення. Дана інформація є прозорою та відображається на сайті https://euro-technika.com.ua/dostavka-i-oplata Хорошого вам дня!
Олександр Кухаренко не рекомендує цей магазин
15 червня 2023

Хотів купити: Гусятниця 3,2 л 7156/7166 Simax

Сергей не рекомендує цей магазин
29 жовтня 2022

Купив: Навушники Borofone BM30 Pro, Замовлення №49163

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

КАТЕГОРИЧЕСКИ НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!! Зря выкинутые деньги. Наушники не рабочие, телефоны не отвечают.
Відповідь представника «Євро Техніка»
Сергій, ми з вами одразу зв'язалися і вам були повернені кошти.
Катерина Іванова не рекомендує цей магазин
6 жовтня 2022

Купив: Кастрюля Maestro MR-4220, Замовлення №49052

У описі та на зображенні на сайті не та каструля, яка прийшла фактично: відрізняється об'єм (2.4 літри замість вказаних на сайті 2.8 літрів), покриття ручок (на сайті намальовані накладки, фактично їх нема. Та й форма ручок реально інша), внутрішнє покриття каструлі (на сайті воно не таке, як зовні). Це інша каструля
Відповідь представника «Євро Техніка»
Добрий день, Катерина. Дякуємо за відгук, завдяки Вам ми виправили інформацію на нашому сайті. Мені, справді, дуже прикро, що ця ситуація трапилася. Вибачте за це непорозуміння. Бренд Мaestro дуже часто змінює характеристики та вигляд товару не змінюючи його назву та артикул. Звісно, Мaestro про це не повідомляє своїх дилерів, відповідно приймаючи товар по артикулу і назві не завжди є можливість звіряти відмінності. Як бачите, що на сайті hotline теж стара фотографія та опис: https://hotline.ua/ua/dom-kastryuli-kovshi-sotejniki/maestro-mr-4220/ Якщо ця модель Вам не підходить і Ви нею не користувалися - Ви можете повернути її і ми компенсуємо вартість доставки. Дякую Вам за розуміння! Бажаю Вам приємного та спокійного вечора!
Оксана Марченко рекомендує цей магазин
2 вересня 2022

Купив: Конвектор ECG TK 2070 White

Дуже вдячна працівнику за надані консультації! На всі питання отримала відповіді: і під час замовлення, і під час отримання. ДЯКУЮ!
Magda рекомендує цей магазин
16 червня 2022

Купив: Батарейка Videx, Замовлення №2323445

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Denis Marich не рекомендує цей магазин
15 червня 2022

Купив: Golon rx-8866 red

Не сподобалося: оформлення замовлення, повернення товару, сервісна підтримка

Продають бракований товар. Телефони не відповідають. Тільки даремно заплатив за доставку. Однозначно не рекомендую! Думайте!
Відповідь представника «Євро Техніка»
Добрий день, Денис. Радіо - справне. Ми завжди перевіряємо товар перед відправленням. У покупця завжди є право перевірити товар під час отримання на Новій Пошті та в разі виникнення непорозумінь - є можливість відмовитися від отримання. Стосовно вашого замовлення: ми отримали від вас повідомлення, що після користування, ви виявили, що радіо не працює від ваших батарейок, а лише від кабелю USB. На що, ми одразу запропонували вам відправити його нам нашим коштом. Після перевірки отриманого радіо було виявлено, що воно працює від батарейок, якими ми перевіряли. Не зважаючи на те, що радіо робоче, що ви і самі це підтвердили під час нашого спілкування у чаті вайберу, ми все одно заплатили за доставку до нас та повернули вам кошти. Оскільки, для нас важливо якомога швидше вирішити для клієнта ситуацію. Я розумію, що для Вас це були певні незручності, і мені прикро, що ця ситуація мала місце. Але ми зробили максимально, що могли в цьому випадку і діяли виключно з лояльністю і повагою до Вас. Бажаю вам приємних вихідних і хорошого настрою!
Volodymyr Luzan не рекомендує цей магазин
25 квітня 2021

Купив: Сковорода gusto gt 2204, Замовлення №43848

Сковорода брак, погнута!
Відповідь представника «Євро Техніка»
Володимир, ми Вам дякуємо за відгук, з Вами сьогодні зв'язався наш менеджер для з'ясування обставин. Нам дуже прикро, що даний інцидент мав місце. Але оскільки товар не був оглянутий при отриманні нам важко проаналізувати причину цієї ситуації. Ми завжди перевіряємо перед відправленням, бо зацікавленні, що наші клієнти отримали товар справний та презентабельного вигляду. В розмові ми Вам запропонували знижку на цю сковорідку або 5% на наступну покупку, будемо раді, якщо ви скористаєтеся нею :) Приємного Вам дня і ще раз вибачте за причинені незручності.
Alex рекомендує цей магазин
23 квітня 2021

Купив: Телевизор Grunhelm GT9HD32W Smart, Замовлення №43837

Заказал, отправили, получил. Два дня и телик у меня на стене. Спасибо за качественную работу.
Відповідь представника «Євро Техніка»
Александр, очень приятно, что нашли время написать впечатления о нашем интернет-магазине. Приятного Вам пользования :)