amtt не рекомендує цей магазин
24 жовтня 2023

Хотів купити: Ноутбук MSI Alpha 17 (C7VF-017XPL)

По вказаній адресі даного магазину та точки видачі не існує !!! По телефону своєчасно не відповідають. Передзвонили через три дні, та просять передоплату 2000 грн. на карту. Зустрічатися відмовляються. Дана пропозиція схожа на шахрайство. Будьте обережні при дачі передоплати !
Игорь рекомендує цей магазин
20 жовтня 2023

Купив: Ноутбук GIGABYTE Gigabyte G5 GE (GE-51EE263SD), Замовлення №202304270002

Купив ноутбук, отримав в гарному стані. Нещодавно сталась проблема, що у ноутбука перестала тримати батарея. Взагалі гарантія для ноутбука від магазину, для цього потрібно було би відправляти ноутбук по пошті, але знайшлась можливість віддати техніку по гарантії в своєму місті. Продавець всіляко підтримував в питанні гарантійного обслуговування і йшов назустріч по будь-яким питанням, що в наш час доволі рідко) Дуже добросовісний продавець, рекомендую!
KateTim рекомендує цей магазин
1 травня 2023

Купив: ACER NITRO 5 I7-12700H/16GB/512 RTX3050TI 144HZ, Замовлення №1280

Max Petrov не рекомендує цей магазин
20 лютого 2023

Хотів купити: Ноутбук GIGABYTE AORUS 17H BXF (BXF-74EE554SH)

Сделал заказ, перезвонили, "Товар отсутствует на складе у поставщика" - хотя выставили на продажу несколько часов назад. Неактуальная информация о наличии.
Відповідь представника «rtx.com.ua»
Доброго вечора, нам дуже шкода, що так сталось. В постачальника приїхала дуже обмежена партія цих ноутбуків, вони розпродались за перші години і менеджер відразу вас повідомив, ніхто не очікував, що так станеться. Якщо нас повідомлять, що вони знову появились, то ми одразу вас повідомимо. Інформація на нашому сайті просто не встигла оновитись, так як ноутбук закінчився дуже швидко.
Valeriy Baev рекомендує цей магазин
13 січня 2023

Купив: ASUS Vivobook S16X OLED, Замовлення №56102

Покупал перед новогодними празниками ноутбук за 47.000 грн, по своему желанию с целью экономии делал 100% предоплату. Не смотря на праздники и отключения света, ноутбук приехал в срок и именно тот, что заказывал. Сделали гравировку кириллицы, ноутбук - новый не было ни одного цикла заряда-разряда. Магазин рекомендую! Спасибо!
Відповідь представника «rtx.com.ua»
Дякуємо! Після таких відгуків хочеться ще більше працювати і покращувати якість обслуговування!
Tatiana Kriukova рекомендує цей магазин
9 січня 2023

Купив: HP PAVILION AERO RYZEN 5-5600/16GB/512/WIN11 SILVER, Замовлення №55946

Дуже задоволена покупкою, ноутбук саме з такими характеристиками, які шукала, повністю відповідає очікуванням, вживу навіть кращий виявився. Особлива вдячність за якісний сервіс, додаткові послуги (гравіровка клавіатури на замовлення) і підтримку клієнтів після отримання товару. Щиро раджу.
Відповідь представника «rtx.com.ua»
Дуже дякуємо за відгук! Наша команда дуже дуже рада!
Alexander не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
30 листопада 2022

Купив: Acer Aspire Vero i5-1155G7/20GB/512/WIN11 IPS EKO PC

Відповідь представника «rtx.com.ua»
Доброго дня, нам дуже шкода, шо так сталось. По даній ситуації хочемо Вас повідомити, що даний товар має гарантійне обслуговування і виробник його має забезпечувати. З нашого боку ми надали всі необхідні документи і очікували на відповідь, якщо нам працівники СЦ говорили чекати, то менеджер відразу передавав вам інформацію, що потрібно чекати. Ми не можемо брати на себе зобов'язання СЦ. На разі всі проблеми виправили і ноутбук справний, але ви вже не хотіли його приймати, тому ми запропонували Вам повернення грошей, на шо ви погодились. Ми вважаємо, що ситуацію повністю виправили і будемо очікувати на чек-бокс "Моя проблема вирішена". Дякую.
Ситуацію вирішено. Але ту багато про що можна говорити. Жодних вибачень з вашого боку, а мали б. Я від вас почув тільки, що вам дуже шкода і від керівника магазину, що він \"сподівається, що я не дуже засмучений\" Відправивши ноутбук вперше, проблема не була усунена! Навпаки з\'явилися нові дефекти, це має вирішувати ваш магазин, чому так сталося і хто відповідає! Надіславши ноутбук вдруге, я наполягав на поверненні коштів, а також розглядав інші варіанти рішення, які я пропонував, а не ваш магазин. Ви лише затягували час! Вирішити цю ситуацію менеджер не в змозі, надати можливість спілкування з кимось вищим теж немає. Декілька разів просив, щоб зі мною зв\'язався керівник, або щоб мені надали телефон – це проігноровано! На електронні листи відповіді так само – НЕМАЄ! Інформацію по ноутбуку самі не дають, та й за прохання надати теж не має її! Ви кажете, що надали всі необхідні документи, але вийшло так, що СЦ немає жодної фото з тих, які я надав вам, а також СЦ має не повний і не коректний опис дефектів. Те, що СЦ не має від вас фото, і не має повного опису - цю інформацію дістав я, передав вам, і навіть після цього нічого не змінилося, рівно 0. Ви начебто зверталися до СЦ із запитом про повернення коштів та заміну, це ви мені так говорили. Але СЦ немає такого звернення!
26 грудня 2022 Відповісти
Минуло 4 місяці +тиждень і у вас був ноутбук, як ви кажете відремонтований, але за тими фото що ви надали мені, було видно, що це не так! Та й як усе може бути усунено, коли ви передали не всю інформацію до СЦ. Я поставив менеджеру купу питань, але на них ніхто не відповів! Цього ж дня я публікую відгук. Минуло три дні і жодних дій взагалі, і жодних відповідей, і я дзвоню до керівника. Я дзвоню! Номер мені ніхто не дав, на це пішов певний час, щоб самостійно дізнатися номер телефону, ім'я та прізвище керівника. 1 хвилина розмови та керівник просить дати йому час, щоб дізнатися про ситуацію у менеджера. Проходить 2 хвилини, і в чат пишуть що "Є новини по вашому ноутбуку. До 7 робочих днів зможемо зробити вам повернення коштів" І за ці 2 хвилини керівник дізнався всю історію, яка у мене тривала понад 4 місяці. З його боку, жодних вибачень, що спілкування з керівником, що з менеджером – це жах, ніякої відповідальності! Де ви запропонували мені повернення грошей? Мені цікаво, як би я не зателефонував керівнику, нічого б так і не змінилося?, бо з вашого боку жодних дій не було! І нарешті, ви сказали до 7 робочих днів здійсните повернення коштів. Це було 2 грудня. Пройшло 8 робочих днів, і на 9 день (це 15 грудня) я вам дзвоню, де гроші? І після цього ви їх повертаєте. Ви навіть це не в змозі виконати самостійно та вчасно! За ці незручності для мене, я пропонував вашій компанії також компенсувати мої витрати на пошту, всього навсього, це не велика сумма, але ви від цього відмовилися, оскільки не бачите проблем із вашого боку. Ні кому і ніколи не раджу та не бажаю мати таке ставлення з боку цього магазину. Нажаль не має можливості додати ще декілька скріншотів, як ваш менеджер надає відповіді. Та скріншоти мого спілкування з менеджером СЦ Польші.
26 грудня 2022 Відповісти
Сергей Петриченко рекомендує цей магазин
11 вересня 2022

Купив: ASUS TUF GAMING F17 I5-11400H/32GB/512 RTX3050 144HZ

Дуже задоволений роботрю цього продавця. Кваліфікованний персонал допоміг оптимізувати замовлення, та вибрати саме трй товвр який було потрібно. Товар було доставленно в обумовлений термін, та навіть трохи раніше. Лазерна гравіровка кирилиці на клавіатурі виконана дуже якісно (не відлічитм від оригінального маркування латинці). Товар якісний, всі системи працбють відмінно! Дякую за Вашу роботу! Буду звертатись в подальшому з новими замовленнями. З повагою, Сергій.
Відповідь представника «rtx.com.ua»
Дякуємо, Сергій! Гарного вам користування!
Назар Шеверда рекомендує цей магазин
23 серпня 2022

Купив: Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ACH6 Shadow Black (82K200QXPB)

Відправили товар вчасно, лазерне гравірування зробили якісно. Покупкою задоволений :)
Відповідь представника «rtx.com.ua»
Дуже дякуємо Вам за відгук!
Maksim l рекомендує цей магазин
13 серпня 2022

Купив: HP Victus 16-d0114nw(4h3x7ea)

Замовив на сайті ноутбук. Додатково замовив гравіровку клавіатури. Роботою менеджерів задоволений! Замовлення було виконано протягом 10 днів, як і обицяли. Магазин-рекомендую!
Відповідь представника «rtx.com.ua»
Дуже вдячні за відгук! Будемо старатись тримати високу планку обслуговування!