Надія рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: HP LaserJet M140w + Wi-Fi (7MD72F), Замовлення №20450897730843

Замовляла товар з передплатою, в наявності такої моделі не було, але пообіцяли за 5-7 днів відправити, в цьому магазині було найдешевше, тому вирішила замовити. Не підвели, товар прийшов вчасно і все добре працює. Дякую.
Геннадий Каплинский рекомендує цей магазин
1 квітня 2024

Купив: THRUSTMASTER T.FLIGHT RUDDER PEDALS, Замовлення №31371

Все отримав швидко. Дякую! Щодо зміни ціни, в коментарях - вам пропонують оплатити відразу всю суму, а не аванс і ціна не зміниться. З авансом, ціна прикручена до валюти. Логічно же. Я відразу оплатив. Через пару днів все приїхало. Ще раз дякую! Я ці педалі пів року шукав. Їх в Україні немає в наявності.
Відповідь представника «EUROS»
Вітаємо Геннадий, дякуємо і Вам за щиру оцінку нашої праці. Дуже приємно що у Вас залишились тільки позитивні емоції, ми завжди Вам раді!
Євген Кущевий не рекомендує цей магазин
29 березня 2024

Хотів купити: Фотокамера миттєвого друку Fujifilm Instax Mini 12 Pastel Blue (16806092)

НЕ купуйте в цьому магазині. Після дідтвердження оформлення замовлення - за півгодини дзвінок від працівниці магазину. Каже, товар раптово на 10% дорожчій буде, бо ... "такий курс сьогодні". Замовлення робив о 15.00 (це про те, коли курс змінюється)! Послався на ціну сайта - у відповідь "я за сайт не відповідаю" та " я вас проінформувала, а то вже ваша справа". Ціна на сайті через день все та ж сама. Огидно.
riko747 рекомендує цей магазин
25 лютого 2024

Купив: Монітор MSI G274QPF, Замовлення №30981

Обрав цей магазин тому що монітор тут був найдешевший. Доставили швидко. Єдина проблема - на фото, чек чомусь прикріпляють до коробки скотчем і його віддерти не пошкодивши неможливо. В усьому іншому все чудово. Також раніше замовляв тут 3 моделі навушників та інші товари. Рекомендую.
Відповідь представника «EUROS»
Вітаємо riko747, дякуємо за теплі слова, ми будемо краще, не хвилюйтесь гарантія 36 місяців за Вами лишається - головне коробку виробника залиште в себе. Ми завжди Вам раді, гарного Вам дня!
Олексій Яндюк не рекомендує цей магазин
10 лютого 2024

Хотів купити: Робот-пилосос з вологим прибиранням RoboRock Vacuum Cleaner Q7 Max White

Нікому не раджу, оскільки уявляю , що було б коли я б звернувся до них по сервісні й гарантії) Не псуйте нерви
Александр Малашихин не рекомендує цей магазин
7 лютого 2024

Хотів купити: БФП HP Smart Tank 585 Wireless All-in-One (1F3Y4A)

Оформив замовлення і чекав на реквізити для оплати. Довго не надавали, я передзвонив, а мені кажуть, що скасували замовлення, бо товар вже не доступний до замовлення. Не рекомендую
Представник магазину «EUROS»
Добрий день Олександр, так, якщо товар не доступний - ми оплату не приймаємо, повітря не продаємо, хай щастить!
7 лютого 2024 Відповісти
Як раз повітря і продавали. Тому що на хотлайн товар виставлений, на сайті також виставлений, але коли намагаєшся його придбати, то кажуть, що за передплату відправимо. Покупець чекає зробити передплату, але нічого не відбувається і згодом ви скасовуєте замовлення. Єдине, що ви зробили, виставили пропозицію, якої не маєте і вкрали півдня мого часу
7 лютого 2024 Відповісти
Дмитрий Ларин рекомендує цей магазин
27 січня 2024

Купив: Мультипіч (аерофритюрниця) Xiaomi Mi Smart Air Fryer Pro 4L MAF05, Замовлення №30496

Замовлення відправили в той же день, наступного дня отримав Новою Поштою. Повністю задоволений якістю товара і обслуговуванням. Раджу відповідального продавця!
Taras Malanchuk рекомендує цей магазин
25 січня 2024

Купив: TEFAL EASY FRY&GRILL PRECISION EY505D15, Замовлення №30465

Купляв TEFAL EASY FRY&GRILL PRECISION EY505D15 Сподобалось те що відправили в той же день що і замовляв, рекомендую цей магазин!
Bадим не рекомендує цей магазин
23 січня 2024

Хотів купити: БФП HP Smart Tank 516 + Wi-Fi (3YW70A)

Ціна після замовлення значно зросла. До того ж працює лише по передоплаті. Розчарований.
Відповідь представника «EUROS»
Добрий день Bадим, так 5500грн не існує в світі ціни на це БФП, це помилка в прайсі і ми Вам це пояснили, до того ж ми маємо всі дуже популярні моделі БФП в наявності, а не лише по передоплаті. Шкода що Вас розчарувала ця прикра помилка.
Maksim Klisenko рекомендує цей магазин
20 січня 2024

Купив: Миша HyperX Pulsefire Haste 2 Wireless Black (6N0B0AA), Замовлення №30321

Покупал мышку HyperX Pulsefire Haste 2 Wireless Black. Доставка заняла 7 дней, мышка оригинальная, со всей комплектацией. Цена была ниже, чем на других сайтах. Покупкой очень доволен, рекомендую этот магазин