Валерій Ф не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
17 грудня 2023

Купив: Power Bank Borofone BJ13 Sage 10000 mAh, Зовнішній акумулятор (павербанк) Borofone BJ13 Sage 10000mAh Black, Замовлення №18824

Павербанк прийшов роздутий посередині (фото)
Alexandr Karpov рекомендує цей магазин
2 серпня 2023

Купив: Кабель Micro USB Baseus USB Cabel to microUSB Cafule 1m Grey/Black (CAMKLF-BG1), Кабель Micro USB Baseus USB Cabel to USB-C Cafule 1m Grey/Black (CATKLF-BG1), Мережевий зарядний пристрій Borofone BA40A Speedway White (BA40AW), Зовнішній акумулятор (павербанк) Hoco J91A 20000mAh 10W White, Замовлення №16118_4466

Замовляв 2 павербанка Hoco, 2 кабеля Baseus та зарядний пристрій. Передзвонили через декілька хвилин, потім об’єднали два окремих замовлення для доставки, в той же день відправили та наступного ранку все було у поштоматі НП в Одесі. Все працює, ціни дуже конкурентні, швидко реагують. Дякую за гарне обслуговування, буду купувати в цьому магазині ще. Раджу магазин на 100%
Дмитро рекомендує цей магазин
24 квітня 2023

Купив: mibrand 32, Карта пам\'яті Mibrand microSDXC 64GB Class 10 UHS-I +SD-адаптер, Замовлення №3511

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність умов оплати

В цілому все ок по ціні і по наявності, але при оплаті була комісія трохи більше 2%, котра ніде не вказана завчасно
Oleksii K. не рекомендує цей магазин
10 січня 2023

Хотів купити: Baseus Bipow Digital Display Power bank 20W 30000 mAh, Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Bipow Digital Display Powerbank 20W 30000mAh Black (PPDML-N01, PPBD050401)

Товару немає в наявності
Sergey Bandura не рекомендує цей магазин
29 грудня 2022

Хотів купити: Навушники TWS Baseus Bowie E3 White (NGTW080002)

Товара реально нет. Морочат голову. Все очень сложно. Не тратьте свое время
Аліна Василинчук не рекомендує цей магазин
3 грудня 2022

Купив: Диск SSD KINGSTON

Замовила диск SSD, він не робочий, повернула його фірмі. До них додзвонитися не реально, на повідомлення не відповідають. Вже 2 тижні чекаю на повернення коштів...
Андрей Марчук не рекомендує цей магазин
3 травня 2022

Купив: Чохол Baseus Shining Case Silver, Замовлення №5982

Евгенй не рекомендує цей магазин
18 квітня 2022

Хотів купити: Тримач Borofone Platinum metal magnetic in-car holder for air outlet Black Black, Замовлення №5532

Сподобалося: оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Оформив замовлення, пройшло 9 днів - ніхто не зателефонував, на мій дзвінок ніхто не відповідав, мій відгук на їхньому сайті видалили. Не рекомендую цей магазин.
Zimniy76 не рекомендує цей магазин
7 серпня 2021

Купив: SanDisk USB3.1 Ultra Fit 64GB Black, Замовлення №2236

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

30 липня у Nanosklad замовив (2236) флешку SanDisk USB3.1 Ultra Fit 64GB Black. Станом на 7 серпня (тиждень) її мені не відправили. Представник магазину зазначив, що мовби у мене в місті відділення Justin якесь не таке. Хоча з інших магазинів без проблем отримував товари на це відділення. Альтернативні варіанти не пропонувалися. Менеджер магазину працює не задовільно. Якщо цінуєте свій час та нерви - варто робити замовлення в інших магазинах.
Павел не рекомендує цей магазин
12 травня 2021

Хотів купити: Жорсткий диск Apacer AC236 4 TB Black (AP4TBAC236B-1)

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, асортимент

Из за них невозможно увидеть реальную цену на товар, не заходя в выбор магазина, так как они ставят по заниженой, но по факту товара нет, только под заказ и по совершенно другой цене!