Artem рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple (MQ1F3), Смартфон Apple iPhone 14 Pro 256GB Gold (MQ183), Замовлення №6001

Купували 2 телефона, IPhone 14 pro (золотий, фіолетовий) в жовтні 2023 Один новий, інший open box, нарікань на роботу через півроку немає, телефони працюють справно, тому можу рекомендувати магазин
Відповідь представника «iCenter.in.ua»
Дякуємо за ваш відгук! Ми завжди прагнемо надавати найкращий сервіс, і ваша підтримка надихає нас робити ще краще. З повагою команда Icenter!
Валєра Стельмащук рекомендує цей магазин
15 квітня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 Pro 128GB Graphite (MLV93), Замовлення №59001133426392

Дякую мені все підійшло. Буду рекомендувати ваш магазин.
Відповідь представника «iCenter.in.ua»
Доброго дня! Приємного Вам користування! З повагою команда ICENTER!
Sanya Pisanuk рекомендує цей магазин
9 квітня 2024

Купив: apple airpods pro 2 with magsafe charging case usb-c , Замовлення №9676

Купував вже 2 товари в цьому магазині IPhone 14 Pro Max та AirPods Pro 2, якістю задоволений, все працює стабільно! Рекомендую!
Відповідь представника «iCenter.in.ua»
Доброго дня! Дякуємо за ваш відгук про нашу роботу та прагнення стати кращими! з повагою команда Icenter
Anna Efremova рекомендує цей магазин
31 березня 2024

Купив: Навушники TWS Apple AirPods Pro 2nd generation with MagSafe Charging Case USB-C (MTJV3), Замовлення №9502

Хороший магазин. Товар прийшов вчасно та в хорошому стані. Дуже гарне обслуговування та ціни.
Відповідь представника «iCenter.in.ua»
Доброго дня! Дякуємо за ваш відгук, гарного користування та чекаємо вас ще в наших магазинах! З повагою команда Icenter!
Andrey Filimonov рекомендує цей магазин
30 березня 2024

Купив: Apple iphone 14 про 256 та iphome xr, Замовлення №8012,

Вдячний за якісну роботу, консультацію та підтримку! Не нав?язливо, стримано провели до придбання товару, який досі приносить задоволення. Дякую. Рекомендую!
Відповідь представника «iCenter.in.ua»
Доброго дня! Завжди раді! Користуйтесь із задоволенням! З повагою команда icenter.ua
Денис Акулов рекомендує цей магазин
28 березня 2024

Купив: Ipone 13 pro max 128gb, Замовлення №9518

Сервис дуже приемний прийшов вже з обраний серії телефона і ставлю магазину 10/10
Дякуємо за довіру !) Приємного використання з повагою команда ICENTER
Kateryna Khorlikova рекомендує цей магазин
27 березня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Plus 512GB Blue (MU1P3), Замовлення №№9516

Сподобалося: наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, фіскальний чек

Магазин вражає своєю доброзичливістю та оперативною доставкою. Команда завжди готова була оперативно відповісти на будь-які питання, і відчуваєш, що спілкуєшся з людиною, яка намагається допомогти. Рекомендую обов?язково перевіряти актуальність ціни перед замовленням, оскільки вона може відрізнятися. Та така ситуація - стандарт на ринку. Оплата офіційна, умови описані вірно. Залишилися приємні враження після покупки.
Відповідь представника «iCenter.in.ua»
Доброго дня! Користуйтесь із задоволенням! З повагою команда icenter.ua Раді що все сподобалось! Чекаємо на вас знову
kriaperyet рекомендує цей магазин
19 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Blue Titanium (MU7A3), Замовлення №111

Дякую вам за телефон, за швидку відповідь в соціальних мережах і за те що даруєте людям такі емоції ) я дуже рада що познайомилась з вашим магазином ?? і тішуся новій покупці дуже ? за те що підібрали все під мене і за доступною ціною для мене вдячна і свічуся від радості
Відповідь представника «iCenter.in.ua»
Доброго дня! Дякуємо за довіру, завжди раді допомогти з вибором! З повагою команда ICENTER!
Maryna Nikolauchuk рекомендує цей магазин
15 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Pro 128GB Deep Purple (MQ0G3), Замовлення №8775

Рекомендую
Дякуємо за довіру !) Приємного використання з повагою команда ICENTER
Tatiana Vendel рекомендує цей магазин
15 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 128GB Pink (MTP13), Замовлення №8644

Проконсультували детально, швидка доставка на наступний день , все відповідає заявленим параметрам , телефончік брала неактивований , дуже вічливі і приємні менеджери.єдиний мінус деякі розбіжності із сайтом по передплаті.
Відповідь представника «iCenter.in.ua»
Доброго дня! Дякую, завжди на зв"язку та раді допомогти з вибором! На зауваження вже відредагували та підправили інформацію! Приємного використання з повагою команда ICENTER