олександр малішевський не рекомендує цей магазин
Сьогодні

Хотів купити: Okhard

keglya не рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Продовольственные и непродовольственные товары, алкоголь, Замовлення №1000989311

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Руслан М'ялковський не рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: номер замовлення , номер замовлення 3355263, Замовлення №3355263

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Відповідь представника «MAUDAU»
Добрий день, Руслан :) Дякую за ваш відгук :) Вибачте будь ласка, що підвели вас з доставкою замовлення та ви не отримали вчасно належний зворотній зв'язок, щодо відправлення :( Особисто проконтролюю відправлення вашого замовлення якомога скоріше :) Сподіваюсь у майбутньому у нас буде можливість виправити ваші враження та показати найкращий сервіс, як це і відбувається зазвичай у маркеті :) Буду рада бачити вас постійним Гостем маркету важливих штук :) Гарного дня та мирного неба усім нам! Альона| Фахівець служби контролю якості service@maudau.com.ua 0 800 75 83 68
Варвара Павлинская не рекомендує цей магазин
22 квітня 2024

Купив: Побутова хімія, Замовлення №1000946115

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Відповідь представника «MAUDAU»
Варваро, добрий день :) Дякую вам за відгук :) Вибачте, будь ласка, що виникли незручності під час замовлення та довелося очікувати відправлення більше часу аніж ви розраховували :( Маю надію, що змогла пояснити процес розблокування коштів за скасовану позицію та ви зможете перевірити повернення :) Сподіваюсь на відповідь щодо запропонованої компенсації розлитого товару та що таким чином зможу згладити ситуацію та враження :) Буду рада бачити вас Гостею маркету надалі :) Мирного неба усім нам! Альона| Фахівець служби контролю якості service@maudau.com.ua 0 800 75 83 68
Оля Оля не рекомендує цей магазин
20 квітня 2024

Купив: Пюре фруктове Bob Snail Смузі Яблуко-Чорная Смородина 200 г, Замовлення №1000960494

Сподобалося: відповідність ціни, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Відповідь представника «MAUDAU»
Добрий день, Ольго :) Мені дуже прикро, що виникла така неприємна ситуація із останнім замовленням :( На жаль, не вдалось з вами зв'язатись в телефонному режимі щодо вирішення цього питання Ольго, дуже хочу допомогти вирішити цю проблему, тому буду вдячна якщо напишете у Вайбер - tinyurl.com/ke4dbxy9 або Телеграм https://t.me/MAUDAUOKK_bot Бажаю вам гарного дня та мирного неба нам усім! Гарного вам дня та мирного неба над головою! Вікторія| Фахівець служби контролю якості service@maudau.com.ua 0 800 75 83 68
keglya не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
19 квітня 2024

Купив: Продукты, Макаронные изделия Pasta Lenka Рожки рифленые 800 г, Замовлення №1000938148

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Представник магазину «MAUDAU»
Добрий день, Владислав :) Вибачте за незручності, які трапилися з замовленням у маркеті, так звісно не повинно бути :( Я прикладу усі зусилля, щоб допомогти у вирішенні вашого питання :) Маю надію ви дасте нам шанс виправити ваші враження у майбутньому, а ми зробимо все можливе, щоб ви залишились задоволені :) Якщо у вас є додаткові питання напишіть, будь ласка, у Вайбер - tinyurl.com/ke4dbxy9 або Телеграм https://t.me/MAUDAUOKK_bot Вікторія | Фахівець служби контролю якості service@maudau.com.ua 0 800 75 83 68
20 квітня 2024 Відповісти
keglya відповів на коментар отзывы
Відписав вам на вайбер, не мав змоги відповісти на дзвінок upd. видали промокод на 150 грн без обмеження по сумі замовлення
20 квітня 2024 Відповісти
Ольга Ткач рекомендує цей магазин
17 квітня 2024

Купив: Самокат Yvolution YGlider NUA Зеленый (Y101263), Замовлення №3289822

Покупкою задоволені.
Відповідь представника «MAUDAU»
Добрий день, Ольго :) Дякуємо за ваш відгук :) Надзвичайно раді, що ви залишились абсолютно задоволені замовленням у маркеті :) Завжди намагаємося забезпечувати найвищий рівень обслуговування :) Дякую, що обрали наш магазин, і чекаємо на ваші наступні покупки :) Команда контролю якості MAUDAU service@maudau.com.ua 0 800 75 83 68
Катя Стриха рекомендує цей магазин
14 квітня 2024

Купив: Трусики-підгузники Pampers Pants Junior 5 152 шт, Замовлення №1000914656

Відповідь представника «MAUDAU»
Добрий день, Катерино :) Дякуємо вам за відгук :) Надзвичайно раді, що ви залишились абсолютно задоволені замовленням у маркеті :) Чекаємо на вас знову у MAUDAU :) Команда контролю якості MAUDAU service@maudau.com.ua 0 800 75 83 68
zlagodaa не рекомендує цей магазин
7 квітня 2024

Хотів купити: сухий корм Royal Canin British Shorthair Adult 2 кг (2557020)

Раніше був гарний магазин а тепер підняли безкоштовну доставку по четвергам для Украіни з 500 до 1000 грн. З такими умовами покупці залишаться тільки у Києві. Лише для Києва можливий самовівіз .
Відповідь представника «MAUDAU»
Вітаємо :) Нам дуже шкода, що ви залишились незадоволені сервісом, та аби допомогти потрібно трішки більше інформації, тому, будь ласка, напишіть нам у Вайбер - tinyurl.com/ke4dbxy9 або Телеграм - t.me/MAUDAUOKK_bot - і ми зробимо все можливе аби виправити ситуацію та отримані неприємні враження :) Команда контролю якості MAUDAU service@maudau.com.ua 0 800 75 83 68
Настасія не рекомендує цей магазин
5 квітня 2024

Купив: Пюре фруктове Nutricia Nutrilon Безлактозный 400гр, Замовлення №20400384385512

Перший раз суміш замовляв чоловік. Другий і останній рах замовида я 6 банок безлактозної суміші для немовлят. В результаті гостра діарея,температура 38,5 ,блювота . Два дня в інфекційному відділенні ,системи зневоднення. Як вияснилось суміш з лактозою. Маудау ,без сумнівц продав мені 6 банок суміші з лактозою ....
Відповідь представника «MAUDAU»
Добрий день, Настасія :) Вибачте за незручності, які трапилися з замовленням у маркеті, так звісно не повинно бути :( Я прикладу усі зусилля, щоб допомогти у вирішенні вашого питання :) Буду очікувати від вас фото товару, який ви отримали у Вайбер - tinyurl.com/ke4dbxy9 або Телеграм https://t.me/MAUDAUOKK_bot Вікторія | Фахівець служби контролю якості 0 800 75 83 68